Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Blade qeramike e qëndrueshme e aluminit të zi për mulli kafeje
Blade qeramike e qëndrueshme e aluminit të zi për mulli kafeje
Blade qeramike e qëndrueshme e aluminit të zi për mulli kafeje
Blade qeramike e qëndrueshme e aluminit të zi për mulli kafeje

Blade qeramike e qëndrueshme e aluminit të zi për mulli kafeje

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 500 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

Info bazë

  Numri i modelit.: Customized

  Material: 95% Or 99% Alumina

  Color: White, Black, Ivory Optional

  Specification: Standard Or Custom Made Type

  Precision Process: Fine Grinding

  Features: Excellent Wear Resistance

  Advantage: Eco-friendly With Much Longer Service Life

  Application: Used In Electric Coffee Machine

Additional Info

  paketim: Kartoni i eksportit

  prodhimtari: 100,000 sets/month

  markë: Qeramika Jinghui

  transport: Ocean,Land,Air

  Vendi i origjinës: Kinë

  Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  certifikatë: FDA, LFGB

përshkrim i produktit

Tehu qeramik i aluminit për mulli kafeje është bërë nga qeramika 95% e oksidit të aluminit. Ajo ka karakteristikat e saj të jashtëzakonshme, të tilla si rezistencën ndaj konsumit, karakteristika me kosto efektive dhe eko-miqësore dhe të ulët të përcjellshmërisë termike, ato janë pranuar gjerësisht nga shumë prodhues mulli kafeje, ndonjëherë është përdorur si një zëvendësim i diskut të sheshtë metalik.

Ne jo vetëm që jemi në gjendje të ofrojmë specifikime standarde, por edhe lloj të bërë me porosi me madhësi të ndryshme, me ngjyra të ndryshme, siç janë e zeza, gri, kafeja, fildishi etj. Si ekipi ynë me përvojë dhe proceset e aftë të prodhimit, ne mund të arrijmë shumë ndryshime të rrepta nga klientët tanë. Everydo copë, çdo grup duhet të inspektohet rreptësisht para transportimit.1


Shërbimi ynë

Why choose us


Prezantimi i kompanisë


Ne, në Jinghui Industry Ltd është një prodhuesi kryesor i përparuar i komponentëve qeramikë në Kinë për më shumë se 11 vjet.


Metodat e prodhimit të përzgjedhjes përfshijnë shtypjen e thatë, presionin e nxehtë, presionin izostatik, formimin e injeksionit qeramik, nxjerrjen me zgjedhjen e materialeve. Gjithashtu, ne kemi përpunimin tonë gjithëpërfshirës të precizionit të lartë dhe linjës së prodhimit të qitjes. Të tilla si metalizim, lustrim, bluarje e imët, përpunim CNC, prerje lazer etj.


Produktet cilësore vijnë nga arti i gjendjes së proceseve prodhuese, gjithashtu ka nevojë për mjet të avancuar të inspektimit. Pajisjet kryesore të inspektimit përfshijnë CMM, projektues etj.


Me produktet tona të besueshme, shërbim profesional dhe kredi të mirë të krijuar me klientët, ne kemi eksportuar produktet tona në Evropë, Amerikën e Veriut, Azi, Amerikën e Jugut, Afrikën e Jugut mbi 50 vende


Pasqyrë e seminarit

Workshop and quality guaranteeInformacioni i kontaktit

Contact us

Kategoritë e Produktit : Burr qeramike bluarje > Burr qeramike konike për mulli kafeje

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta