Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Vishni bërthamën e rëndë bluarëse aluminit të aluminit
Vishni bërthamën e rëndë bluarëse aluminit të aluminit
Vishni bërthamën e rëndë bluarëse aluminit të aluminit
Vishni bërthamën e rëndë bluarëse aluminit të aluminit
Vishni bërthamën e rëndë bluarëse aluminit të aluminit

Vishni bërthamën e rëndë bluarëse aluminit të aluminit

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
Min. urdhër: 5000 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

Info bazë

  Numri i modelit.: Customized

  Product Name: Alumina Ceramic Grinding Core

  Material: Alumina, Steatite Optional

  Color: White, Black Availability

  Design: Customized Or Standard Availability

  Size: Outer Diameter From 20mm To 120mm

  Features: Wear Resistance, Eco-friendly

  Usage: Work For Pepper Mill, Spice Mill, Salt Mill

Additional Info

  paketim: Kartoni i eksportit

  prodhimtari: 100,000 sets/month

  markë: Qeramika Jinghui

  transport: Ocean,Land,Air

  Vendi i origjinës: Kinë

  Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  certifikatë: RoHS

  Kodi HS: 8547100000

  port: Shenzhen Port

përshkrim i produktit

Vishni bërthamën e rëndë bluarëse aluminit të aluminit
Specifikimi i bërthamës bluarëse qeramike

1. Materialet: oksid alumini (Alumina), steatite opsionale

2. Aftësia dimensionale: Diapazoni shkon nga 20 mm në 150 mm

3. Llojet: llojet standarde në aftësinë e dizajnit të përshtatur

Përshkrimi i gomës së bluarjes me qeramikë

Bërthama e bluarjes qeramike e aluminit me mulli piper përbëhet nga një burr i konit të brendshëm dhe një murriz unazor i jashtëm i cili funksionon së bashku. Kjo mulli qeramike e rrumbullakët e përdorur në shumëllojshmëri të mulli erëzash, mulli kripe, mulli djegës dhe mulli barishte përveç mullirit të specit, për shkak të rezistencës së tyre të mirë ndaj korrozionit, temperaturës së lartë të funksionimit, karakteristikave të mira mekanike, rezistencës së lartë ndaj konsumit, ngurtësisë së lartë, rezistencës së lartë termike.
Bërthamat tona bluarëse qeramike të aluminit janë eksportuar në Evropë, Afrikë, Azi, etj, dhe klientët bëjnë pyetje pa ndërprerje. Ne mund të bëjmë ndonjë qeramikë që akrodon në vizatimet tuaja.


Produkte të lidhura të bërthamës bluarëse qeramike

Ceramic grinding burrAlumina ceramic grinderCeramic grinding mechanism

vërejtje:

Ne ofrojmë një shumë të madhe të modeleve standarde të burrs bluarje qeramike në materiale opsionale për nevoja specifike.


Pse na zgjodhet ne?

★ Mbështet prototipizimin për prodhimin e vëllimit të lartë me pajisje prodhuese brenda
★ Mbi 15 vjet përvojë profesionale prodhuese për komponentë të përparuar qeramike
★ Më shumë se 50 lloje të ndryshme të burr-grurit qeramikë në alumin, qeramikë steatite që prodhuam
Sale 10+ shitje e nxehtë dhe aluminë tipike, burat grilëse qeramike steatite për piper / erëz / kripë / barishte
Engineering Inxhinieri profesionale, shitjet dhe ekipi pas shitjes, mbështesin zgjidhjet më të optimizuara
+ 500+ klientë partneriteti afatgjatë në të gjithë botën dhe numrat vazhdojnë të rriten


Workshop and quality guaranteeFAQ (Pyetjet e bëra më shpesh)

P 1: A prodhoni mulli qeramike të personalizuar?
A: Po, ne mbështesim shumëllojshmëri të shërbimit të personalizuar për OEM, ODM.
P 2: Si i paketoni ato për transport detar?
Përgjigje: Burraja për bluarje qeramike do të paketohet me shumicë, më pas do të ngarkohet me paletë.
P 3: What'sfarë është MOQ dhe koha e plumbit?
Përgjigje: Nëse bërthama bluarëse qeramike i përket llojit standard, MOQ është 000 copë;
Nga ana tjetër, MOQ do të jetë 5000 copë kur është një dizajn i veçantë.
P 4: Si e siguroni cilësinë?
Përgjigje: Ne kemi një sistem të rreptë të kontrollit të cilësisë nga analiza e materialit në hyrje deri tek inspektimi i cilësisë në dalje
P 5: Cila metodë pagese pranoni?
Përgjigje: Ne pranojmë transferimin e telit, Letrën e kredisë, Paypal, Western Union, kartën e kreditit dhe MoneyGram.

Kategoritë e Produktit : Burr qeramike bluarje > Pjesa qeramike e gatimit Mill

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta