Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Bërthamë bluarëse qeramike Alumina për mulli mulli specash
Bërthamë bluarëse qeramike Alumina për mulli mulli specash
Bërthamë bluarëse qeramike Alumina për mulli mulli specash

Bërthamë bluarëse qeramike Alumina për mulli mulli specash

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
Min. urdhër: 1000 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

Shkarko:

Info bazë

  Numri i modelit.: Customized

  Product Name: Alumina Ceramic Grinding Core

  Material: Alumina, Steatite Optional

  Color: White, Black Availability

  Design: Customized Or Standard Availability

  Size: Outer Diameter From 20mm To 120mm

  Features: Wear Resistance, Eco-friendly

  Usage: Work For Pepper Mill, Spice Mill, Salt Mill

  Type: Conical Ceramic Grinding Core

  Density: 3.65g/cm3

  MOQ: 1000PCS

Additional Info

  paketim: Kartoni i eksportit

  prodhimtari: 3,000,000 sets/month

  markë: Qeramika Jinghui

  transport: Ocean,Land,Air

  Vendi i origjinës: Kinë

  Aftësia e Furnizimit: 5,000,000 sets/month

  certifikatë: RoHS

  Kodi HS: 8547100000

  port: Shenzhen Port,HongKong,Shanghai

përshkrim i produktit

Bërthamë bluarëse qeramike Alumina për mulli mulli specash

Specifikimi i bërthamës bluarëse qeramike të aluminit

Materials Materialet në dispozicion: 95% alumin, 85% alumin, steatit etj

Dimensionet: aftësi të vogla dhe të mëdha dhe kanë nevojë për mbështetje të prototipit

Ngjyra: e bardhë e pastër si ngjyra e rregullt, por ngjyra gri, e zezë, kafe është në dispozicion

Toleranca: të gjitha dimensionet me tolerancën e duhur në mënyrë që të mund të instalohen mirë

Karakteristikat e bërthamës bluarëse qeramike të aluminit

1) Fortësi e lartë, rezistencë e mirë, veshja rezistente me jetë të gjatë shërbimi super të gjatë

2) Të gjitha lëndët e para që kemi furnizuar janë konform RoHS, FDA, LFGB. Rregulloret e KEE-së

3) easyshtë e lehtë të rimbushni mullirin e piperit dhe të bluajeni në madhësi të qëndrueshme dhe të njëtrajtshme kokrrizash

4) Material eko-miqësor, por më me kosto efektive sesa bërthama e rëndë prej çeliku inox

5) Ofroni shërbim prototipizues të personalizuar dhe kosto poshtë për kërkesë të vëllimit shumë të lartë

6) Me paketim të shkëlqyeshëm të ngurtë për bateritë qeramike për të parandaluar dëmtimin e tij gjatë transportit

Përshkrimi i bërthamës bluarëse qeramike

Bërthama e bluarjes është një pjesë më kritike në mullirin e piperit. Një zgjidhje ideale e bërthamës bluarëse do të ofrojë jetë më të gjatë shërbimi, gjithashtu është më e lehtë për të hyrë në treg dhe për tu bërë zgjedhje e favorshme e klientëve. Alumina si një lloj materiali teknik qeramik me kosto më efektive është kujdesi për të gjitha kërkesat e bërthamës bluarëse për shkak të karakteristikave të tij eko-miqësore, rezistencës së jashtëzakonshme ndaj konsumit. Aktualisht, bërthama bluarëse qeramike e aluminit ka përdorur gjerësisht në shumëllojshmëri mullinj piper / kripë / erëza, veçanërisht për mullinj të disponueshëm.

Ne kemi qenë të furnizuar me një shumë të madhe të bërthamave të projektimit standarde qeramike bluarje, gjithashtu mbështetje të personalizuara mulli spec specifikues kryesor i bluarjes. Aktualisht, aftësia jonë e prodhimit mbi dhjetëra miliona çdo muaj.

Përveç bërthamës bluarëse qeramike për mullinj piper, ne gjithashtu prodhues burrash qeramike për mulli kafeje, teh qeramike për mullinj kafeje etj.


Produkte të lidhura të bërthamës bluarëse qeramike

Ceramic pepper mill mechnismCeramic Pepper Grinder Mechanism Pepper salt mill grinder mechanism

Vërejtje: Ne furnizojmë me mekanizma të ndryshëm mulli mulli mulliri piper, përveç burrs grilë qeramike


Pse na zgjodhet ne?

★ 10 + vjet përvojë prodhimit në OEM, ODM ................... fuqishëm R & D, aftësive të prodhimit në masë
Types Lloje prodhimi gjithëpërfshirës të pajisjeve brenda ...
★ tejkaluar para-shitjes dhe pas shitjes shërbimi .................................. përmbahen të gjitha urdhërat si më përparësia e parë

Main manufacturing flow chart


FAQ (Pyetjet e bëra më shpesh)

P 1. A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?
Një: Ne jemi një prodhues profesional i pjesëve teknike qeramike. Jeni të mirëpritur të vizitoni fabrikën tonë.
P 2: A dërgoni një mostër për të kontrolluar?
Për Sigurt, mostra e modelit standard të stokut mund të sigurohet falas, por ngarkesat mblidhen.
P 3: Kur mund ta marr çmimin?
Përgjigje: Ne citojmë rregullisht brenda 8 orësh pasi të marrim kërkesën tuaj. Nëse keni nevojë urgjente për të marrë çmimin.
Ju lutemi na telefononi ose na tregoni në emailin tuaj në mënyrë që ne të vazhdojmë me hetimin tuaj si përparësi.
P 4: A është në dispozicion të ofroni produkte të personalizuara?
Përgjigje: Ne gjithmonë mbështesim kërkesën e bërë me porosi sipas materialeve, dimensioneve dhe modeleve të ndryshme.
P 5: Si të sigurohet cilësi?
Përgjigje: Dimensionet kritike dhe cilësia kozmetike do të inspektohen plotësisht nga makina automatike e inspektimit.
P 6: Me cilat produkte të tjerë keni të bëni?
Përgjigje: Ne përqëndrohemi në një shumëllojshmëri të qeramikës së metalizuar, tubave qeramikë alumine, shufra qeramike, vula qeramike përveç gurit të bluarjes qeramike.

Kategoritë e Produktit : Burr qeramike bluarje > Pjesa qeramike e gatimit Mill

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta