Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Grimcë piperësh mulli qeramike
Grimcë piperësh mulli qeramike
Grimcë piperësh mulli qeramike
Grimcë piperësh mulli qeramike

Grimcë piperësh mulli qeramike

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
Min. urdhër: 5000 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

Shkarko:

Info bazë

  Numri i modelit.: Customized

  Material: Alumina, Steatite Optional

  Color: White, Black Availability

  Size: Outer Diameter From 20mm To 120mm

  Features: Wear Resistance, Eco-friendly

  Usage: Work For Pepper Mill, Spice Mill, Salt Mill

  Product Name: Pepper Crusher Grinder Ceramic Burr

  Design: Ceramic Conical Burr

  Specification: On The Request

  Samples: Free Samples Availability For Stocked Items

  MOQ: No MOQ

Additional Info

  paketim: Kartoni i eksportit

  prodhimtari: 100,000 sets/month

  markë: Qeramika Jinghui

  transport: Ocean,Land,Air

  Vendi i origjinës: Kinë

  Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  certifikatë: RoHS

  port: Shenzhen Port

përshkrim i produktit

Grimcë piperësh mulli qeramike

Specifikimi i mureve qeramike të mulli me spec

1. Opsionet e materialit: 85% qeramikë alumini, 95% qeramikë alumine, qeramikë steatite në dispozicion

2. Ngjyra: e bardhë e pastër, e zezë, kafe, gri ose e personalizuar janë në dispozicion me një nivel të caktuar MOQ

3. Aftësia dimensionale: diametri mund të jetë nga 20 mm në 50 mm, me dimensione të qëndrueshme

4. Shumë përzgjedhje e burrs qeramike standarde të projektimit të ndryshme, gjithashtu mbështesin ato të personalizuara

Karakteristikat e mureve qeramike me mulli piper

1. Bateria qeramike e aluminit ofron ngurtësi në formë diamanti, kështu që rezulton në rezistencë të shkëlqyeshme ndaj konsumit

2. Guri qeramik Al2O3 nuk është i përshtatshëm vetëm për kokrrat e specave, por gjithashtu është i përshtatshëm për kripë deti

3. Vatra e bluarjes me qeramikë ka një jetë shumë më të gjatë shërbimi sesa ato tradicionale metalike ose plastike

4. Mekanizmi i bluarjes qeramike është miqësor me ekologjinë dhe plotëson rregullat e FDA, LFGB, ECC, REACH

5. Të dy aluminat, steatiti janë minerale të bollshme natyrale, kështu që kostoja është shumë më e lirë se ajo metalike

Përshkrimi i furrës qeramike me mulli piper

Alumina është një nga materialet qeramike të përparuara të njohura, është një material eko-miqësor që mund të plotësojë plotësisht kërkesat rigoroze për ushqime të mira.Besides, qeramika e aluminit është rezistencë e shkëlqyer ndaj konsumit, material anti-kimik, kështu që njihet si një material ideal për bluarjen e bërthamës në mulli kripe dhe piper. Për shkak të karakteristikave të saj të shkëlqyera, ai e bën jetën e shërbimit të mullinjve me kripë dhe piper më të gjatë se sa ato thelbësore plastike ose çelik inox.
Për të përmbushur nevojat e klientëve të ndryshëm, ne kemi zhvilluar disa shkallë të ndryshme të lëndës së parë për bërthamën bluarëse qeramike, duke përfshirë 85% alumin, steatite. Edhe pse karakteristikat janë pak të varfëra se alumina 95%, kostoja dhe jetëgjatësia janë padyshim më të mira se bërthama e çelikut inox, veçanërisht për prodhimin me vëllim shumë të lartë.
Ne ofrojmë një larmi të bërthamës bluarëse qeramike për kripë, piper, erëz, barishte, mulli çaji me mbi 15 vjet përvojë prodhuese, përfshirë shumë dhjetëra zgjedhje të madhësisë standarde. Gjithashtu, ne mbështesim bërthamën bluarëse qeramike të personalizuar nga mostrat prototipuese deri në prodhimin në masë.


Produkte të lidhura:

Pepper mill ceramic burrCeramic grinding burrCeramic grinder


Pse na zgjodhet ne?


+ 10+ vjet përvojë prodhuese në OEM, ODM R R & D i fuqishëm, aftësia e prodhimit në masë
Types Lloje prodhimi gjithëpërfshirës të pajisjeve brenda sistemit ★ Sistemi dhe proceset rigoroze të kontrollit të cilësisë
Kapërcimi i shërbimit të para-shitjes dhe shërbimit pas-shitjes ★ Mbi të gjitha porositë si përparësi e parë

Workshop and quality guarantee


FAQ (Pyetjet e bëra më shpesh)

Q1. A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?

Një: Ne jemi një prodhues. Jeni të mirëpritur të vizitoni fabrikën tonë.

P2: A dërgoni një mostër për ta kontrolluar?

Një: Sigurisht, mostra është falas dhe grumbullohen mallra.

Q3: Kur do ta dërgoni?

Përgjigje: Nëse produktet janë në ruajtje, ne do të dërgojmë brenda 48 orëve

Q4: Kur mund ta marr çmimin?

Përgjigje: Ne citojmë rregullisht brenda 24 orësh pasi të marrim kërkesën tuaj. Nëse keni nevojë urgjente për të marrë çmimin.

Ju lutemi na telefononi ose na tregoni në emailin tuaj në mënyrë që ne të vazhdojmë me hetimin tuaj si përparësi.

Q5: A është në dispozicion të ofroni produkte të personalizuara?

Përgjigje: Ne gjithmonë mbështesim kërkesën e bërë me porosi sipas materialeve, dimensioneve dhe modeleve të ndryshme.

Q6: Si të sigurohet cilësi?

Përgjigje: Dimensioni nga çdo grumbull do të bëhet inspektim i mostrave sipas standardit ndërkombëtar AQL. Do të bëhet një inspektim kozmetik 100%.

Q7: Me cilat produkte të tjerë merreni?

Përgjigje: Ne përqëndrohemi në një shumëllojshmëri tubash qeramike, nënshtresa qeramike, çarçafë qeramikë, qeramikë tekstili përveç burrave qeramikë me mulli piper.


Kategoritë e Produktit : Burr qeramike bluarje > Pjesa qeramike e gatimit Mill

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta