Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Produkte

Home > Produkte > Burr qeramike bluarjeBurr qeramike konike për mulli kafeje

Burr qeramike konike për mulli kafeje

Kategoritë e produkteve të Burr qeramike konike për mulli kafeje , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Burr qeramike konike për manovër manual , furnizuesit Makinerisë manuale të kafesë / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Mulli Conical Burr për Brewing Precision R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

View :

  • Bufa qeramike me oksid alumini

  Bufa qeramike me oksid alumini

  • Çmimi i njësisë: USD 0.59 - 0.68 / Set/Sets
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Kjo është një burr tipik konik qeramike për mulli kafeje që është bërë nga qeramika 95% oksid alumini. Për shkak të rezistencës së shkëlqyer të konsumimit, karakteristikave me kosto efektive dhe eko-miqësore, ajo është pranuar gjerësisht nga shumë prodhues të mullinjve të kafesë. Ne jemi në gjendje të ofrojmë një...
  • Makinë kafeje elektrike me qeramikë konike
  • Makinë kafeje elektrike me qeramikë konike
  • Makinë kafeje elektrike me qeramikë konike
  • Makinë kafeje elektrike me qeramikë konike
  • Makinë kafeje elektrike me qeramikë konike

  Makinë kafeje elektrike me qeramikë konike

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Është një konstruksion standard i konstruktimit të makinerive të kafesë elektrike. Ne mbajmë shumë siguri për këtë lloj termash qeramike të gjatë për të plotësuar nevojat e rregullta dhe të shkurtra të konsumatorëve. Në rast të zakonshëm, është bërë nga 95% qeramika aluminit. Sa i përket shqetësimit, ky material ka...
  • Makinë kafeje me dorë qeramike

  Makinë kafeje me dorë qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Ne të përqëndrohet në prodhimin e ndryshme të mulli kafeje burr qeramike për moshat. Aktualisht, ne kemi furnizuar një sërë burrash tipike ose standarde të bluarjeve konike. Në rast të zakonshëm, është bërë nga 95% qeramika aluminit. Sa i përket shqetësimit, ky material ka një karakteristikë mjaft të lartë abrazive,...
  • Mulli standard kafese me kafe burr

  Mulli standard kafese me kafe burr

  • Çmimi i njësisë: USD 0.75 - 0.85 / Set/Sets
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Burr qeramike standarde konik është bërë nga qeramika 95% oksid alumini, i cili është material eko-miqësor për shëndetin e njeriut. Ne jemi në gjendje të sigurojmë një përzgjedhje të ngjyrave të ndryshme për të përmbushur kërkesat e konsumatorëve, të tilla si ngjyra e bardhë, ngjyra e kafesë dhe ngjyra e zezë. Për të...
  • Disk 99% aliazh mulliri qeramike

  Disk 99% aliazh mulliri qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 200,000 sets/month
  Disk 99% aliazh mulliri qeramike ka një rezistencë të jashtëzakonshme veshin se një metali. Për shkak të metodës së prodhimit është injeksion dhe shtypi, efikasiteti i prodhimit është më i lartë se përpunimi i CNC për disk metalik. Gjithashtu është shumë e lehtë për t'u mbledhur me aparat kafeje. Ne kemi furnizuar...
  • Thikë bluarje për krijues kafeje
  • Thikë bluarje për krijues kafeje
  • Thikë bluarje për krijues kafeje
  • Thikë bluarje për krijues kafeje
  • Thikë bluarje për krijues kafeje

  Thikë bluarje për krijues kafeje

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Alumina teh qeramike për krijues kafe është bërë nga 95% qeramika oksid alumini. Avantazhi më i madh për thika qeramike të aluminit ka një jetë më të gjatë shërbimi dhe përçueshmëri më të ulët termike sesa ato metalike. Kjo do të bëjë që aparati kafeje të ketë një hapësirë ​​më të gjatë jetësore. Ajo mund të sjellë...
  • Thika qeramike e fortë e zezë e aluminit të zi për mullirin e kafesë
  • Thika qeramike e fortë e zezë e aluminit të zi për mullirin e kafesë
  • Thika qeramike e fortë e zezë e aluminit të zi për mullirin e kafesë
  • Thika qeramike e fortë e zezë e aluminit të zi për mullirin e kafesë
  • Thika qeramike e fortë e zezë e aluminit të zi për mullirin e kafesë

  Thika qeramike e fortë e zezë e aluminit të zi për mullirin e kafesë

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Pllakë qeramike Alumina për mulli kafeje është bërë nga qeramika prej 95% oksid alumini. Ajo ka karakteristikat e tij të jashtëzakonshme, të tilla si rezistenca ndaj konsumit, karakteristikat e kosto efektive dhe eko-miqësore dhe të ulët të përçueshmërisë termike, është pranuar gjerësisht nga shumë prodhues të...
  • Mbështjell rezistencën ndaj qeramikës për krijuesin e kafesë
  • Mbështjell rezistencën ndaj qeramikës për krijuesin e kafesë
  • Mbështjell rezistencën ndaj qeramikës për krijuesin e kafesë
  • Mbështjell rezistencën ndaj qeramikës për krijuesin e kafesë
  • Mbështjell rezistencën ndaj qeramikës për krijuesin e kafesë

  Mbështjell rezistencën ndaj qeramikës për krijuesin e kafesë

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Pllakë qeramike për krijues të kafesë është bërë nga qeramika prej 95% të oksidit të aluminit. Ajo ka karakteristikat e tij të jashtëzakonshme, të tilla si rezistenca ndaj konsumit, karakteristikat e kosto efektive dhe eko-miqësore dhe të ulët të përçueshmërisë termike, është pranuar gjerësisht nga shumë prodhues të...
  • AL2O3 qeramike bluarje burr për krijues dorë kafe
  • AL2O3 qeramike bluarje burr për krijues dorë kafe
  • AL2O3 qeramike bluarje burr për krijues dorë kafe
  • AL2O3 qeramike bluarje burr për krijues dorë kafe
  • AL2O3 qeramike bluarje burr për krijues dorë kafe

  AL2O3 qeramike bluarje burr për krijues dorë kafe

  • Çmimi i njësisë: USD 0.59 - 0.68 / Set/Sets
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Ne jemi në gjendje të vazhdojmë me varietetin e pëlhurave të përpunuara al2o3 qeramike për lloje të ndryshme të përpunuesve të kafesë. Zakonisht, këto burr qeramike bluarje janë bërë nga qeramika 95% oksid alumini. Për shkak të rezistencës së shkëlqyer të konsumimit, karakteristikave me kosto efektive dhe...
  • 99% alumini qeramike sheshtë rëndë burr
  • 99% alumini qeramike sheshtë rëndë burr
  • 99% alumini qeramike sheshtë rëndë burr
  • 99% alumini qeramike sheshtë rëndë burr
  • 99% alumini qeramike sheshtë rëndë burr

  99% alumini qeramike sheshtë rëndë burr

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 200,000 sets/month
  Mulliri qeramik prej alumini prej 99% ka një rezistencë të jashtëzakonshme veshin se ajo metalike. Për shkak të metodës së prodhimit është injeksion dhe shtypi, efikasiteti i prodhimit është më i lartë se përpunimi i CNC për disk metalik. Gjithashtu është shumë e lehtë për t'u mbledhur me aparat kafeje. Ne kemi...
  • Kafe alumini kafe krijues qeramike bluarje burr
  • Kafe alumini kafe krijues qeramike bluarje burr
  • Kafe alumini kafe krijues qeramike bluarje burr
  • Kafe alumini kafe krijues qeramike bluarje burr
  • Kafe alumini kafe krijues qeramike bluarje burr

  Kafe alumini kafe krijues qeramike bluarje burr

  • Çmimi i njësisë: USD 0.75 - 0.85 / Set/Sets
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Ky krijues i kafejeve të aluminit të përshtatur për grilë qeramike është bërë nga 95% qeramika të oksidit të aluminit, të cilat janë në gjendje të ofrojnë ngjyra të shumëfishta, të bardha, të zeza, kafe, gri dhe fildish. Për të përmbushur këtë nevojë të tregut, ne gjithmonë përgatisim stokun e mjaftueshëm për të...
  • Fasule Brown kafe al2o3 qeramike bluarje burr
  • Fasule Brown kafe al2o3 qeramike bluarje burr
  • Fasule Brown kafe al2o3 qeramike bluarje burr
  • Fasule Brown kafe al2o3 qeramike bluarje burr
  • Fasule Brown kafe al2o3 qeramike bluarje burr

  Fasule Brown kafe al2o3 qeramike bluarje burr

  • Çmimi i njësisë: USD 0.75 - 0.85 / Set/Sets
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Është një konstruksion standard me qeramikë konike qeramike me ngjyrë të veçantë, është bërë nga 95% qeramika të oksidit të aluminit i cili është material ekologjik për shëndetin e njeriut. Ne jemi në gjendje të sigurojmë një përzgjedhje të ngjyrave të ndryshme për të përmbushur kërkesat e konsumatorëve, të tilla si...
  • Disqe qeramike me shirit të sheshtë për makinën e kafes
  • Disqe qeramike me shirit të sheshtë për makinën e kafes
  • Disqe qeramike me shirit të sheshtë për makinën e kafes
  • Disqe qeramike me shirit të sheshtë për makinën e kafes
  • Disqe qeramike me shirit të sheshtë për makinën e kafes

  Disqe qeramike me shirit të sheshtë për makinën e kafes

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 200,000 sets/month
  Disqe qeramike sharra disk është përdorur zakonisht në makinë kafeje ekspres, i cili paly një rol të rëndë në meachine . Materiali kryesor që kemi përdorur është aluminit nga 95% deri në 99% alumini, ky material është i varfër në vetitë e tyre të shkëlqyera, të tilla si rezistenca e madhe e veshin, performanca e mirë...
  • Mish derri kafeje eko-miqësore aluminit kon burr
  • Mish derri kafeje eko-miqësore aluminit kon burr
  • Mish derri kafeje eko-miqësore aluminit kon burr
  • Mish derri kafeje eko-miqësore aluminit kon burr
  • Mish derri kafeje eko-miqësore aluminit kon burr

  Mish derri kafeje eko-miqësore aluminit kon burr

  • Çmimi i njësisë: USD 0.75 - 0.85 / Set/Sets
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Alumina konike burr është një komponent kyç në shumëllojshmëri të mulli kafeje dore, beres kafeje, mulli kafeje. Si rezistencë veshin e saj të lartë, performancë të mirë gërryes, fortësi të lartë dhe pronësi rezistencë, edhe eko-mik dhe më kosto efikase. Është të mendoni një mundësi të mirë në mulli kafeje. Ne jemi në...
  • FDA certifikuar burr aluminit konik bluarje
  • FDA certifikuar burr aluminit konik bluarje
  • FDA certifikuar burr aluminit konik bluarje
  • FDA certifikuar burr aluminit konik bluarje
  • FDA certifikuar burr aluminit konik bluarje

  FDA certifikuar burr aluminit konik bluarje

  • Çmimi i njësisë: USD 0.75 - 0.85 / Set/Sets
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Alumina bërryl konik është bërë nga 95% qeramikë të oksidit të aluminit, të cilat janë në gjendje të ofrojnë ngjyra të shumëfishta, të bardha, të zeza, kafe, gri dhe fildish. Për të përmbushur këtë nevojë të tregut, ne gjithmonë përgatisim stokun e mjaftueshëm për të arritur kohën e shkurtër të klientëve tanë. Përveç...
  • Mish derri rezistente ndaj mishit të qumështit të aluminit të qumështit
  • Mish derri rezistente ndaj mishit të qumështit të aluminit të qumështit
  • Mish derri rezistente ndaj mishit të qumështit të aluminit të qumështit
  • Mish derri rezistente ndaj mishit të qumështit të aluminit të qumështit
  • Mish derri rezistente ndaj mishit të qumështit të aluminit të qumështit

  Mish derri rezistente ndaj mishit të qumështit të aluminit të qumështit

  • Çmimi i njësisë: USD 0.75 - 0.85 / Set/Sets
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Tipari më i shquar i burrit qeramik të qeramikës së aluminit është rezistenca ndaj konsumit, ajo ka jetëgjatësi shumë më të gjatë se ato metalike. Aktualisht, përdorimi është shumë i popullarizuar për bërjen qeramike të qeramikës së aluminit në dorë dhe krijues elektrik, kafeje, mulli kafeje. Për të përmbushur këtë...
  • Kokrra kafeje të personalizuar me ngjyrë gri qeramike konike
  • Kokrra kafeje të personalizuar me ngjyrë gri qeramike konike
  • Kokrra kafeje të personalizuar me ngjyrë gri qeramike konike
  • Kokrra kafeje të personalizuar me ngjyrë gri qeramike konike
  • Kokrra kafeje të personalizuar me ngjyrë gri qeramike konike

  Kokrra kafeje të personalizuar me ngjyrë gri qeramike konike

  • Çmimi i njësisë: USD 0.75 - 0.85 / Set/Sets
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Në mënyrë që të plotësojnë disa kërkesa të veçanta nga prodhuesi i makinës së kafesë, ka nevojë për një ngjyrë të veçantë të bishtit konik të bluar me qeramikë, si gri, kafe, e zezë dhe kështu me radhë. Ky burr qeramike me qera qeramike prej alumini është bërë nga 95% qeramika të oksidit të aluminit, të cilat janë në...
  • Krijues i kafesë me dorë qymyrguri prej alumini
  • Krijues i kafesë me dorë qymyrguri prej alumini
  • Krijues i kafesë me dorë qymyrguri prej alumini
  • Krijues i kafesë me dorë qymyrguri prej alumini
  • Krijues i kafesë me dorë qymyrguri prej alumini

  Krijues i kafesë me dorë qymyrguri prej alumini

  • Çmimi i njësisë: USD 0.59 - 0.68 / Set/Sets
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Millstone aluminit në mulli kafe ka dorë ka performancë të shkëlqyer veshin rezistent, ajo është duke u bërë një përdorim shumë popullor në prodhues mulli kafeje. Zakonisht, këto burr qeramike bluarje janë bërë nga qeramika 95% oksid alumini. Ne jemi në gjendje të vazhdojmë me varietetin e pëlhurave të përpunuara...
  • Makinë elektrike kafeje qeramike banesë disk rëndë
  • Makinë elektrike kafeje qeramike banesë disk rëndë
  • Makinë elektrike kafeje qeramike banesë disk rëndë
  • Makinë elektrike kafeje qeramike banesë disk rëndë
  • Makinë elektrike kafeje qeramike banesë disk rëndë

  Makinë elektrike kafeje qeramike banesë disk rëndë

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Disk i sheshtë i aluminit është bërë nga qeramika prej 95% oksid alumini. Ajo ka karakteristikat e tij të jashtëzakonshme, të tilla si rezistenca ndaj konsumit, karakteristikat e kosto efektive dhe eko-miqësore dhe të ulët të përçueshmërisë termike, është pranuar gjerësisht nga shumë prodhues të mullinjve të kafesë,...
  • Mulli me cilësi të lartë qeramike kafeje

  Mulli me cilësi të lartë qeramike kafeje

  • Çmimi i njësisë: USD 0.75 - 0.85 / Set/Sets
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Ndonjëherë, me qëllim që mulli i kafesë së kokës të ketë një pamje më të butë, shumë prodhues do të zgjedhin burrin qeramik të zi ose gri për të përshtatur mulliin e tyre të kafesë. Ne jemi në gjendje të sigurojmë një përzgjedhje të ngjyrave të ndryshme për të përmbushur kërkesat e veçanta të klientit, të tilla si...

Kinë Burr qeramike konike për mulli kafeje furnizuesit

Burr qeramike konik është bërë zakonisht nga qeramika 95% ose 99% oksid alumini. Meqë aluminit është një eko-miqësor, më i qëndrueshëm ndaj konsumit dhe me kosto efektive sesa burrët metalikë, prandaj është pranuar nga prodhuesit e mullinjve të kafesë në mbarë botën.

Ne kemi ofruar shumë lloje standarde, duke përfshirë ngjyra të ndryshme, të tilla si të bardha, gri, kafe, ngjyra e zezë. Varet nga nevoja e konsumatorit. Ne kemi prototyping për vëllim shumë të lartë. Çfarëdo që është një program R & D me urdhër shumë të vogël gjyqi, ose një projekt me kosto të ulët me vëllim të lartë. Ne do të japim një zgjidhje më të mirë për ju. Përveç kësaj, ne jemi në gjendje të ofrojmë shërbimin ODM.


Burr qeramike konike është lloji më i zakonshëm në mulli manual kafeje, mulli kafeje, krijues i kafesë, makina bluarje të kafesë.