Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Dizajn Standard Al2o3 Burr Qeramik për mulli specash
Dizajn Standard Al2o3 Burr Qeramik për mulli specash
Dizajn Standard Al2o3 Burr Qeramik për mulli specash

Dizajn Standard Al2o3 Burr Qeramik për mulli specash

Çmimi i njësisë: USD 0.18 - 0.3 / Set/Sets
Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
Min. urdhër: 1000 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

Info bazë

  Numri i modelit.: Customized

  Product Name: Alumina Ceramic Grinding Core

  Color: White, Black Availability

  Design: Customized Or Standard Availability

  Size: Outer Diameter From 20mm To 120mm

  Features: Wear Resistance, Eco-friendly

  Material: 95% Alumina

  Application: Work For Pepper Mill, Spice Mill, Salt Mill

  Samples: Free Sample Availability For Standard Type

  Density: 3.65g/cm3

Additional Info

  paketim: Kartoni i eksportit

  prodhimtari: 100,000 sets/month

  markë: Qeramika Jinghui

  transport: Ocean,Land,Air

  Vendi i origjinës: Kinë

  Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  certifikatë: RoHS

  Kodi HS: 8547100000

  port: Shenzhen Port,HongKong

përshkrim i produktit

Dizajn Standard Al2o3 Burr Qeramik për mulli specash

Piper qeramike me mulli piper zakonisht është bërë nga oksidet prej alumini 96% i cili është një material me kosto shumë efikase, eko-miqësore dhe i rezistencës ndaj konsumit të lëndës së parë. Hasshtë njohur si një material ideal për prodhimin e mermerit qeramik në një shumëllojshmëri të mulli mprehtë përdorimi një-herë me spec / kripë / djegës / barishte. Me qepa qeramike të aluminit në mulli piper, nuk shqetësoheni kurrë se çfarë ndodh nëse është në përputhje me ushqimin ose si të hidheni me to kur përdoret brenda speci, ose mulliri i prishur.
Bërthamat tona bluarëse qeramike të aluminit janë eksportuar në Evropë, Afrikë, Azi, etj, dhe klientët bëjnë pyetje të pandërprera. Ne mund të bëjmë çdo qeramikë sipas vizatimeve tuaja.

Specifikimi i gomës qeramike al2o3

1. Materiali: steatit, 8 aluminë 8 %, alumina 95% opsionale ......... 2. Ngjyra opsionale: e bardhë, e zezë, kafe, disponueshmëri gri

3.Gama e diametrit: shkon nga 20 mm deri në 200 mm ................ 4 . Mund të prodhohet sipas vizatimit ose mostrave të klientëve.

Karakteristikat kryesore të baterive qeramike al2o3

1. Lartë, rezistent ndaj veshin, rezistencë dhe ngurtësi ................ 2. Eko-miqësore, takoni pajisjen FDA, EEC

3. Më kosto-efektive sesa mulli çeliku inox ..................... 4. Anti-korrozioni, anti-plakje dhe pa ndryshk përgjithmonë


Produkte të lidhura me murrizë bluarjeje qeramike

Ceramic grinding burr Ceramic grindng mechanism Pepper mill ceramic burr


Pse na zgjodhet ne?

+ 10 + vjet përvojë prodhuese në OEM, ODM ............ R R & D i fuqishëm, aftësia e prodhimit në masë

Types Lloje prodhimi gjithëpërfshirës të pajisjeve brenda shtëpisë .. system Sistemi dhe proceset rigoroze të kontrollit të cilësisë

Tejkalimi i shërbimit të para-shitjes dhe shërbimit pas-shitjes .......................... ide Ndaloni të gjitha porositë si përparësi e parë


FAQ (Pyetjet e bëra më shpesh)

Q1. A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?

Një: Ne jemi një prodhues. Jeni të mirëpritur të vizitoni fabrikën tonë.

P2: A dërgoni një mostër për ta kontrolluar?

Një: Sigurisht, mostra është falas dhe grumbullohen mallra.

Q3: Kur mund ta marr çmimin?

Përgjigje: Ne citojmë rregullisht brenda 24 orësh pasi të marrim kërkesën tuaj. Nëse keni nevojë urgjente për të marrë çmimin.

Ju lutemi na telefononi ose na tregoni në emailin tuaj në mënyrë që ne të vazhdojmë me hetimin tuaj si përparësi.

Q4: A është në dispozicion të ofroni produkte të personalizuara?

Përgjigje: Ne gjithmonë mbështesim kërkesën e bërë me porosi sipas materialeve, dimensioneve dhe modeleve të ndryshme.

Q5: Si të sigurohet cilësi?

Përgjigje: Dimensionet e montimit do të inspektohen plotësisht nga makina automatike e inspektimit, gjithashtu inspektimi kozmetik do të bëhet plotësisht.

Q6: Me cilat produkte të tjerë merreni?

Përgjigje: Ne përqëndrohemi në një shumëllojshmëri tubash qeramike, substrate qeramike, çarçafë qeramikë, qeramikë tekstili përveç burrëve të bluarjes qeramike.

Kategoritë e Produktit : Burr qeramike bluarje > Pjesa qeramike e gatimit Mill

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta