Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Qeramikë bluarëse alumini al2o3 me cilësi të lartë
Qeramikë bluarëse alumini al2o3 me cilësi të lartë
Qeramikë bluarëse alumini al2o3 me cilësi të lartë
Qeramikë bluarëse alumini al2o3 me cilësi të lartë
Qeramikë bluarëse alumini al2o3 me cilësi të lartë

Qeramikë bluarëse alumini al2o3 me cilësi të lartë

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
Min. urdhër: 5000 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

Info bazë

  Numri i modelit.: Customized

  Product Name: Alumina Ceramic Grinding Core

  Material: Alumina, Steatite Optional

  Color: White, Black Availability

  Design: Customized Or Standard Availability

  Size: Outer Diameter From 20mm To 120mm

  Features: Wear Resistance, Eco-friendly

  Usage: Work For Pepper Mill, Spice Mill, Salt Mill

Additional Info

  paketim: Kartoni i eksportit

  prodhimtari: 100,000 sets/month

  markë: Qeramika Jinghui

  transport: Ocean,Land,Air

  Vendi i origjinës: Kinë

  Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  certifikatë: RoHS

  Kodi HS: 8547100000

  port: Shenzhen Port

përshkrim i produktit

Qeramikë bluarëse alumini al2o3 mulli

Qeramikat e bluarjes së aluminit zakonisht bëhen prej 95%, ose 85% oksid alumini. Famousshtë e famshme e rezistencës së saj ndaj konsumit me një jetëgjatësi kohore super të gjatë shërbimi. Aftësia jonë për qeramikë bluarës me alumin si më poshtë:

-Mundësia e pjesës së tërë (afërsisht 20 mm) deri në madhësi të pjesës së madhe (50 mm)

-Vepra rezistente gërryese, ngurtësi eko-miqësore dhe diamanti

-Përmasa të qëndrueshme nga grupi i provave deri tek prodhimi masiv.

-Prototipi qeramik i bluarjes me qeramikë i butë në qeramikën e oksidit të aluminit në kapacitetin e prodhimit të vëllimit të lartë.

Këto produkte përdoren gjerësisht për mulli mulli specash, mulli kripe, mulli kafeje dhe mulli të tjerë, toka e kokrrave është me madhësi të barabartë dhe tregon shije dhe ngjyrë të freskët dhe aromatik. Këto produkte janë djegur plotësisht me 95% AL2O3 dhe miqësor ndaj mjedisit, të sigurt, të veshshëm, të qëndrueshëm dhe me një performancë të mirë anti-shoku.


Produkte të lidhura me qeramikë bluarës alumini

Alumina grinding ceramicsCeramic grinderPepper mill mechnism

vërejtje:

Në mënyrë që të përmbushim kërkesat e disa klientëve, ne ndonjëherë furnizojmë kuti mekanizmi mulli piperësh.


Përparësia dhe forca jonë

+ 10+ vjet përvojë prodhuese në OEM, ODM, OBM R R & D i fuqishëm, duke pasur prototip të aftësive të prodhimit në masë
★ In-House lloje të plotë të prodhimit të pajisjeve .. rigoroz të sistemit të kontrollit të cilësisë dhe ekip profesional QA
Service Shërbime të sinqerta para shitjes, shitjes dhe shitjes pas shitjes ★ Ndiqni të gjitha porositë si përparësi e parë, pavarësisht nga një rast i vogël apo projekte të mëdha


Workshop and quality guarantee


FAQ (Pyetjet e bëra më shpesh)

P 1. A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?
Një: Ne jemi një prodhues i drejtpërdrejtë për shufra qeramike teknike. Jeni të mirëpritur të vizitoni fabrikën tonë.
P 2: A ofroni një mostër falas për të kontrolluar cilësinë?
Përgjigje: Patjetër, mostra me myk të gatshëm në magazinë mund të ofrohet falas dhe mbledhja e mallrave.
P 3: Sa kohë do të dërgoni të mirën pas vendosjes së rendit?
Përgjigje: Nëse shufrat qeramike të dizajnit standard janë në ruajtje, ne do të dërgojmë brenda 3 ditëve të punës pas marrjes së porosisë.
P 4: Kur mund ta marr çmimin pas paraqitjes së pyetjes?
Përgjigje: Ne citojmë rregullisht brenda 24 orësh pasi të marrim kërkesën tuaj.
Nëse keni nevojë urgjente për të marrë çmimin. Ju lutemi na telefononi ose na tregoni urgjencën në emailin tuaj.
P 5: A është në dispozicion të ofroni produkte të personalizuara?
Përgjigje: Ne gjithmonë mbështesim kërkesën e bërë me porosi sipas materialeve, dimensioneve dhe modeleve të ndryshme.
P 6: Si të sigurohet cilësia e mallrave?
A: Kryeni një sistem rigoroz të cilësisë për ISO9001: 2015 dhe prezantoni AQL, CPK në prodhim

Kategoritë e Produktit : Burr qeramike bluarje > Pjesa qeramike e gatimit Mill

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta