Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Produkte

Home > Produkte > Burr qeramike bluarjePjesa qeramike e gatimit Mill

Pjesa qeramike e gatimit Mill

Kategoritë e produkteve të Pjesa qeramike e gatimit Mill , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Pjesa qeramike e gatimit Mill , furnizuesit Pjesa e pjekjes qeramike / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Pjesa qeramike e personalizuar e gatimit Mill R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

View :

  • Alumina qeramike bluarje Burr për Pepper Mill
  • Alumina qeramike bluarje Burr për Pepper Mill
  • Alumina qeramike bluarje Burr për Pepper Mill
  • Alumina qeramike bluarje Burr për Pepper Mill
  • Alumina qeramike bluarje Burr për Pepper Mill
  Video

  Alumina qeramike bluarje Burr për Pepper Mill

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month
  Alumina qeramike bluarje Burr për Pepper Mill Si qeramika teknike me rezistencë veshin superiore, anti-korrozioni dhe karakteristikat eko-miqësore, aluminit përdoret gjithmonë si material i grilave qeramike në të dyja dorës dhe piper / kripë / mjegull / mulli barishte ose mulli. Burr qeramike bluarje ka një...
  • Furra bërthamore qeramike Steatite për Mill Pile të Flakshëm
  • Furra bërthamore qeramike Steatite për Mill Pile të Flakshëm
  • Furra bërthamore qeramike Steatite për Mill Pile të Flakshëm
  • Furra bërthamore qeramike Steatite për Mill Pile të Flakshëm
  • Furra bërthamore qeramike Steatite për Mill Pile të Flakshëm
  Video

  Furra bërthamore qeramike Steatite për Mill Pile të Flakshëm

  • Çmimi i njësisë: USD 0.12 - 0.2 / Set/Sets
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 5,000,000 sets/month
  Furra bërthamore qeramike Steatite për Mill Pile të Flakshëm Steatite është një material alternativ dhe popullor për një grilë qeramike në pepper / spice / mulli kripë, gjithashtu kjo qeramikë teknike është eko-miqësore dhe në përputhje me FDA, LFGB, RoHS plotësisht. Makinë qeramike Steatite është i përshtatshëm për...
  • Mekanizmi më i mirë për bluarje qeramike për Mill Pepper
  • Mekanizmi më i mirë për bluarje qeramike për Mill Pepper
  • Mekanizmi më i mirë për bluarje qeramike për Mill Pepper
  • Mekanizmi më i mirë për bluarje qeramike për Mill Pepper
  Video

  Mekanizmi më i mirë për bluarje qeramike për Mill Pepper

  • Çmimi i njësisë: USD 0.18 - 0.25 / Set/Sets
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month
  Mekanizmi më i mirë për bluarje qeramike për Mill Pepper Mekanizmi i bluarjes qeramike është bërë nga qeramika e oksidit të aluminit ose qeramikës steatite. Të gjithë këta mekanizëm bluarës qeramikë janë në përputhje me kërkesat e FDA, LFGB. Me rezistencën superiore të konsumit, anti-korrozionit, dhe karakteristikat...
  • Mulli i lartë i pastërtisë së aluminit qeramike për Pepper Mill
  • Mulli i lartë i pastërtisë së aluminit qeramike për Pepper Mill
  • Mulli i lartë i pastërtisë së aluminit qeramike për Pepper Mill
  • Mulli i lartë i pastërtisë së aluminit qeramike për Pepper Mill
  Video

  Mulli i lartë i pastërtisë së aluminit qeramike për Pepper Mill

  • Çmimi i njësisë: USD 0.095 - 0.18 / Set/Sets
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month
  Mulli i lartë i pastërtisë së aluminit qeramike për Pepper Mill Në fushën e mishit të gatimit, shumë prodhues të ndryshëm kanë dizajnin e tyre për erëzat e tyre, piperet, fabrikat e ftohta për të marrë madhësi të ndryshme gruri, zgjasin jetën e shërbimit të mullirit . Për të përmbushur këto nevoja specifike, fabrika...
  • Mulli i avancuar Alumina qeramike për mullirin e erëzave
  • Mulli i avancuar Alumina qeramike për mullirin e erëzave
  • Mulli i avancuar Alumina qeramike për mullirin e erëzave
  • Mulli i avancuar Alumina qeramike për mullirin e erëzave
  • Mulli i avancuar Alumina qeramike për mullirin e erëzave

  Mulli i avancuar Alumina qeramike për mullirin e erëzave

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Mulli i avancuar Alumina qeramike për mullirin e erëzave Mulli qeramike për piper / erëz / kripë mulli është bërë nga qeramika alumini avancuar, të cilat ofrojnë një ngurtësi afër diamantë. Përveç kësaj, mulli qeramike në mulli është me rezistencë veshin superiore , anti-korrozioni pa ndryshk. Kështu që mund të bluaj...
  • Piper i papërshkueshëm nga uji dhe kripë mulli qeramike burr
  • Piper i papërshkueshëm nga uji dhe kripë mulli qeramike burr
  • Piper i papërshkueshëm nga uji dhe kripë mulli qeramike burr
  • Piper i papërshkueshëm nga uji dhe kripë mulli qeramike burr
  • Piper i papërshkueshëm nga uji dhe kripë mulli qeramike burr

  Piper i papërshkueshëm nga uji dhe kripë mulli qeramike burr

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Piper dhe kripë mulli qeramike burr Alumina qeramike burr përdoret rregullisht për copëtimin e piperit, kripës, erëzave, djegës, barishte apo pilulë e kështu me radhë, e cila është një material shumë i mirë për kosto dhe eko-miqësor. Cores tona aluminit qeramike rëndë janë eksportuar në Evropë, Afrikës, Azisë etj, dhe...
  • Mekanizëm qeramik Alumina për Pepper Mill
  • Mekanizëm qeramik Alumina për Pepper Mill
  • Mekanizëm qeramik Alumina për Pepper Mill
  • Mekanizëm qeramik Alumina për Pepper Mill
  • Mekanizëm qeramik Alumina për Pepper Mill
  Video

  Mekanizëm qeramik Alumina për Pepper Mill

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 5,000,000 sets/month
  Ne furnizojmë një shumëllojshmëri të mekanizmit qeramik standard dhe të përshtatur aluminit për mulli piper për vizatimin e klientëve ose mostra në 95% okside alumini ose steatite. Të gjitha këto materiale që kemi përdorur për gdhendje qeramike grilë janë konform kërkesave FDA, LFGB. Karakteristikat kryesore të...
  • Mekanizmi qeramik i grirës për piper dhe kripë Mill
  • Mekanizmi qeramik i grirës për piper dhe kripë Mill
  • Mekanizmi qeramik i grirës për piper dhe kripë Mill
  • Mekanizmi qeramik i grirës për piper dhe kripë Mill

  Mekanizmi qeramik i grirës për piper dhe kripë Mill

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Mekanizmi qeramik i grirës për piper dhe kripë Mill Mekanizmi i mullirit qeramik të aluminit që përdoret në shumëllojshmëri të mulli të specit / erëzave, mulli / mulli, i cili ka rezistencë të mirë korrozioni, temperaturë të lartë operative, karakteristika të mira mekanike, rezistencë të lartë veshin, fortësi të...
  • FDA certifikuar vaj erëz erë alumini qeramike burr
  • FDA certifikuar vaj erëz erë alumini qeramike burr
  • FDA certifikuar vaj erëz erë alumini qeramike burr
  • FDA certifikuar vaj erëz erë alumini qeramike burr
  • FDA certifikuar vaj erëz erë alumini qeramike burr

  FDA certifikuar vaj erëz erë alumini qeramike burr

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Aliazh yndyror aluminit qeramike burr Kjo burr qeramike e aluminit përdoret në shumëllojshmëri të mullirave me erë vaji, mulli me erëz, mulli / mulli i piperit, i cili ka rezistencë të mirë korrozioni, temperaturë të lartë operative, karakteristika të mira mekanike, rezistencë të lartë veshin, fortësi të lartë,...
  • Bërryl i mërzitshëm i mprehtëshem i mullirit qeramik i aluminit
  • Bërryl i mërzitshëm i mprehtëshem i mullirit qeramik i aluminit
  • Bërryl i mërzitshëm i mprehtëshem i mullirit qeramik i aluminit
  • Bërryl i mërzitshëm i mprehtëshem i mullirit qeramik i aluminit
  • Bërryl i mërzitshëm i mprehtëshem i mullirit qeramik i aluminit

  Bërryl i mërzitshëm i mprehtëshem i mullirit qeramik i aluminit

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Mulliri Spice mulli qeramike aluminit burr Alumina qeramike është më e pjekur e qeramikës inxhinierike, duke ofruar pronat e shkëlqyera izoluese elektrike së bashku me fortësi të lartë dhe rezistencë të mirë veshin, por forca relativisht e ulët dhe rezistencë ndaj thyerjeve. Për shkak të këtyre karakteristikave, ky...
  • Crusher mulli pjekur qeramike burr
  • Crusher mulli pjekur qeramike burr
  • Crusher mulli pjekur qeramike burr
  • Crusher mulli pjekur qeramike burr
  • Crusher mulli pjekur qeramike burr
  Video

  Crusher mulli pjekur qeramike burr

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Crusher mulli pjekur qeramike burr Kjo burr qeramike e aluminit përdoret në një shumëllojshmëri të bluarës yndyrore, mulli me erëz, mulli me mulli, që ka rezistencë korrozioni të mirë, temperaturë të lartë operative, karakteristika të mira mekanike, rezistencë të lartë veshin, fortësi të lartë, rezistencë të lartë...
  • Mermer erëz me cilësi të lartë al2o3 alumini qeramike bluarje
  • Mermer erëz me cilësi të lartë al2o3 alumini qeramike bluarje
  • Mermer erëz me cilësi të lartë al2o3 alumini qeramike bluarje
  • Mermer erëz me cilësi të lartë al2o3 alumini qeramike bluarje
  • Mermer erëz me cilësi të lartë al2o3 alumini qeramike bluarje

  Mermer erëz me cilësi të lartë al2o3 alumini qeramike bluarje

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Mermer erëz alumini al2o3 qeramike bluarje Alumina qeramike bluarje është bërë zakonisht prej alumini 95% oksid. Është i famshëm për rezistencën e saj të veshin me kohë të zgjatur të shërbimit të gjatë të shërbimit. Aftësia jonë për qeramikë të aluminit qeramikë si më poshtë: - Madhësia e vogël e pjesës deri tek...
  • Eko-miqësore aluminit veshje qeramike rëndë

  Eko-miqësore aluminit veshje qeramike rëndë

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month
  Ne prodhimin varitetit të aluminit veshje qeramike rëndë për piper, erëz ose mulli i ftohtë për më shumë se 12 vjet. Për shkak të aluminit 95% dhe steaite është një material i përshtatshëm, përdoret gjithmonë si lëndë e parë. Aktualisht, ne kemi duzina ekzistuese të tipit standard për të përshtatur për dizajn të...
  • Mishërim i përshtatur për mjegull

  Mishërim i përshtatur për mjegull

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month
  Fokusi ynë fabrikë në prodhimin e varieteteve të pëlhurave të personalizuara të erëzave qeramike të grirës për vizatimin e konsumatorëve ose mostrave. Ne mbështesim programin e prototyping me sasi shumë të vogël. Të gjithë materialet që përdoren për mullirin e erëzave janë në përputhje me kërkesat e FDA, LFGB....
  • Veshin rezistente mulli erëz mulliri aluminit bërthamë qeramike rëndë
  • Veshin rezistente mulli erëz mulliri aluminit bërthamë qeramike rëndë
  • Veshin rezistente mulli erëz mulliri aluminit bërthamë qeramike rëndë
  • Veshin rezistente mulli erëz mulliri aluminit bërthamë qeramike rëndë
  • Veshin rezistente mulli erëz mulliri aluminit bërthamë qeramike rëndë

  Veshin rezistente mulli erëz mulliri aluminit bërthamë qeramike rëndë

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Bërthama qeramike e aluminit Përbërësit e bërthamës qeramike të aluminit të mullirit të bërthamës së një kon bare të brendshme dhe një unazë e jashtme burr që punon së bashku. Ky mulli keramik i rrumbullakët, që përdoret në shumëllojshmëri të mullirave të erëzave, mulli me kripë, mulli frutash dhe mulli barishte,...
  • Gur i çmuar qeramike me cilësi të lartë

  Gur i çmuar qeramike me cilësi të lartë

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month
  Është bërë prej 95% qeramikë të oksidit të aluminit. Ky material njihet si rezistencë shumë e veshin e përparuar në industrinë e morden. Kjo karakteristikë është në përputhje vetëm me aplikimin e mullinjve të gatimit. Pra, guri qeramike bluarje është përdorur gjerësisht në shumëllojshmëri të mulli piper, mulli...
  • Bërthamë qeramike bluarje të mulli të vogël piper
  • Bërthamë qeramike bluarje të mulli të vogël piper
  • Bërthamë qeramike bluarje të mulli të vogël piper
  • Bërthamë qeramike bluarje të mulli të vogël piper
  • Bërthamë qeramike bluarje të mulli të vogël piper

  Bërthamë qeramike bluarje të mulli të vogël piper

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Bërthamë qeramike bluarje të mulli të vogël piper Ndonjëherë, mulli i vogël i piper përdoret në disa raste speic në mënyrë që thelbi bërthamë qeramike me diametër të vogël është i nevojshëm. Bërthama qeramike e aluminit është një komponente shumë e rëndë dhe eko-miqësore. Ndërkohë, përdoret zakonisht në mulli me...
  • Flakshëm Steatite Burr qeramike bluarje për Piper Mill
  • Flakshëm Steatite Burr qeramike bluarje për Piper Mill
  • Flakshëm Steatite Burr qeramike bluarje për Piper Mill
  • Flakshëm Steatite Burr qeramike bluarje për Piper Mill
  • Flakshëm Steatite Burr qeramike bluarje për Piper Mill
  Video

  Flakshëm Steatite Burr qeramike bluarje për Piper Mill

  • Çmimi i njësisë: USD 0.075 - 0.1 / Set/Sets
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Bërthamë qeramike steatite rëndë Mishi i mprehtës i mishit steatite është bërë nga qeramika steatite. Është një material i papërpunuar shumë kosto-efikas dhe eko-miqësor. Në fushë, steatite qeramike rëndë burr është shumë e zakonshme përdoret në shumëllojshmëri të një herë përdorni mulli erëz, mulli mishit të kripës,...
  • Dizajn standard Al2o3 Burr qeramike për mulli pjekur
  • Dizajn standard Al2o3 Burr qeramike për mulli pjekur
  • Dizajn standard Al2o3 Burr qeramike për mulli pjekur
  • Dizajn standard Al2o3 Burr qeramike për mulli pjekur
  • Dizajn standard Al2o3 Burr qeramike për mulli pjekur
  Video

  Dizajn standard Al2o3 Burr qeramike për mulli pjekur

  • Çmimi i njësisë: USD 0.18 - 0.3 / Set/Sets
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Bërthamë qeramike steatite rëndë Mishi i mprehtës i mishit steatite është bërë nga qeramika steatite. Është një material i papërpunuar shumë kosto-efikas dhe eko-miqësor. Në fushë, bërryli i qeramikës steatite përdoret shumë shpesh në një shumëllojshmëri të bluarës së njomës së përdorimit të njomë, mulli me kripë,...
  • Alumina Core qeramike bluarje për Pepper Mill
  • Alumina Core qeramike bluarje për Pepper Mill
  • Alumina Core qeramike bluarje për Pepper Mill
  • Alumina Core qeramike bluarje për Pepper Mill
  • Alumina Core qeramike bluarje për Pepper Mill
  Video

  Alumina Core qeramike bluarje për Pepper Mill

  • Çmimi i njësisë: USD 0.13 - 0.2 / Set/Sets
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 5,000,000 sets/month
  Alumina Core qeramike bluarje për Pepper Mill 1.Ceramic Grinding Core për Pepper Mill Materiali: 95% Al2O3, steatite opsional 2.Features: 1) fortësi të lartë, rezistencë të mirë, rezistente, performancë të lartë gërryese 2) Mund të ofrohet për ngjyra të shumëfishta dhe të ndryshme. 3) Mund të prodhohet sipas...

Kinë Pjesa qeramike e gatimit Mill furnizuesit

Është bërë zakonisht nga qeramika oksid alumini dhe qeramika steatite. Burr qeramike gruri punon si një komponent më kryesor që ekziston në mulli spcie / piper / barishte. Për shkak të rezistencës ndaj konsumimit të tyre, karakteristikave ekologjike dhe me kosto efektive sesa ato plastike dhe metalike, ato janë bërë shumë popullore në këtë fushë.

Ne mund të ofrojmë një shumëllojshmëri të tipit standard dhe dizajn të përshtatur qeramike si kërkesat e klientit, Gjithashtu mbështetje prototyping program.