Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Produkte

Home > Produkte > Burr qeramike bluarje > Pjesa qeramike e gatimit Mill > Piper i papërshkueshëm nga uji dhe kripë mulli qeramike burr

Piper i papërshkueshëm nga uji dhe kripë mulli qeramike burr
Piper i papërshkueshëm nga uji dhe kripë mulli qeramike burr
Piper i papërshkueshëm nga uji dhe kripë mulli qeramike burr
Piper i papërshkueshëm nga uji dhe kripë mulli qeramike burr
Piper i papërshkueshëm nga uji dhe kripë mulli qeramike burr

Piper i papërshkueshëm nga uji dhe kripë mulli qeramike burr

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 5000 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

  • Info bazë
  • përshkrim i produktit
  • Email
Info bazë

Numri i modelit.: Customized

Product Name: Alumina Ceramic Grinding Core

Material: Alumina, Steatite Optional

Color: White, Black Availability

Design: Customized Or Standard Availability

Size: Outer Diameter From 20mm To 120mm

Features: Wear Resistance, Eco-friendly

Usage: Work For Pepper Mill, Spice Mill, Salt Mill

Additional Info

paketim: Kartoni i eksportit

prodhimtari: 100,000 sets/month

markë: Qeramika Jinghui

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

certifikatë: RoHS

port: Shenzhen Port

përshkrim i produktit

Piper dhe kripë mulli qeramike burr

Alumina qeramike burr përdoret rregullisht për copëtimin e piperit, kripës, erëzave, djegës, barishte apo pilulë e kështu me radhë, e cila është një material shumë i mirë për kosto dhe eko-miqësor.
Cores tona aluminit qeramike rëndë janë eksportuar në Evropë, Afrikës, Azisë etj, dhe konsumatorët bëjnë pyetje pafundme. Ne mund të bëjë ndonjë qeramika accroding për vizatimet tuaja.


Produkte të ngjashme:

Pepper mill ceramic burrSteatite ceramic burrCeramic grinder


Prezantimi i kompanisë

Company profileAvantazhi ynë

Workshop and quality guarantee


Informatat kontaktuese

Contact us

Kategoritë e Produktit : Burr qeramike bluarje > Pjesa qeramike e gatimit Mill

Email tek ky furnizues
  • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Related Products