Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Produkte

Home > Produkte > Burr qeramike bluarje > Pjesa qeramike e gatimit Mill > Mulli i avancuar Alumina qeramike për mullirin e erëzave

Mulli i avancuar Alumina qeramike për mullirin e erëzave
Mulli i avancuar Alumina qeramike për mullirin e erëzave
Mulli i avancuar Alumina qeramike për mullirin e erëzave
Mulli i avancuar Alumina qeramike për mullirin e erëzave
Mulli i avancuar Alumina qeramike për mullirin e erëzave

Mulli i avancuar Alumina qeramike për mullirin e erëzave

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 5000 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

  • Info bazë
  • përshkrim i produktit
  • Email
Info bazë

Numri i modelit.: Standard

Product Name: Alumina Ceramic Grinding Core

Material: Alumina, Steatite Optional

Color: White, Black Availability

Design: Customized Or Standard Availability

Size: Outer Diameter From 20mm To 120mm

Features: Wear Resistance, Eco-friendly

Usage: Work For Pepper Mill, Spice Mill, Salt Mill

Additional Info

paketim: Kartoni i eksportit

prodhimtari: 100,000 sets/month

markë: Qeramika Jinghui

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

certifikatë: RoHS

port: Shenzhen Port

përshkrim i produktit

Mulli i avancuar Alumina qeramike për mullirin e erëzave

Mulli qeramike për piper / erëz / kripë mulli është bërë nga qeramika alumini avancuar, të cilat ofrojnë një ngurtësi afër diamantë. Përveç kësaj, mulli qeramike në mulli është me rezistencë veshin superiore , anti-korrozioni pa ndryshk. Kështu që mund të bluaj një shumëllojshmëri kripe të fortë deti, peppercorn, farat e erëzave dhe kështu me radhë .
Ne kemi prodhuar shumë përzgjedhje të grinders aluminit qeramike nga lloji standard për të përshtatur. Mulli alumini tonë qeramike kanë eksportuar në Evropë, Afrikë, Azi etj me shumë dhjetra miliona çdo vit dhe konsumatorët bëjnë pyetje padurim. Ceramic grinding core

Tiparet kryesore

● Veshin rezistente superiore me jetëgjatësi më të gjatë shërbimi .......................................... ........... ● Fortësi të shkëlqyeshme, rezistencë

● Eko-miqësore, plotësojnë kërkesat e FDA, EEC, LFGB ...................................... ......................... Rezistenca kimike dhe pa ndryshk

● Më shumë kosto efektive se metali i rëndë metalike

Aplikimi tipik

● Përdoret gjerësisht në piper, erëz, mullinj kripë dhe mullinj / grinders barishte

● Përdoret zakonisht në mulli kafeje elektrike dhe manuale, kafeje, mulli për kafeje.


Produkte të ngjashme:

Alumina grinding ceramicsCeramic grinderPepper mill mechnismPepper mill parts

Forca dhe përparësia jonë

★ Përkrahni prototyping në prodhimin e vëllimit të lartë me pajisje prodhimi në shtëpi

★ Më shumë se 14 vjet përvojë profesionale prodhuese për komponentët e avancuar qeramike

Më shumë se 50 lloje të ndryshme të bërjes së qeramikës që prodhuam

★ 10 + shitje të nxehtë dhe alumini tipike, steatite qeramike grirë burr për piper / erëz / kripë / mulli barishte

★ Inxhinieria profesionale, shitjet dhe ekipi pas shitjes, mbështesin zgjidhjet më të optimizuara

500+ klientë nga e gjithë bota dhe për të mbajtur ngritjen

Pyetjet e bëra më shpesh (FAQ)

Pyetje 1: A prodhoni mullinj qeramikë të përshtatur?

A: Po, ne mbështesim shumëllojshmëri të shërbimit të personalizuar për OEM, ODM.

Pyetja 2: A mund të kemi disa mostra për testim?

A: Po, ne mund të ofrojmë mostra falas për testin tuaj nëse janë tipa standarde me stoqe.

Pyetja 3: Cila është MOQ dhe koha e çastit?

A: Nëse bërthama qeramike e bluarës i përket tipit standard, MOQ është 1000 copë; Nga ana tjetër, MOQ do të jetë 5000 copë kur është një dizajn i veçantë.

Pyetja 4: Si e siguroni cilësinë?

A: Ne kemi një sistem të rreptë të kontrollit të cilësisë nga analiza e materialeve në hyrje deri te inspektimi i cilësisë që po largohet.

Pyetja 5: Çfarë është mënyra e pagesës që pranoni?

A: Ne pranojmë transferimin bankar, letrën e kredisë, Paypal, unionin perëndimor, kartën e kreditit dhe MoneyGram.


Kategoritë e Produktit : Burr qeramike bluarje > Pjesa qeramike e gatimit Mill

Email tek ky furnizues
  • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Related Products