Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Tub qeramik Alumina për termostatin bimetallik të rregullueshëm
Tub qeramik Alumina për termostatin bimetallik të rregullueshëm

Tub qeramik Alumina për termostatin bimetallik të rregullueshëm

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 10000 Bag/Bags
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

Info bazë

  Numri i modelit.: Customized

  Specification: Standard, Customized Optional

  Secondary Process: Fine Grinding

  Features: Excellent Insulation And Mechanical Strength

  Application: Used As Ceramic Part For Thermostat

  Product Name: Ceramic Insulation Tube

  Color: White

  Shaping Method: Pressing

  Type: As Per Customers' Specification

  Accuracy: ±0.01mm

  Surface Quality: Smoothness Without Any Crack, Contamination

Additional Info

  paketim: Kartoni i eksportit

  prodhimtari: 50,000,000 sets/month

  markë: Qeramika Jinghui

  transport: Ocean,Land,Air

  Vendi i origjinës: Kinë

  Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month

  certifikatë: RoHS

përshkrim i produktit

Tub izolues qeramik i avancuar për termostatin është bërë prej alumini 95%, ose steatite për shkak të karakteristikave të shkëlqyera mekanike dhe elektrike

Ne furnizojmë me shumë tuba izolues qeramikë standarde, nëse jeni të gatshëm të na ofroni vizatimin teknik, ne do t'ju dërgojmë disa artikuj standardë opsionalë për zgjedhjen tuaj.

Ne kemi një aftësi shumë të madhe prodhimi në dhjetëra miliona çdo muaj. Gjithashtu, ne kemi ofruar shërbim prototiping me një sasi shumë të vogël për të mbështetur kërkesat e veçanta të klientëve ose programin R & D.

Karakteristikat kryesore:

Strength Fortësi e shkëlqyeshme izoluese strength Forcë e jashtëzakonshme mekanike

● tensionit Anti lartë dhe monedha të lartë rezistencë të lartë temperaturë

Resistance Rezistencë e lartë e temperaturës rezistente ndaj rrrozionit dhe rezistent ndaj plakjes


Forca jonë: Përfitimi i klientëve

Pricemimi konkurrues për pjesët standarde ● Kosto efektive

Level Niveli i mjaftueshëm i aksioneve për llojet standarde level Niveli i ulët i aksioneve me kosto kursimi

Response Përgjigje e shpejtë me shpërndarje fleksibël schedule Orari fleksibël i prodhimit

● Prototyping ndaj aftësisë së prodhimit në masë ● Mbështetni një grumbull shumë të vogël ose urdhrin e provës

● Sigurimi ose propozimi i një zgjidhje të optimizuar cons Konsullimi teknik i informacionit


Nëse jeni duke kërkuar për një tub të imët të izolimit qeramik. Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni. Ne do të përpiqemi të bëjmë çmos që t'ju ofrojmë cilësi dhe shërbim cilësor si pritshmërinë tuaj.Shërbimi ynë

Why choose us


Prezantimi i kompanisë


Ne, në Jinghui Industry Ltd është një prodhuesi kryesor i përparuar i komponentëve qeramikë në Kinë për më shumë se 13 vjet.

Metodat e prodhimit të përzgjedhjes përfshijnë shtypjen e thatë, presionin e nxehtë, presionin izostatik, formimin e injeksionit qeramik, nxjerrjen me zgjedhjen e materialeve. Gjithashtu, ne kemi përpunimin tonë gjithëpërfshirës të precizionit të lartë dhe linjës së prodhimit të qitjes. Të tilla si metalizim, lustrim, bluarje e imët, përpunim CNC, prerje lazer etj.

Produktet cilësore vijnë nga arti i gjendjes së proceseve prodhuese, gjithashtu ka nevojë për një mjet të përparuar inspektimi. Pajisjet kryesore të inspektimit përfshijnë CMM, projektues etj.

Me produktet tona të besueshme, shërbim profesional dhe kredi të mirë të krijuar me klientët, ne kemi eksportuar produktet tona në Evropë, Amerikën e Veriut, Azi, Amerikën e Jugut, Afrikën e Jugut mbi 50 vende

Përparësia jonë

Workshop and quality guarantee


Informacioni i kontaktit

Contact us

Kategoritë e Produktit : Qeramikë termostatike > Qeramikë Bimetal Termostat

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta