Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Produkte

Home > Produkte > Burr qeramike bluarje > Pjesa qeramike e gatimit Mill > Furra bërthamore qeramike Steatite për Mill Pile të Flakshëm

Furra bërthamore qeramike Steatite për Mill Pile të Flakshëm
Furra bërthamore qeramike Steatite për Mill Pile të Flakshëm
Furra bërthamore qeramike Steatite për Mill Pile të Flakshëm
Furra bërthamore qeramike Steatite për Mill Pile të Flakshëm

Furra bërthamore qeramike Steatite për Mill Pile të Flakshëm

Çmimi i njësisë: USD 0.12 - 0.2 / Set/Sets
Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 1000 Set/Sets
Koha e dërgimit: 20 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

Shkarko:

  • Info bazë
  • përshkrim i produktit
  • Email
Info bazë

Numri i modelit.: Standard or custom-made

Material: Steatite Ceramic

Color: White

Specification: Standard Type

Features: Excellent Wear Resistance

Advantage: Eco-friendly With Much Longer Service Life

Application: Used In Plastic Spice Mill

Additional Info

paketim: Kartoni i eksportit

prodhimtari: 2,000,000 sets/month

markë: Qeramika Jinghui

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 5,000,000 sets/month

certifikatë: FDA, LFGB

Kodi HS: 8547100000

port: Shenzhen,HongKong,Shanghai

përshkrim i produktit

Furra bërthamore qeramike Steatite për Mill Pile të Flakshëm

Steatite është një material alternativ dhe popullor për një grilë qeramike në pepper / spice / mulli kripë, gjithashtu kjo qeramikë teknike është eko-miqësore dhe në përputhje me FDA, LFGB, RoHS plotësisht.

Makinë qeramike Steatite është i përshtatshëm për kokën plastike të disponueshme piper / kripë / mulli erëz për shkak të avantazh me kosto efektive, sidomos në kërkesa shumë të madhe. Por qëndrueshmëria e dimensioneve nuk është aq e mirë sa burrët qeramike të aluminit.

Me pajisjet tona gjithëpërfshirëse të prodhimit, ne mbështesim shërbimin e prototyping për një prodhim shumë të lartë të vëllimit, pavarësisht se është një urdhër gjyqi ose kushton një projekt për prodhimin masiv. Ne besojmë se ne jemi në gjendje t'ju ofrojmë një zgjidhje të dëshiruar.

Tiparet kryesore

● Rezistencë e shkëlqyeshme ndaj konsumit me jetëgjatësi më të gjatë shërbimi ● Fortësi të shkëlqyeshme, rezistencë ● Eko miqësore, plotësojnë kërkesat e FDA, EEC, LFGB.

Rezistenca kimike dhe pa ndryshk ● Më shumë kosto efektive se metali i rëndë metalike

Aplikimi tipik

● Përdoret gjerësisht në piper, erëz, mullinj kripë dhe mullinj / grinders barishte

● Përdoret zakonisht në mulli kafeje elektrike dhe manuale, kafeje, mulli për kafeje.

Produkte të ngjashme

Ceramic grinderCeramic grinding Ceramic grinding stoneCeramic burr grinder

Forca dhe përparësia jonë

★ Përkrahni prototyping në prodhimin e vëllimit të lartë me pajisje prodhimi në shtëpi

★ Më shumë se 14 vjet përvojë profesionale prodhuese për komponentët e avancuar qeramike

Më shumë se 50 lloje të ndryshme të bërjes së qeramikës që prodhuam

★ 10 + shitje të nxehtë dhe alumini tipike, steatite qeramike grirë burr për piper / erëz / kripë / mulli barishte

★ Inxhinieria profesionale, shitjet dhe ekipi pas shitjes, mbështesin zgjidhjet më të optimizuara

500+ klientë nga e gjithë bota dhe për të mbajtur ngritjen

Grafiku kryesor i prodhimit

Main manufacturing flow chart


Pyetjet e bëra më shpesh (FAQ)

Pyetje 1: A prodhoni burr të përpunuar qeramikë të përshtatur?

A: Po, ne mbështesim shumëllojshmëri të shërbimit të personalizuar për OEM, ODM.

Pyetja 2: A mund të kemi disa mostra për testim?

A: Po, ne mund të ofrojmë mostra falas për testin tuaj nëse janë tipa standarde me stoqe.

Pyetja 3: Cila është MOQ dhe koha e çastit?

A: Nëse bërthama qeramike e bluarës i përket tipit standard, MOQ është 1000 copë; Nga ana tjetër, MOQ do të jetë 5000 copë kur është një dizajn i veçantë.

Pyetja 4: Si e siguroni cilësinë?

A: Ne kemi një sistem të rreptë të kontrollit të cilësisë nga analiza e materialeve në hyrje deri te inspektimi i cilësisë që po largohet.

Pyetja 5: Çfarë është mënyra e pagesës që pranoni?

A: Ne pranojmë transferimin bankar, letrën e kredisë, Paypal, unionin perëndimor, kartën e kreditit dhe MoneyGram.


Kategoritë e Produktit : Burr qeramike bluarje > Pjesa qeramike e gatimit Mill

Email tek ky furnizues
  • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Related Products