Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Qeramikë e disponueshme Steatite Qeramike Burruese për Pepper Mill
Qeramikë e disponueshme Steatite Qeramike Burruese për Pepper Mill
Qeramikë e disponueshme Steatite Qeramike Burruese për Pepper Mill
Qeramikë e disponueshme Steatite Qeramike Burruese për Pepper Mill

Qeramikë e disponueshme Steatite Qeramike Burruese për Pepper Mill

Çmimi i njësisë: USD 0.075 - 0.1 / Set/Sets
Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
Min. urdhër: 5000 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

Shkarko:

Info bazë

  Numri i modelit.: Standard

  Material: Alumina, Steatite Optional

  Color: White, Black Availability

  Design: Customized Or Standard Availability

  Size: Outer Diameter From 20mm To 120mm

  Features: Wear Resistance, Eco-friendly

  Usage: Work For Pepper Mill, Spice Mill, Salt Mill

  Product Name: Steatite Ceramic Grinding Burr

Additional Info

  paketim: Kartoni i eksportit

  prodhimtari: 100,000 sets/month

  markë: Qeramika Jinghui

  transport: Ocean,Land,Air

  Vendi i origjinës: Kinë

  Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  certifikatë: RoHS

  Kodi HS: 8547100000

  port: Shenzhen Port,HongKong

përshkrim i produktit

Qeramikë e disponueshme Steatite Qeramike Burruese për Pepper Mill

Specifikimi i gdhendjes në furrë qeramike

1. Ngjyra: e rregullt e bardhë dhe e zezë, e rregulluar e zezë, gri e disponueshme

2. Lëndë e parë: 85% alumin, 95% alumin dhe opsion steatite

3. Metodat e formimit: shtypja e nxehtë me anë të mykut ose formës automatike

4. Me madhësi të vogël (përafërsisht 20 mm) aftësi për burrami qeramike me madhësi të madhe

5. Klasa: Material i klasës së ushqimit dhe plotësoni plotësisht FDA, FLGB

6. Jetëgjatësia e shërbimit të mulli qeramike: 276 herë sesa bërthama prej çeliku inox

Karakteristikat e baterive bluarëse qeramike steatite:

1. Rezistencë e shkëlqyer ndaj konsumit me jetë shumë më të gjatë pune

2. Rezistenca ndaj korrozionit, nuk do të ndryshket përherë

3. Fortësi e shkëlqyeshme, është e përshtatshme për të bluar të gjitha kripërat e detit shkëmbor, kokrrat e specave, farat e erëzave

4. Materiali plotëson plotësisht kërkesën e klasës ushqimore pa asnjë substancë elektroluese ose të rrezikshme

5. It'sshtë e lehtë për tu grumbulluar dhe çmontuar për tu mirëmbajtur, zëvendësuar ose pastruar

Përshkrimi i baterisë bluarëse qeramike steatite

Furrëza bluarëse steatite e mullirit është bërë me qeramikë steatite. Ashtë një lëndë e parë shumë me kosto efektive dhe eko-miqësore. Në fushë, burrët bluarëse qeramike steatite shpesh përdoren në shumëllojshmëri të mulli erëzash një përdorimi, mulli kripe, mulli djegës dhe mulli barishte përveç mullirit të piperit, për shkak të rezistencës së tyre të mirë ndaj korrozionit, temperaturës së lartë të funksionimit, karakteristikave të mira mekanike, konsumit të lartë rezistencë, ngurtësi e lartë, rezistencë e lartë ndaj goditjes termike.
Bërthamat tona bluarëse qeramike të aluminit janë eksportuar në Evropë, Afrikë, Azi, etj, dhe klientët bëjnë pyetje pa ndërprerje. Ne mund të bëjmë çdo qeramikë sipas vizatimeve tuaja.


Produkte të lidhura me burrs bluarëse qeramike

Pepper mill ceramic burrSteatite ceramic burrCeramic grinder


Pse na zgjodhet ne?

1. Mbështetni nevojën e bërë me porosi , çfarëdo qoftë, është projekti i prototipit, ose kostoja e programit

2. Me mbi 15 vjet OEM, përvojë prodhuese ODM dhe ekipe profesionale dhe me përvojë

3. Me lloje prodhimi gjithëpërfshirës të pajisjeve nga brenda nga formimi në procesin sekondar.

4. pricemimi konkurrues me kërkesë minimale MOQ .

5. Disponueshmëri falas e mostrave për burr-bluarje qeramike steatite me stil të dizajnit standard


FAQ (Pyetjet e bëra më shpesh)

Q1. A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?
Një: Ne jemi një prodhues. Jeni të mirëpritur të vizitoni fabrikën tonë.
P2: A dërgoni një mostër për ta kontrolluar?
Një: Sigurisht, mostra është falas dhe grumbullohen mallra.
Q3: Kur do ta dërgoni?
Përgjigje: Nëse produktet janë në ruajtje, ne do të dërgojmë brenda 48 orëve
Q4: Kur mund ta marr çmimin?
Përgjigje: Ne citojmë rregullisht brenda 24 orësh pasi të marrim kërkesën tuaj. Nëse keni nevojë urgjente për të marrë çmimin.
Ju lutemi na telefononi ose na tregoni në emailin tuaj në mënyrë që ne të vazhdojmë me hetimin tuaj si përparësi.
Q5: A është në dispozicion të ofroni produkte të personalizuara?
Përgjigje: Ne gjithmonë mbështesim kërkesën e bërë me porosi sipas materialeve, dimensioneve dhe modeleve të ndryshme.
Q6: Si të sigurohet cilësi?
Përgjigje: Dimensioni nga çdo grumbull do të bëhet inspektim i mostrave sipas standardit ndërkombëtar AQL. Do të bëhet një inspektim kozmetik 100%.
Q7: Me cilat produkte të tjerë merreni?
Përgjigje: Ne përqëndrohemi në një shumëllojshmëri tubash qeramike, substrate qeramike, çarçafë qeramikë, qeramikë tekstili përveç qeramikës së metalizuar.

Kategoritë e Produktit : Burr qeramike bluarje > Pjesa qeramike e gatimit Mill

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta