Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Home > Produkte > Burr qeramike bluarje

Burr qeramike bluarje

Kategoritë e produkteve të Burr qeramike bluarje , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Burr qeramike bluarje , furnizuesit Steatite qeramike bluarje Burr / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Veshin rroba të qëndrueshme qeramike bluarje R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Burr qeramike bluarje furnizuesit

Qeramike Burr i bluar është bërë zakonisht nga oksidet prej alumini qeramike, ose steatite e cila punon si një komponent kryesor që ekziston në piper, kripë, erëz, mulli barishte dhe mulli / mulli kafeje. Për shkak të rezistencës së shkëlqyer të veshin, eko-miqësore dhe me kosto efektive se ato plastike dhe metalike. Ajo është njohur si një bërthamë ideale bluarje në treg në mbarë botën.

Ne mund të ofrojmë një shumëllojshmëri të llojeve standarde dhe dizajn të përshtatur qeramike si kërkesë e klientit, duke përfshirë burrin konik, burrin e sheshtë dhe diskun e mullinjshëm të sheshtë e kështu me radhë. Kur keni ndonjë nevojë në lidhje me grilën qeramike për piperin tuaj, kripën, mullirin e erëzave, ne besojmë se ju do të gjeni një të përshtatshëm atje.

Përveç kësaj, ne kemi qenë të furnizimit me shumë lloje klasike të mekanizëm mulli mekanizëm kit, mulli mill piper, pjesë piper mulli pjesë. Sipas nevojave të ndryshme të konsumatorëve të ndryshëm, ne mund të ofrojmë mulli opsional qeramike, mulli çelik inox, mulli çeliku të karbonit në të. Cilado qoftë, keni nevojë për disa mostra të prototipeve, ose kushtoni për prodhimin masiv, ne do t'ju ofrojmë një zgjidhje optimale.

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta