Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Guri bluarës më i mirë 95% Alumina

Guri bluarës më i mirë 95% Alumina

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
Min. urdhër: 5000 Set/Sets
Koha e dërgimit: 20 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

Info bazë

  Numri i modelit.: JH.CGS.004

  Material: 95% Alumina

  Color: White

  Specification: On The Request

  Features: Excellent Wear Resistance

  Advantage: Eco-friendly With Much Longer Service Life

  Application: Used In Plastic Pepper/spice Grinder

Additional Info

  paketim: Kartoni i eksportit

  prodhimtari: 500,000 sets/month

  markë: Qeramika Jinghui

  transport: Ocean,Land,Air

  Vendi i origjinës: Kinë

  Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

  certifikatë: FDA, LFGB

  Kodi HS: 8547100000

  port: Shenzhen Port

përshkrim i produktit

Guri bluarës më i mirë 95% Alumina

Madeshtë bërë nga qeramika 95% oksid alumini. Ky material njihet si një rezistencë shumë ndaj konsumit, e avancuar në industrinë e Mordenit. Kjo karakteristikë është vetëm në përputhje me aplikimin e mullinjve të gatimit. Kështu që guri i bluarjes qeramike përdoret gjerësisht në shumëllojshmërinë e mullirit të specit, mulli erëzash, barishte dhe mulli të ftohtë.

Ne gjithashtu e quajmë gur bluarje qeramike si burr-bluarje qeramike gjithashtu. Shtë i famshëm për jetëgjatësinë e tij të jashtëzakonshme të gjatë të shërbimit sesa ato metalike dhe plastike. Gjithashtu, ai ka më shumë përparësi sesa mashtrimet metalike me kosto më të efektshme.

Ky furrë qeramike është eko-miqësor sesa ai plastik. Pra, është një tendencë në vend të gomave plastike për bluarje.

Specifikimi i gomës së bluarjes me qeramikë
1. Materiali: 95% oksidi i aluminit, 85% oksidi i aluminit, steatiti opsional; 2. Ngjyra: e bardhë e pastër, kafe, e zezë, gri
3. Aftësia dimensionale: Diametri mund të jetë nga 20 mm deri 50 mm, me dimensione konsistente çdo grumbull
4. Pranoni të ndryshme të OEM, ODM, mund të prodhohen sipas vizatimit të klientëve ose mostrave fizike


Produkte të lidhura prej guri bluarëse qeramike

Ceramic Pepper Mill Mechanism Salt Grinder MechanismHand Crank Pepper Grinder Mechanism

vërejtje:
Ne jo vetëm që furnizojmë burrët bluarës qeramikë në materiale të ndryshme, gjithashtu prodhojnë shumë zgjedhje të kompleteve të mekanizmave të mullirit të piperit.


Përparësia dhe forca jonë

● Mbështet prototipizimin për prodhimin e vëllimit të lartë me pajisje prodhuese brenda
Mbi 15 vjet përvojë profesionale prodhuese për komponentë të përparuar qeramike
Më shumë se 50 lloje të ndryshme të burr-grurit qeramikë në qeramika të ndryshme teknike që prodhuam
Sale 10+ shitje e nxehtë dhe aluminë tipike, burat grilëse qeramike steatite për piper / erëz / kripë / barishte
zgjidhjet profesionale inxhinierike, shitjes dhe pas shitjes ekipit, mbështetje më të optimizuar Manufacturing Processing Flow Chart


FAQ (Pyetjet e bëra më shpesh)

P 1: A prodhoni burr-bluarje qeramike të personalizuar?
A: Po, ne mbështesim shumëllojshmëri të shërbimit të personalizuar për OEM, ODM.
P 2: A mund të kemi disa mostra për provë?
A: Po, ne mund të ofrojmë mostra falas për provën tuaj nëse janë llojet standarde me stok.
P 3: What'sfarë është MOQ dhe koha e plumbit?
Përgjigje: Nëse bërthama bluarëse qeramike i përket llojit standard, MOQ është 1000 copë;
Nga ana tjetër, MOQ do të jetë 5000 copë kur është një dizajn i veçantë.
P 4: Si e siguroni cilësinë?
Përgjigje: Ne kemi një sistem të rreptë të kontrollit të cilësisë nga analiza e materialit në hyrje deri tek inspektimi i cilësisë në dalje.
P 5: Cila metodë pagese pranoni?
Përgjigje: Ne pranojmë transferimin e telit, Letrën e kredisë, Paypal, Western Union, kartën e kreditit dhe MoneyGram.

Kategoritë e Produktit : Burr qeramike bluarje > Pjesa qeramike e gatimit Mill

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta