Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Produkte

Home > Produkte > Burr qeramike bluarje > Pjesa qeramike e gatimit Mill > Alumina qeramike bluarje Burr për Pepper Mill

Alumina qeramike bluarje Burr për Pepper Mill
Alumina qeramike bluarje Burr për Pepper Mill
Alumina qeramike bluarje Burr për Pepper Mill
Alumina qeramike bluarje Burr për Pepper Mill

Alumina qeramike bluarje Burr për Pepper Mill

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 1000 Set/Sets
Koha e dërgimit: 20 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

Shkarko:

  • Info bazë
  • përshkrim i produktit
  • Email
Info bazë

Numri i modelit.: Standard or custom-made

Material: 95% Alumina

Color: White

Specification: Standard Type

Features: Excellent Wear Resistance

Advantage: Eco-friendly With Much Longer Service Life

Application: Used In Wooden Pepper Mill, Grinder

Product Name: Ceramic Grinding Burr For Pepper Mill

Shape: Conical Ceramic Burr

Item: Ceramic Grinding Mechanism For Pepper Mill

Key Word: Ceramic Mechanism

Additional Info

paketim: Kartoni i eksportit

prodhimtari: 500,000 sets/month

markë: Qeramika Jinghui

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

certifikatë: FDA, LFGB

Kodi HS: 8547100000

port: Shenzhen,HongKong,Shanghai

përshkrim i produktit

Alumina qeramike bluarje Burr për Pepper Mill

Si qeramika teknike me rezistencë veshin superiore, anti-korrozioni dhe karakteristikat eko-miqësore, aluminit përdoret gjithmonë si material i grilave qeramike në të dyja dorës dhe piper / kripë / mjegull / mulli barishte ose mulli.
Burr qeramike bluarje ka një jetëgjatësi shumë më të gjatë se ato metalike dhe plastike. Aktualisht, ajo ka më shumë avantazh se metali rëndë burr me kosto efikase.
Siç është një burr tipik qeramike, ne mbajmë mjete të mjaftueshme në çdo kohë në mënyrë që të plotësojmë kërkesat urgjente të klientit tuaj në një kohë të shkurtër. Gjithashtu, mostra e lirë është në dispozicion për të ofruar kur klienti ka nevojë për të kontrolluar cilësinë. Ceramic grinding core

Tiparet kryesore

● Veshin rezistente superiore me jetëgjatësi më të gjatë shërbimi .......................................... ........... ● Fortësi të shkëlqyeshme, rezistencë

● Eko-miqësore, plotësojnë kërkesat e FDA, EEC, LFGB ...................................... ......................... Rezistenca kimike dhe pa ndryshk

● Më shumë kosto efektive se metali i rëndë metalike

Aplikimi tipik

● Përdoret gjerësisht në piper, erëz, mullinj kripë dhe mullinj / grinders barishte

● Përdoret zakonisht në mulli kafeje elektrike dhe manuale, kafeje, mulli për kafeje.

Produkte të ngjashme

Pepper mill mechnismCrushgrind pepper mill mecchanismPepper Mill Grinder Turning KitPepper Mill Grinder Parts

Forca dhe përparësia jonë

★ Përkrahni prototyping në prodhimin e vëllimit të lartë me pajisje prodhimi në shtëpi

★ Më shumë se 14 vjet përvojë profesionale prodhuese për komponentët e avancuar qeramike

Më shumë se 50 lloje të ndryshme të bërjes së qeramikës që prodhuam

★ 10 + shitje të nxehtë dhe alumini tipike, steatite qeramike grirë burr për piper / erëz / kripë / mulli barishte

★ Inxhinieria profesionale, shitjet dhe ekipi pas shitjes, mbështesin zgjidhjet më të optimizuara

500+ klientë nga e gjithë bota dhe për të mbajtur ngritjen

Grafiku kryesor i prodhimit

Main manufacturing flow chart


Pyetjet e bëra më shpesh (FAQ)

Pyetje 1: A prodhoni burr të përpunuar qeramikë të përshtatur?

A: Po, ne mbështesim shumëllojshmëri të shërbimit të personalizuar për OEM, ODM.

Pyetja 2: A mund të kemi disa mostra për testim?

A: Po, ne mund të ofrojmë mostra falas për testin tuaj nëse janë tipa standarde me stoqe.

Pyetja 3: Cila është MOQ dhe koha e çastit?

A: Nëse bërthama qeramike e bluarës i përket tipit standard, MOQ është 1000 copë; Nga ana tjetër, MOQ do të jetë 5000 copë kur është një dizajn i veçantë.

Pyetja 4: Si e siguroni cilësinë?

A: Ne kemi një sistem të rreptë të kontrollit të cilësisë nga analiza e materialeve në hyrje deri te inspektimi i cilësisë që po largohet.

Pyetja 5: Çfarë është mënyra e pagesës që pranoni?

A: Ne pranojmë transferimin bankar, letrën e kredisë, Paypal, unionin perëndimor, kartën e kreditit dhe MoneyGram.

Kategoritë e Produktit : Burr qeramike bluarje > Pjesa qeramike e gatimit Mill

Email tek ky furnizues
  • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Related Products