Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Bërthama qeramike bluarëse e mullirit të vogël piper
Bërthama qeramike bluarëse e mullirit të vogël piper
Bërthama qeramike bluarëse e mullirit të vogël piper
Bërthama qeramike bluarëse e mullirit të vogël piper
Bërthama qeramike bluarëse e mullirit të vogël piper

Bërthama qeramike bluarëse e mullirit të vogël piper

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 5000 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

Info bazë

  Numri i modelit.: Customized

  Product Name: Alumina Ceramic Grinding Core

  Material: Alumina, Steatite Optional

  Color: White, Black Availability

  Design: Customized Or Standard Availability

  Size: Outer Diameter From 20mm To 120mm

  Features: Wear Resistance, Eco-friendly

  Usage: Work For Pepper Mill, Spice Mill, Salt Mill

Additional Info

  paketim: Kartoni i eksportit

  prodhimtari: 100,000 sets/month

  markë: Qeramika Jinghui

  transport: Ocean,Land,Air

  Vendi i origjinës: Kinë

  Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  certifikatë: RoHS

  Kodi HS: 8547100000

  port: Shenzhen Port

përshkrim i produktit

Bërthama qeramike bluarëse e mullirit të vogël piper

Ndonjëherë, mulli i vogël specash që përdoret në ndonjë rast spektakolar në mënyrë që të nevojitet thelbi bluarës qeramik me diametër të vogël. Bërthama bluarëse qeramike e aluminit është një përbërës shumë bluarës dhe ekologjikisht miqësor për bluarjen. Ndërkohë, përdoret zakonisht në mulli erëzash, mulli kripe, mulli djegës dhe mulli barishte përveç mullirit të specit, për shkak të rezistencës së tyre të mirë ndaj korrozionit, temperaturës së lartë të funksionimit, karakteristikave të mira mekanike, rezistencës së lartë ndaj konsumit, ngurtësisë së lartë, rezistencës së lartë termike.
Bërthamat tona bluarëse qeramike të aluminit janë eksportuar në Evropë, Afrikë, Azi, etj, dhe klientët bëjnë pyetje pa ndërprerje. Ne mund të bëjmë ndonjë qeramikë që akrodon në vizatimet tuaja.

Specifikim:

1. Materiali: 95% alumin, steatit

Gama e diametrit 2. 20 ~ 50 mm

3. Mund të prodhohet sipas vizatimit ose mostrave të klientëve.


Produkte të lidhura:

Pepper mill ceramic burrSteatite ceramic burrCeramic grinder


Pse na zgjodhet ne?

1. Mbështetni nevojën e bërë me porosi , çfarëdo qoftë, është projekti i prototipit, ose programi i uljes së kostos.

2. Me më shumë se 15 vjet OEM, përvojë prodhuese ODM.

3. Me pajisje të prodhimit gjithëpërfshirës të brendshëm nga formimi në procesin sekondar.

4. pricemimi i vlerësuar me kërkesë të nivelit të ulët MOQ .

5. Disponueshmëria e mostrave falas për tubin qeramik të metalizuar me pajisje.


Përparësia jonë

Workshop and quality guarantee


Informacioni i kontaktit

Contact us

Kategoritë e Produktit : Burr qeramike bluarje > Pjesa qeramike e gatimit Mill

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta