Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Vishni furrë qeramike me mulli kafeje rezistente me dorë
Vishni furrë qeramike me mulli kafeje rezistente me dorë
Vishni furrë qeramike me mulli kafeje rezistente me dorë
Vishni furrë qeramike me mulli kafeje rezistente me dorë

Vishni furrë qeramike me mulli kafeje rezistente me dorë

Çmimi i njësisë: USD 0.75 - 0.85 / Set/Sets
Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 1000 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

Info bazë

  Numri i modelit.: Customized

  Material: 95% Alumina

  Specification: Standard Type

  Features: Excellent Wear Resistance

  Advantage: Eco-friendly With Much Longer Service Life

  Color: White, Gray, Coffee Optional

  Application: Used In Manual Coffee Grinder

Additional Info

  paketim: Kartoni i eksportit

  prodhimtari: 100,000 sets/month

  markë: Qeramika Jinghui

  transport: Ocean,Land,Air

  Vendi i origjinës: Kinë

  Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  certifikatë: FDA, LFGB

përshkrim i produktit

Karakteristika më e spikatur e aluminit burrash qeramike për bluarje është rezistenca ndaj konsumit, ka një kohë të gjatë shërbimi super të gjatë sesa ato metalike. Aktualisht, është përdorim shumë i popullarizuar për aluminin burrues qeramikash në dorë dhe prodhues elektrik kafeje, mulli kafeje, mulli kafeje.

Për të përmbushur këtë nevojë të tregut, ne gjithmonë përgatisim stoqe të mjaftueshme për të arritur nevojën e shkurtër të klientëve tanë.

Përveç kësaj, ne mbështesim kërkesën e prototipit me një sasi shumë të vogël. Për të garantuar cilësinë, inspektimi plotësisht vizual është i nevojshëm para transportimit.


013a


Shërbimi ynë

Why choose us


Prezantimi i kompanisë


Ne, në Jinghui Industry Ltd është një prodhuesi kryesor i përparuar i komponentëve qeramikë në Kinë për më shumë se 12 vjet.


Metodat e prodhimit të përzgjedhjes përfshijnë shtypjen e thatë, presionin e nxehtë, presionin izostatik, formimin e injeksionit qeramik, nxjerrjen me zgjedhjen e materialeve. Gjithashtu, ne kemi përpunimin tonë gjithëpërfshirës të precizionit të lartë dhe linjës së prodhimit të qitjes. Të tilla si metalizim, lustrim, bluarje e imët, përpunim CNC, prerje lazer etj.


Produktet cilësore vijnë nga arti i gjendjes së proceseve prodhuese, gjithashtu ka nevojë për mjet të avancuar të inspektimit. Pajisjet kryesore të inspektimit përfshijnë CMM, projektues etj.


Me produktet tona të besueshme, shërbim profesional dhe kredi të mirë të krijuar me klientët, ne kemi eksportuar produktet tona në Evropë, Amerikën e Veriut, Azi, Amerikën e Jugut, Afrikën e Jugut mbi 50 vendeInformacioni i kontaktit

Contact us

Kategoritë e Produktit : Burr qeramike bluarje > Burr qeramike konike për mulli kafeje

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta