Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Bluarës i personalizuar me erëza qeramike Burr bluarëse

Bluarës i personalizuar me erëza qeramike Burr bluarëse

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
Min. urdhër: 5000 Set/Sets
Koha e dërgimit: 20 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

Info bazë

  Numri i modelit.: JH.CGS.005

  Material: 95% Alumina

  Color: White

  Specification: On The Request

  Features: Excellent Wear Resistance

  Advantage: Eco-friendly With Much Longer Service Life

  Application: Used In Plastic Pepper/spice Grinder

Additional Info

  paketim: Kartoni i eksportit

  prodhimtari: 1,000,000 sets/month

  markë: Qeramika Jinghui

  transport: Ocean,Land,Air

  Vendi i origjinës: Kinë

  Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month

  certifikatë: FDA, LFGB

  Kodi HS: 8547100000

  port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Bluarës i personalizuar me erëza qeramike Burr bluarëse

Fabrika jonë përqendrohet në prodhimin e një larmi burrash mulli qeramikash për erëza, speca, mullinj kripe, duke përfshirë edhe shumë përzgjedhje të llojeve standarde, gjithashtu të ndryshme të burrsave të bluarjes qeramike të personalizuara sipas vizatimit, specifikimit ose mostrave fizike të klientëve. Për shkak të dy qeramikës teknike, aluminit dhe steatitit, ofrojnë rezistencë të shkëlqyeshme ndaj konsumit, karakteristika të shkallës së ushqimit, ndërkohë, të dy materialet janë burime natyrore shumë të bollshme, të cilat kanë përparësi të jashtëzakonshme në kosto. Kjo është arsyeja pse ato janë përdorur gjerësisht si material për murrizat e bluarjes qeramike.

Ne jo vetëm që mbështesin programin e prototyping me sasi shumë të vogël, por edhe prodhim të vëllimit shumë të lartë në një afat të shkurtër. Materialet e të gjitha burrrave të bluarjes qeramike janë konform kërkesave të FDA, LFGB. Karakteristikat kryesore të baterisë qeramike si më poshtë:
1. Rezistencë superiore e veshin me një jetë të gjatë shërbimi ekstoridinare sesa burrs tradicionale prej çeliku inox
2. Me ngurtësinë në formë diamanti, është e përshtatshme të bluajni çdo kokrra të fortë, erëza dhe kripëra të detit

3. Eko-miqësore sesa ato metalike dhe plastike, të cilat nuk përmbajnë substanca të rrezikshme për shëndetin

4. Rezistenca ndaj korrozionit, është kundër plakjes në ajër dhe nuk do të ndryshket përherë. Gjithashtu, mund të merret mirë me kripën e detit

5. Me kosto efektive, materialet janë mineralet më të përhapura, është shumë më lirë se ato prej çeliku inox.

Ceramic grinding burrForca dhe përparësia jonë

★ Mbështet prototipizimin për prodhimin e vëllimit të lartë me pajisje prodhuese brenda
★ Mbi 15 vjet përvojë profesionale prodhuese për komponentë të përparuar qeramike
★ Më shumë se 50 lloje të ndryshme të burr-grurit qeramikë në alumin, qeramikë steatite që prodhuam
Sale 10+ shitje e nxehtë dhe aluminë tipike, burat grilëse qeramike steatite për piper / erëz / kripë / barishte
Engineering Inxhinieri profesionale, shitjet dhe ekipi pas shitjes, mbështesin zgjidhjet më të optimizuara
+ 500+ klientë partneriteti afatgjatë në të gjithë botën dhe numrat vazhdojnë të rriten


Main manufacturing flow chart

FAQ (Pyetjet e bëra më shpesh)

P 1: A prodhoni mulli qeramike të personalizuar?
A: Po, ne mbështesim shumëllojshmëri të shërbimit të personalizuar për OEM, ODM.
P 2: Si i paketoni ato për transport detar?
Përgjigje: Burraja për bluarje qeramike do të paketohet me shumicë, më pas do të ngarkohet me paletë.
P 3: What'sfarë është MOQ dhe koha e plumbit?
Përgjigje: Nëse bërthama bluarëse qeramike i përket llojit standard, MOQ është 000 copë;
Nga ana tjetër, MOQ do të jetë 5000 copë kur është një dizajn i veçantë.
P 4: Si e siguroni cilësinë?
Përgjigje: Ne kemi një sistem të rreptë të kontrollit të cilësisë nga analiza e materialit në hyrje deri tek inspektimi i cilësisë në dalje
P 5: Cila metodë pagese pranoni?
Përgjigje: Ne pranojmë transferimin e telit, Letrën e kredisë, Paypal, Western Union, kartën e kreditit dhe MoneyGram.


Kategoritë e Produktit : Burr qeramike bluarje > Pjesa qeramike e gatimit Mill

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta