Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Alumina Qeramike Burr Bluarje për Mulli erëzash
Alumina Qeramike Burr Bluarje për Mulli erëzash
Alumina Qeramike Burr Bluarje për Mulli erëzash
Alumina Qeramike Burr Bluarje për Mulli erëzash

Alumina Qeramike Burr Bluarje për Mulli erëzash

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
Min. urdhër: 5000 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

Info bazë

  Numri i modelit.: Customized

  Product Name: Alumina Ceramic Grinding Core

  Material: Alumina, Steatite Optional

  Color: White, Black Availability

  Design: Customized Or Standard Availability

  Size: Outer Diameter From 20mm To 120mm

  Features: Wear Resistance, Eco-friendly

  Usage: Work For Pepper Mill, Spice Mill, Salt Mill

Additional Info

  paketim: Kartoni i eksportit

  prodhimtari: 100,000 sets/month

  markë: Qeramika Jinghui

  transport: Ocean,Land,Air

  Vendi i origjinës: Kinë

  Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  certifikatë: RoHS

  Kodi HS: 8547100000

  port: Shenzhen Port

përshkrim i produktit

Alumina Qeramike Burr Bluarje për Mulli erëzash

Qeramika Alumina është një nga qeramikat më të pjekura të përparuara, që ofron një forcë të shkëlqyeshme të jashtëzakonshme të jashtëzakonshme, rezistencë të shkëlqyeshme ndaj konsumit dhe karakteristika kundër plakjes. Për më tepër, alumina është një lloj qeramike teknike e klasës ushqimore, nuk përbëhet nga asnjë substancë e rrezikshme për të shëndetshme. Këto karakteristika e bëjnë aluminin të jetë një material ideal për gropëzimin e grurit qeramik në një shumëllojshmëri specash, specash, erëzash, grirëse barishte. Për më tepër, furra për bluarje qeramike e aluminit posedon rezistencë ndaj korrozionit. Pra, nuk është i përshtatshëm vetëm për të bluar kokërr, por edhe i përshtatshëm për bluarjen e kripërave të detit.

Specifikimi i gomës së bluarjes me qeramikë

1. Materiali: 95% oksidi i aluminit, 85% oksidi i aluminit, steatiti opsional; 2. Ngjyra: e bardhë e pastër, kafe, e zezë, gri

3. Aftësia dimensionale: Diametri mund të jetë nga 20 mm deri 50 mm, me dimensione konsistente çdo grumbull

4. Pranoni të ndryshme të OEM, ODM, mund të prodhohen sipas vizatimit të klientëve ose mostrave fizike


Produkte të lidhura me murrizë bluarjeje qeramike


Pepper mill mechnismCeramic pepper mill mechanismCarbon steel pepper mill mechanism


vërejtje:

Ne jo vetëm që furnizojmë burrët bluarës qeramikë në materiale të ndryshme, gjithashtu prodhojnë shumë zgjedhje të kompleteve të mekanizmave të mullirit të piperit.


Përparësia dhe forca jonë


★ Mbështet prototipizimin për prodhimin e vëllimit të lartë me pajisje prodhuese brenda
★ Mbi 15 vjet përvojë profesionale prodhuese për komponentë të përparuar qeramike
★ Më shumë se 50 lloje të ndryshme të burr-grurit qeramikë në qeramika të ndryshme teknike që prodhuam
Sale 10+ shitje e nxehtë dhe aluminë tipike, burat grilëse qeramike steatite për piper / erëz / kripë / barishte
Engineering Inxhinieri profesionale, shitjet dhe ekipi pas shitjes, mbështesin zgjidhjet më të optimizuara


Workshop and quality guaranteeFAQ (Pyetjet e bëra më shpesh)

P 1: A prodhoni burr-bluarje qeramike të personalizuar?
A: Po, ne mbështesim shumëllojshmëri të shërbimit të personalizuar për OEM, ODM.
P 2: A mund të kemi disa mostra për provë?
A: Po, ne mund të ofrojmë mostra falas për provën tuaj nëse janë llojet standarde me stok.
P 3: What'sfarë është MOQ dhe koha e plumbit?
Përgjigje: Nëse bërthama bluarëse qeramike i përket llojit standard, MOQ është 1000 copë;
Nga ana tjetër, MOQ do të jetë 5000 copë kur është një dizajn i veçantë.
P 4: Si e siguroni cilësinë?
Përgjigje: Ne kemi një sistem të rreptë të kontrollit të cilësisë nga analiza e materialit në hyrje deri tek inspektimi i cilësisë në dalje.
P 5: Cila metodë pagese pranoni?
Përgjigje: Ne pranojmë transferimin e telit, Letrën e kredisë, Paypal, Western Union, kartën e kreditit dhe MoneyGram.


Kategoritë e Produktit : Burr qeramike bluarje > Pjesa qeramike e gatimit Mill

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta