Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

FDA e çertifikuar me burim qeramike alumini me erëza vaji
FDA e çertifikuar me burim qeramike alumini me erëza vaji
FDA e çertifikuar me burim qeramike alumini me erëza vaji
FDA e çertifikuar me burim qeramike alumini me erëza vaji

FDA e çertifikuar me burim qeramike alumini me erëza vaji

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
Min. urdhër: 5000 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

Info bazë

  Numri i modelit.: Customized

  Product Name: Alumina Ceramic Grinding Core

  Material: Alumina, Steatite Optional

  Color: White, Black Availability

  Design: Customized Or Standard Availability

  Size: Outer Diameter From 20mm To 120mm

  Features: Wear Resistance, Eco-friendly

  Usage: Work For Pepper Mill, Spice Mill, Salt Mill

Additional Info

  paketim: Kartoni i eksportit

  prodhimtari: 100,000 sets/month

  markë: Qeramika Jinghui

  transport: Ocean,Land,Air

  Vendi i origjinës: Kinë

  Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  certifikatë: RoHS

  Kodi HS: 8547100000

  port: Shenzhen Port

përshkrim i produktit

Fabrikë qeramike e aluminit FDA e çertifikuar për mulli me erëza vaji

Bateria qeramike e aluminit është një pjesë kritike e rimbushjes së mullinjve me kripë dhe piper të cilat do të lidhen drejtpërdrejt me jetën e shërbimit dhe kërkesën për klasën e ushqimit. Për shkak të qeramikës së oksidit të aluminit është një lloj materiali i bollshëm natyror eko-miqësor qeramik teknik me ngurtësi si diamanti, ai rezulton në rezistencë të shkëlqyeshme ndaj konsumit, kundër korrozionit dhe karakteristika me kosto efektive në krahasim me të dy çeliku inox dhe materialet plastike. Hasshtë njohur si një material ideal për bluarjen e bërthamës në bluarësit e kripës dhe piperit, Të gjitha grimcat e kripës dhe piperit me bërthamë bluarëse qeramike kanë jetëgjatësi shumë më të gjatë, është bërë trendi i ngritjes së kripës, piperit, mullinjve të erëzave në fusha.

Ne kemi qenë prodhuar një shumëllojshmëri të bërthamës bluarëse qeramike mbi 15 vjet, duke përfshirë një larmi të atyre me madhësi standarde, gjithashtu një dizajn i madh i përshtatur. Për më tepër, ne ofrojmë përzgjedhje tjetër të lëndëve të para, duke përfshirë 95% alumin, 85% alumin dhe steatite.
Ne jo vetëm që mbështesin mostrat prototipuese, por gjithashtu mbështesin urdhra me vëllim super të lartë, aktualisht, kapaciteti ynë i prodhimit mund të arrijë në 10 milion çdo muaj, ne besojmë se jemi në gjendje t'ju ofrojmë një zgjidhje të optimizuar.


Zbatimi tipik i baterive qeramike të aluminit


vërejtje:

Qepa qeramike e aluminit përdoret gjerësisht në qelqi, akrilik dhe lëndë drusore, kokrra të kuqe, kripë, mullinj erëzash dhe mulli


Përparësia jonë

+ 10+ vjet përvojë prodhuese në OEM, ODM me ekip profesional R R&D i fuqishëm, aftësi prodhuese në masë

Equipment Pajisjet prodhuese gjithëpërfshirëse në shtëpi nga formimi deri në shkrirjen system Sistemi dhe proceset rigoroze të kontrollit të cilësisë
★ Para-shitjet tejkaluese dhe profesionale, të shitjeve dhe shërbimeve të ekipit pas shitjes. ★ Ndiqni të gjitha porositë si përparësi e parë

Workshop and quality guarantee


FAQ (Pyetjet e bëra më shpesh)

P 1. A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?
Një: Ne jemi një prodhues i drejtpërdrejtë me 15 vjet përvojë prodhuese për burrs qeramike.
P 2: A dërgoni një mostër për të kontrolluar?
Përgjigje: Patjetër, mostra me modelin standard në raft është falas, por mbledhja e mallrave.
P 3: Kur do ta dërgoni?
Një: Nëse produktet janë në magazinë, ne do të dërgojmë brenda 3 ditësh. Përndryshe, duhen 2 javë.
P 4: A është në dispozicion të ofroni produkte të personalizuara?
Përgjigje: Ne gjithmonë mbështesim kërkesën e bërë me porosi sipas materialeve, dimensioneve dhe modeleve të ndryshme.
P 5: Si siguroni cilësi përpara transportimit?
Përgjigje: Inspektimi i marrjes së mostrave do të bëhet çdo grumbull sipas standardit AQL. Do të bëhet një inspektim plotësisht kozmetik.
Pyetja 6: Me cilat produkte të tjerë merreni?
Përgjigje: Ne përqëndrohemi në një shumëllojshmëri të mekanizmit të mullirit të piperit, qeramikës së metalizuar përveç bërthamave të bluarjes qeramike.

Kategoritë e Produktit : Burr qeramike bluarje > Pjesa qeramike e gatimit Mill

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta