Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Produkte

Home > Produkte > Burr qeramike bluarje > Pjesa qeramike e gatimit Mill > Mulli i lartë i pastërtisë së aluminit qeramike për Pepper Mill

Mulli i lartë i pastërtisë së aluminit qeramike për Pepper Mill
Mulli i lartë i pastërtisë së aluminit qeramike për Pepper Mill
Mulli i lartë i pastërtisë së aluminit qeramike për Pepper Mill

Mulli i lartë i pastërtisë së aluminit qeramike për Pepper Mill

Çmimi i njësisë: USD 0.095 - 0.18 / Set/Sets
Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 5000 Set/Sets
Koha e dërgimit: 20 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

Shkarko:

  • Info bazë
  • përshkrim i produktit
  • Email
Info bazë

Numri i modelit.: Standard or custom-made

Color: White

Specification: On The Request

Features: Excellent Wear Resistance

Advantage: Eco-friendly With Much Longer Service Life

Application: Used In Plastic Pepper/spice Grinder

Material: 95% Alumina, Steatite Optional

Design: Ceramic Conical Grinding Burr

Product Name: Ceramic Grinder For Pepper Mill

Certificate: FDA, LFGB, RoHS, REACH

Samples: Free Samples For Stock Ceramic Grinder

Additional Info

paketim: Kartoni i eksportit

prodhimtari: 500,000 sets/month

markë: Qeramika Jinghui

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

certifikatë: FDA, LFGB

Kodi HS: 8547100000

port: Shenzhen Port

përshkrim i produktit

Mulli i lartë i pastërtisë së aluminit qeramike për Pepper Mill

Në fushën e mishit të gatimit, shumë prodhues të ndryshëm kanë dizajnin e tyre për erëzat e tyre, piperet, fabrikat e ftohta për të marrë madhësi të ndryshme gruri, zgjasin jetën e shërbimit të mullirit . Për të përmbushur këto nevoja specifike, fabrika jonë mbështet shërbimin e përshtatur nga grupi i vogël i testimit në prodhimin e vëllimit të lartë. Çfarëdo, një sasi të vogël për programin tuaj të prototyping, ose një kërkesë e madhe, ne jemi në gjendje t'ju njohim mirë.
Të gjithë materialet që përdoren për pjekje / erëz / mullinj qeramike të pllakave është konform për FDA, kërkesë LFGB . Karakteristikat kryesore të Burr qeramike si në vijim:
1. rezistenca Superior veshin me jetën më të gjatë të shërbimit; 2. Eko-miqësore se ato metalike dhe plastike. 3. Korrozioni rezistent

Ceramic grinding mechanism

Tiparet kryesore

● Veshin rezistente superiore me jetëgjatësi më të gjatë shërbimi .......................................... ........... ● Fortësi të shkëlqyeshme, rezistencë

● Eko-miqësore, plotësojnë kërkesat e FDA, EEC, LFGB ...................................... ......................... Rezistenca kimike dhe pa ndryshk

● Më shumë kosto efektive se metali i rëndë metalike

Aplikimi tipik

● Përdoret gjerësisht në piper, erëz, mullinj kripë dhe mullinj / grinders barishte

● Përdoret zakonisht në mulli kafeje elektrike dhe manuale, kafeje, mulli për kafeje.

Produkte të ngjashme

Ceramic peppermill mechanism Crushgrind pepper mill parts kit Pepper Mill Mechanism Kit Pepper grinder mechanism kit

Forca dhe përparësia jonë

★ Përkrahni prototyping në prodhimin e vëllimit të lartë me pajisje prodhimi në shtëpi

★ Më shumë se 14 vjet përvojë profesionale prodhuese për komponentët e avancuar qeramike

Më shumë se 50 lloje të ndryshme të bërjes së qeramikës që prodhuam

★ 10 + shitje të nxehtë dhe alumini tipike, steatite qeramike grirë burr për piper / erëz / kripë / mulli barishte

★ Inxhinieria profesionale, shitjet dhe ekipi pas shitjes, mbështesin zgjidhjet më të optimizuara

500+ klientë nga e gjithë bota dhe për të mbajtur ngritjen

Grafiku kryesor i prodhimit

Main manufacturing flow chart


Pyetjet e bëra më shpesh (FAQ)

Pyetje 1: A prodhon mullinj qeramikë të aluminit të përshtatur?

A: Po, ne mbështesim shumëllojshmëri të shërbimit të personalizuar për OEM, ODM.

Pyetja 2: A mund të kemi disa mostra për testim?

A: Po, ne mund të ofrojmë mostra falas për testin tuaj nëse janë tipa standarde me stoqe.

Pyetja 3: Cila është MOQ dhe koha e çastit?

A: Nëse bërthama qeramike e bluarës i përket tipit standard, MOQ është 1000 copë; Nga ana tjetër, MOQ do të jetë 5000 copë kur është një dizajn i veçantë.

Pyetja 4: Si e siguroni cilësinë?

A: Ne kemi një sistem të rreptë të kontrollit të cilësisë nga analiza e materialeve në hyrje deri te inspektimi i cilësisë që po largohet.

Pyetja 5: Çfarë është mënyra e pagesës që pranoni?

A: Ne pranojmë transferimin bankar, letrën e kredisë, Paypal, unionin perëndimor, kartën e kreditit dhe MoneyGram.

Kategoritë e Produktit : Burr qeramike bluarje > Pjesa qeramike e gatimit Mill

Email tek ky furnizues
  • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere