Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Mekanizëm bluarës qeramike Alumina për Pepper Mill
Mekanizëm bluarës qeramike Alumina për Pepper Mill
Mekanizëm bluarës qeramike Alumina për Pepper Mill
Mekanizëm bluarës qeramike Alumina për Pepper Mill

Mekanizëm bluarës qeramike Alumina për Pepper Mill

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
Min. urdhër: 10000 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

Info bazë

  Numri i modelit.: JH.CGS.007

  Color: White

  Specification: On The Request

  Advantage: Eco-friendly With Much Longer Service Life

  Application: Used In Plastic Pepper/spice Grinder

  Material: 95% Alumina, Steatite Optional

  Features: Wear Resistance, Cost Effective

  Product Name: Alumina Ceramic Mechanism For Pepper Mill

  Design: Ceramic Conical Burr

  Forming: Hot Pressed

Additional Info

  paketim: Kartoni i eksportit

  prodhimtari: 3,000,000 sets/month

  markë: Qeramika Jinghui

  transport: Ocean,Land,Air

  Vendi i origjinës: Kinë

  Aftësia e Furnizimit: 5,000,000 sets/month

  certifikatë: FDA, LFGB

  Kodi HS: 8547100000

  port: Shenzhen,HongKong,Shanghai

përshkrim i produktit

Mekanizëm bluarës qeramike Alumina për Pepper Mill

Ne furnizojmë një shumëllojshmëri të mekanizmave standarde dhe të personalizuara të qeramikës bluarëse për mulli piper për vizatim ose mostra të klientëve. Këto mekanizma për bluarje qeramike janë bërë nga qeramika oksid alumini ose steatiti. Të dy lëndët e para janë qeramika të përparuara të cilat kanë rezistencë të jashtëzakonshme ndaj konsumit. Për më tepër, të dy materialet janë në përputhje me rregulloret e FDA, LFGB.
Karakteristikat kryesore të mekanizmit të bluarjes qeramike si më poshtë:
Ngurtësinë 1. Diamond-si me rezistencë super veshin, me jetën e super të gjatë të shërbimit
2. Material eko-miqësor në krahasim me ato tradicionale prej çeliku të pandryshkshëm dhe plastikës
3. Korrozioni rezistent , anti-plakja dhe antioksidimi i cili është pa ndryshk përgjithmonë

4. Me kosto efektive, alumina është një mineral i bollshëm detar, kështu që ofron kosto më të lirë

Këto mekanizma për bluarje qeramike janë përdorur gjerësisht në shumë lloje të erëzave plastike të disponueshme, piperit dhe mullirit të kripës, si thelbi bluarës ose bërthama qeramike bluarëse. Mund të bluaj shumë kokrra të specave shkëmborë, kripë deti në madhësi të qëndrueshme kokrrizash.


Produkte të lidhura me mekanizmin e bluarjes qeramike

With metal hand 2Type 8Ceramic Mill Hardware Kits

Vërejtje : Me shtrirjen e mekanizmit të bluarjes qeramike, ne gjithashtu furnizojmë me komplete të ndryshme të mekanizmave të mullirit të piperit qeramik.


Forca dhe aftësia jonë

★ Mbështet prototipizimin për prodhimin e vëllimit të lartë me pajisje prodhuese brenda

★ Mbi 15 vjet përvojë profesionale prodhuese për komponentë të përparuar qeramike

Më shumë se 50 lloje të ndryshme të burr-grurit qeramikë në qeramika të ndryshme teknike që prodhuam

Sale 10+ shitje e nxehtë dhe aluminë tipike, burat grilëse qeramike steatite për piper / erëz / kripë / barishte

Engineering Inxhinieri profesionale, shitjet dhe ekipi pas shitjes, mbështesin zgjidhjet më të optimizuara

Main manufacturing flow chartFAQ (Pyetjet e bëra më shpesh)

P 1. A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?
Përgjigje: Ne jemi një prodhues i drejtpërdrejtë për mekanizmin e bluarjes qeramike me ekipet e veteranëve.
P 2: A dërgoni një mostër për të kontrolluar?
Përgjigje: Patjetër, mostra me modelin standard në magazinë është falas, por mbledhja e mallrave.
P 3: Kur do ta dërgoni?
Një: Nëse produktet janë në magazinë, ne do të dërgojmë brenda 3 ditësh. Përndryshe, duhen 2 javë.
P 4: Kur mund ta marr çmimin?
Përgjigje: Ne citojmë rregullisht brenda 24 orësh pasi të marrim kërkesën tuaj. Nëse keni nevojë urgjente për të marrë çmimin.
Ju lutemi na telefononi në + 86-13760126904 ose na tregoni në emailin tuaj në mënyrë që ne të vazhdojmë me kërkesën tuaj si përparësi.
P 5: A është në dispozicion të ofroni produkte të personalizuara?
Përgjigje: Ne gjithmonë mbështesim kërkesën e bërë me porosi sipas materialeve, dimensioneve dhe modeleve të ndryshme.
Pyetja 6: Me cilat produkte të tjerë merreni?
Përgjigje: Ne përqëndrohemi në një shumëllojshmëri të mekanizmit të mullirit të piperit, qeramikës së metalizuar, substratit qeramik përveç bërthamave të bluarjes qeramike.

Kategoritë e Produktit : Burr qeramike bluarje > Pjesa qeramike e gatimit Mill

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta