Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Pin2 izolues qeramik Al2O3 për termostatin KSD301
Pin2 izolues qeramik Al2O3 për termostatin KSD301
Pin2 izolues qeramik Al2O3 për termostatin KSD301

Pin2 izolues qeramik Al2O3 për termostatin KSD301

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 10000 Bag/Bags
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

Info bazë

  Numri i modelit.: JH.TMS.006

  Specification: Standard, Customized Optional

  Features: Excellent Insulation And Mechanical Properties

  Product Name: Ceramic Insulating Pin

  Color: White, Purple, Yellow, Bule, Green

  Material: High Purity Alumina, Or Steatite

  Forming Method: Pressing

  Fine Process: Precision Grinding

  Best Accuracy: ±0.01mm

  Certification: RoHS, ISO9001:2008

  Application: Ceramic Pin For Switch Thermostat

Additional Info

  paketim: Kartoni i eksportit

  prodhimtari: 50,000,000 sets/month

  markë: Qeramika Jinghui

  transport: Ocean,Land,Air

  Vendi i origjinës: Kinë

  Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month

  certifikatë: RoHS

  Kodi HS: 8547100000

  port: Shenzhen,HongKong

përshkrim i produktit

Pina izoluese qeramike për termostatin bimetallik është bërë prej aluminit 95%, ose steatit për shkak të karakteristikave të shkëlqyera mekanike dhe elektrike

Ne furnizojmë shumë kunja izoluese standarde qeramike, nëse jeni të gatshëm të na ofroni vizatimin teknik, ne do t'ju dërgojmë disa artikuj standardë opsionalë për zgjedhjen tuaj.

Ne kemi një aftësi shumë të madhe prodhimi në dhjetëra miliona çdo muaj. Gjithashtu, ne kemi ofruar shërbim prototiping me një sasi shumë të vogël për të mbështetur kërkesat e veçanta të klientëve ose programin R & D.

Karakteristikat kryesore:

Strength Fortësi e shkëlqyeshme izoluese strength Forcë e jashtëzakonshme mekanike

● tensionit Anti lartë dhe monedha të lartë rezistencë të lartë temperaturë

Resistance Rezistencë e lartë e temperaturës rezistente ndaj rrrozionit dhe rezistent ndaj plakjes


Forca jonë: Përfitimi i klientëve

Pricemimi konkurrues për pjesët standarde ● Kosto efektive

Level Niveli i mjaftueshëm i aksioneve për llojet standarde level Niveli i ulët i aksioneve me kosto kursimi

Response Përgjigje e shpejtë me shpërndarje fleksibël schedule Orari fleksibël i prodhimit

● Prototyping ndaj aftësisë së prodhimit në masë ● Mbështetni një grumbull shumë të vogël ose urdhrin e provës

● Sigurimi ose propozimi i një zgjidhje të optimizuar cons Konsullimi teknik i informacionit


Nëse jeni duke kërkuar për disa kunja të shkëlqyera qeramike. Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni. Ne do të përpiqemi të bëjmë çmos që t'ju ofrojmë cilësi dhe shërbim cilësor si pritshmërinë tuaj.Shërbimi ynë

Why choose us


Prezantimi i kompanisë


Ne, në Jinghui Industry Ltd është një prodhuesi kryesor i përparuar i komponentëve qeramikë në Kinë për më shumë se 13 vjet.

Metodat e prodhimit të përzgjedhjes përfshijnë shtypjen e thatë, presionin e nxehtë, presionin izostatik, formimin e injeksionit qeramik, nxjerrjen me zgjedhjen e materialeve. Gjithashtu, ne kemi përpunimin tonë gjithëpërfshirës të precizionit të lartë dhe linjës së prodhimit të qitjes. Të tilla si metalizim, lustrim, bluarje e imët, përpunim CNC, prerje lazer etj.

Produktet cilësore vijnë nga arti i gjendjes së proceseve prodhuese, gjithashtu ka nevojë për një mjet të përparuar inspektimi. Pajisjet kryesore të inspektimit përfshijnë CMM, projektues etj.

Me produktet tona të besueshme, shërbim profesional dhe kredi të mirë të krijuar me klientët, ne kemi eksportuar produktet tona në Evropë, Amerikën e Veriut, Azi, Amerikën e Jugut, Afrikën e Jugut mbi 50 vende

Përparësia jonë

Workshop and quality guarantee


Informacioni i kontaktit

Contact us

Kategoritë e Produktit : Qeramikë termostatike > Qeramikë Bimetal Termostat

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta