Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Disk mulliri i sheshtë qeramik për aparat kafeje
Disk mulliri i sheshtë qeramik për aparat kafeje
Disk mulliri i sheshtë qeramik për aparat kafeje

Disk mulliri i sheshtë qeramik për aparat kafeje

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 500 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

Info bazë

  Numri i modelit.: Customized

  Material: 99% Alumina

  Color: Ivory

  Specification: Standard Or Custom Made Type

  Precision Process: Fine Grinding

  Features: Excellent Wear Resistance

  Advantage: Eco-friendly With Much Longer Service Life

  Application: Used In Electric Coffee Machine

Additional Info

  paketim: Kartoni i eksportit

  prodhimtari: 50,000 sets/month

  markë: Qeramika Jinghui

  transport: Ocean,Land,Air

  Vendi i origjinës: Kinë

  Aftësia e Furnizimit: 200,000 sets/month

  certifikatë: FDA, LFGB

përshkrim i produktit

Disku i bluarjes qeramike të sheshtë përdoret zakonisht në aparat kafeje ekspres, i cili luan një rol të rëndë në mishin .

Materiali kryesor që kemi përdorur është alumina nga 95% në 99% alumin, ky material është i fajshëm për vetitë e tyre të shkëlqyera, siç janë rezistenca e shkëlqyeshme ndaj konsumit, performanca e mirë abrazive, fortësia dhe qëndrueshmëria e lartë, me kosto efikase dhe eko-miqësore. Për shkak të metodës së prodhimit është injeksion dhe shtyp, efikasiteti i prodhimit është më i lartë se përpunimi CNC për diskun e bluarjes metalike. Gjithashtu është shumë e thjeshtë të mblidheni me aparat kafeje.

Ne kemi furnizuar me disa disqe standarde bluarje qeramike, gjithashtu ne jemi në gjendje ta prodhojmë atë për kërkesë të veçantë të klientit ose dimensione specifike. Diametri më i madh i jashtëm që mund të procedojmë mund të jetë 130 mm.24


Shërbimi ynë

Why choose us


Prezantimi i kompanisë


Ne, në Jinghui Industry Ltd është një prodhuesi kryesor i përparuar i komponentëve qeramikë në Kinë për më shumë se 11 vjet.


Metodat e prodhimit të përzgjedhjes përfshijnë shtypjen e thatë, presionin e nxehtë, presionin izostatik, formimin e injeksionit qeramik, nxjerrjen me zgjedhjen e materialeve. Gjithashtu, ne kemi përpunimin tonë gjithëpërfshirës të precizionit të lartë dhe linjës së prodhimit të qitjes. Të tilla si metalizim, lustrim, bluarje e imët, përpunim CNC, prerje lazer etj.


Produktet cilësore vijnë nga arti i gjendjes së proceseve prodhuese, gjithashtu ka nevojë për mjet të avancuar të inspektimit. Pajisjet kryesore të inspektimit përfshijnë CMM, projektues etj.


Me produktet tona të besueshme, shërbim profesional dhe kredi të mirë të krijuar me klientët, ne kemi eksportuar produktet tona në Evropë, Amerikën e Veriut, Azi, Amerikën e Jugut, Afrikën e Jugut mbi 50 vende

Informacioni i kontaktit

Contact us

Kategoritë e Produktit : Burr qeramike bluarje > Burr qeramike konike për mulli kafeje

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta