Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Produkte

Home > Produkte > Qeramikë termostatikeQeramikë Bimetal Termostat

Qeramikë Bimetal Termostat

Kategoritë e produkteve të Qeramikë Bimetal Termostat , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Qeramikë Bimetal Termostat , furnizuesit Bimetal termostat Zjt-1B qeramike / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Qeramikë termoizoluese me presion të nxehtë bimetal R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

View :

  • Qeramikat e Temperaturës Termostat në Alumina
  • Qeramikat e Temperaturës Termostat në Alumina
  • Qeramikat e Temperaturës Termostat në Alumina
  • Qeramikat e Temperaturës Termostat në Alumina

  Qeramikat e Temperaturës Termostat në Alumina

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month
  Avancuar pajisje qeramike për termostat hekuri është bërë prej aluminit 95%, ose steatite për shkak të karakteristikave të shkëlqyera mekanike dhe elektrike Ne furnizojmë shumë pjesë standarde izoluese qeramike, nëse jeni të gatshëm të na jepni vizatimin teknik, ne do t'ju dërgojmë disa artikuj standardë opsionalë...
  • Pin izolues qeramik Al2O3 Për termostat KSD301
  • Pin izolues qeramik Al2O3 Për termostat KSD301
  • Pin izolues qeramik Al2O3 Për termostat KSD301
  • Pin izolues qeramik Al2O3 Për termostat KSD301

  Pin izolues qeramik Al2O3 Për termostat KSD301

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month
  Pin izolues qeramik për termostatin bimetalik është bërë prej aluminit 95%, ose steatite për shkak të karakteristikave të tij të shkëlqyera mekanike dhe elektrike Ne furnizimin me shumë standarde pin izolues qeramike, nëse ju jeni të gatshëm për të na dhënë vizatim teknik, ne do t'ju dërgojmë disa artikuj opsional...
  • Inspektor i shkurreve steatite qeramike për Thermostat
  • Inspektor i shkurreve steatite qeramike për Thermostat
  • Inspektor i shkurreve steatite qeramike për Thermostat
  • Inspektor i shkurreve steatite qeramike për Thermostat

  Inspektor i shkurreve steatite qeramike për Thermostat

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month
  Është bërë nga steatite C220. Për shkak të vetive të shkëlqyera mekanike dhe elektrike, Është shumë e zakonshme përdorimi në termostat bimetal. Ne furnizimin me shumë standarde izoluese steatite rast, nëse ju jeni të gatshëm për të na dhënë vizatim teknik, ne do t'ju dërgojmë disa artikuj opsional standarde për...
  • Alumina Ceramic Unaza e thjeshtë për termostatin e hekurit
  • Alumina Ceramic Unaza e thjeshtë për termostatin e hekurit
  • Alumina Ceramic Unaza e thjeshtë për termostatin e hekurit

  Alumina Ceramic Unaza e thjeshtë për termostatin e hekurit

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month
  Unaza qeramike izoluese për termostatin bimetalik është bërë prej aluminit 95%, ose steatite për shkak të karakteristikave të tij të shkëlqyera mekanike dhe elektrike Ne furnizimin me shumë unazore izoluese standarde qeramike, nëse ju jeni të gatshëm të na jepni vizatimin teknik, ne do t'ju dërgojmë disa artikuj...
  • Ollu alumini Qeramikë izolues Pin për termostat
  • Ollu alumini Qeramikë izolues Pin për termostat
  • Ollu alumini Qeramikë izolues Pin për termostat
  • Ollu alumini Qeramikë izolues Pin për termostat
  • Ollu alumini Qeramikë izolues Pin për termostat

  Ollu alumini Qeramikë izolues Pin për termostat

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month
  Është bërë prej aluminit prej 95%. Për shkak të vetive të shkëlqyera mekanike dhe elektrike, Është shumë e zakonshme përdorimi në termostat bimetal. Ne furnizimin me shumë standarde izoluese steatite rast, nëse ju jeni të gatshëm për të na dhënë vizatim teknik, ne do t'ju dërgojmë disa artikuj opsional standarde...
  • Tuba alumini qeramike për termostat bimetalik të rregullueshëm
  • Tuba alumini qeramike për termostat bimetalik të rregullueshëm
  • Tuba alumini qeramike për termostat bimetalik të rregullueshëm

  Tuba alumini qeramike për termostat bimetalik të rregullueshëm

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month
  Tub izolues i avancuar qeramik për termostat është bërë prej aluminit 95%, ose steatite për shkak të karakteristikave të tij të shkëlqyera mekanike dhe elektrike Ne furnizojmë shumë tuba izolues standarde qeramike, nëse ju jeni të gatshëm të na jepni vizatimin teknik, ne do t'ju dërgojmë disa artikuj standarde...
  • Distancues me izolim të lartë qeramik për termostat
  • Distancues me izolim të lartë qeramik për termostat
  • Distancues me izolim të lartë qeramik për termostat
  • Distancues me izolim të lartë qeramik për termostat

  Distancues me izolim të lartë qeramik për termostat

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month
  Distancues i avancuar izolues qeramik për termostat është bërë nga alumini 95% ose steatiti për shkak të karakteristikave të shkëlqyera mekanike dhe elektrike Ne furnizojmë shumë spacers izolues qeramike standarde, nëse ju jeni të gatshëm të na jepni vizatimin teknik, ne do t'ju dërgojmë disa artikuj standarde...
  • Alumina izolues Pin qeramike për termostat hekuri
  • Alumina izolues Pin qeramike për termostat hekuri
  • Alumina izolues Pin qeramike për termostat hekuri
  • Alumina izolues Pin qeramike për termostat hekuri
  • Alumina izolues Pin qeramike për termostat hekuri

  Alumina izolues Pin qeramike për termostat hekuri

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month
  Është bërë prej aluminit prej 95%. Për shkak të vetive të shkëlqyera mekanike dhe elektrike, Është shumë e zakonshme përdorimi në termostat bimetal. Ne furnizimin me shumë standarde izoluese steatite rast, nëse ju jeni të gatshëm për të na dhënë vizatim teknik, ne do t'ju dërgojmë disa artikuj opsional standarde...
  • Pllakë qeramike e aluminit për rregullimin e termostatit bimetalik
  • Pllakë qeramike e aluminit për rregullimin e termostatit bimetalik
  • Pllakë qeramike e aluminit për rregullimin e termostatit bimetalik
  • Pllakë qeramike e aluminit për rregullimin e termostatit bimetalik

  Pllakë qeramike e aluminit për rregullimin e termostatit bimetalik

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month
  Pika për rregullimin e qeramikës për termostatin bimetalik është bërë prej alumini 95% ose steatiti për shkak të karakteristikave të shkëlqyera mekanike dhe elektrike Ne kemi furnizuar me shumë spinera standarde izolues qeramike, nëse jeni të gatshëm të na jepni vizatimin teknik, ne do t'ju dërgojmë disa artikuj...
  • Bashkues izolues qeramik për temperaturën e termostatit
  • Bashkues izolues qeramik për temperaturën e termostatit
  • Bashkues izolues qeramik për temperaturën e termostatit

  Bashkues izolues qeramik për temperaturën e termostatit

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month
  Tub izolues i avancuar qeramik për termostat është bërë prej aluminit 95%, ose steatite për shkak të karakteristikave të tij të shkëlqyera mekanike dhe elektrike Ne furnizojmë shumë tuba standarde izolues qeramike, nëse jeni të gatshëm të na jepni vizatimin teknik, ne do t'ju dërgojmë disa artikuj standardë...
  • Unazë qeramike izoluese për termostat bimetalik të rregullueshëm
  • Unazë qeramike izoluese për termostat bimetalik të rregullueshëm
  • Unazë qeramike izoluese për termostat bimetalik të rregullueshëm

  Unazë qeramike izoluese për termostat bimetalik të rregullueshëm

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month
  Unaza qeramike izoluese për termostatin bimetalik është bërë prej aluminit 95%, ose steatite për shkak të karakteristikave të tij të shkëlqyera mekanike dhe elektrike Ne furnizimin me shumë unazore izoluese standarde qeramike, nëse ju jeni të gatshëm të na jepni vizatimin teknik, ne do t'ju dërgojmë disa artikuj...
  • Izolues qeramik për termostatin e temperaturës së ndërprerjes
  • Izolues qeramik për termostatin e temperaturës së ndërprerjes
  • Izolues qeramik për termostatin e temperaturës së ndërprerjes
  • Izolues qeramik për termostatin e temperaturës së ndërprerjes

  Izolues qeramik për termostatin e temperaturës së ndërprerjes

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month
  Izolatorë qeramikë për termostat hekuri është bërë prej aluminit 95%, ose steatite për shkak të karakteristikave të tij të shkëlqyera mekanike dhe elektrike Ne furnizojmë shumë pjesë standarde izoluese qeramike, nëse jeni të gatshëm të na jepni vizatimin teknik, ne do t'ju dërgojmë disa artikuj standardë opsionalë...
  • Baza alumini izoluese qeramike për termostatin bimetalik
  • Baza alumini izoluese qeramike për termostatin bimetalik
  • Baza alumini izoluese qeramike për termostatin bimetalik
  • Baza alumini izoluese qeramike për termostatin bimetalik
  • Baza alumini izoluese qeramike për termostatin bimetalik

  Baza alumini izoluese qeramike për termostatin bimetalik

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month
  Është bërë nga qeramika të oksidit të aluminit, ose steatite C220. Për shkak të vetive të shkëlqyera mekanike dhe elektrike, Është shumë e zakonshme përdorimi në termostat bimetal. Ne kemi një aftësi shumë të madhe prodhimi për dhjetra miliona çdo muaj. Gjithashtu kemi ofruar shërbimin e prototyping me grumbull shumë...
  • High Al2O3 Qeramikë izoluese për termostatin e hekurit
  • High Al2O3 Qeramikë izoluese për termostatin e hekurit
  • High Al2O3 Qeramikë izoluese për termostatin e hekurit
  • High Al2O3 Qeramikë izoluese për termostatin e hekurit

  High Al2O3 Qeramikë izoluese për termostatin e hekurit

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month
  Shkurre izoluese e avancuar qeramike për termostat është bërë nga alumini 95%, ose steatite për shkak të karakteristikave të shkëlqyera mekanike dhe elektrike Ne furnizojmë shumë shkurre standarde izoluese qeramike, nëse ju jeni të gatshëm të na jepni vizatimin teknik, ne do t'ju dërgojmë disa artikuj standarde...
  • 95% Alumina qeramike izolues bush për termostat
  • 95% Alumina qeramike izolues bush për termostat
  • 95% Alumina qeramike izolues bush për termostat
  • 95% Alumina qeramike izolues bush për termostat

  95% Alumina qeramike izolues bush për termostat

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month
  Shkurre izoluese e avancuar qeramike për termostat është bërë nga alumini 95%, ose steatite për shkak të karakteristikave të shkëlqyera mekanike dhe elektrike Ne furnizojmë shumë shkurre standarde izoluese qeramike, nëse ju jeni të gatshëm të na jepni vizatimin teknik, ne do t'ju dërgojmë disa artikuj standarde...
  • 95% Al2O3 Pin qeramike bikonike për rregullimin e termostatit
  • 95% Al2O3 Pin qeramike bikonike për rregullimin e termostatit
  • 95% Al2O3 Pin qeramike bikonike për rregullimin e termostatit
  • 95% Al2O3 Pin qeramike bikonike për rregullimin e termostatit

  95% Al2O3 Pin qeramike bikonike për rregullimin e termostatit

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month
  Është bërë prej aluminit prej 95%. Për shkak të vetive të shkëlqyera mekanike dhe elektrike, Është shumë e zakonshme përdorimi në termostat bimetal. Ne furnizimin me shumë standarde izoluese steatite rast, nëse ju jeni të gatshëm për të na dhënë vizatim teknik, ne do t'ju dërgojmë disa artikuj opsional standarde...
  • Alumina mbajtëse qeramike për termostat AMT
  • Alumina mbajtëse qeramike për termostat AMT
  • Alumina mbajtëse qeramike për termostat AMT

  Alumina mbajtëse qeramike për termostat AMT

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month
  Alumina mbajtëse qeramike për termostat AMT Mbajtësi qeramik i termostatit AMT është bërë nga aluminit 95% ose steatite për shkak të karakteristikave të shkëlqyera mekanike dhe elektrike Ne furnizojmë me shumë mbajtës standardë izolues qeramike, nëse jeni të gatshëm të na jepni vizatimin teknik, ne do t'ju...
  • Pllakë qeramike Steatite për Thermostat Switch Temperatura
  • Pllakë qeramike Steatite për Thermostat Switch Temperatura
  • Pllakë qeramike Steatite për Thermostat Switch Temperatura
  • Pllakë qeramike Steatite për Thermostat Switch Temperatura
  • Pllakë qeramike Steatite për Thermostat Switch Temperatura

  Pllakë qeramike Steatite për Thermostat Switch Temperatura

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month
  Pllakë qeramike steatite për termostatin bimetalik është bërë nga steatiti C221 ose C220 për shkak të karakteristikave të tij të shkëlqyera mekanike dhe elektrike Ne furnizimin me shumë standarde pin izolues qeramike steatite, në qoftë se ju jeni të gatshëm të na japin vizatimin teknik, ne do t'ju dërgojmë disa...
  • Alumina Pjesë këmbimi qeramike për termostat
  • Alumina Pjesë këmbimi qeramike për termostat
  • Alumina Pjesë këmbimi qeramike për termostat
  • Alumina Pjesë këmbimi qeramike për termostat

  Alumina Pjesë këmbimi qeramike për termostat

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month
  Avancuar pajisje qeramike për termostat hekuri është bërë nga aluminit 95%, ose steatite për shkak të karakteristikave të shkëlqyera mekanike dhe elektrike Ne furnizojmë shumë pjesë standarde izoluese qeramike, nëse jeni të gatshëm të na jepni vizatimin teknik, ne do t'ju dërgojmë disa artikuj standardë opsionalë...
  • Baza qeramike e termostatit kapilar
  • Baza qeramike e termostatit kapilar
  • Baza qeramike e termostatit kapilar
  • Baza qeramike e termostatit kapilar

  Baza qeramike e termostatit kapilar

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month
  Është bërë nga steatiti C220. Për shkak të vetive të shkëlqyera mekanike dhe elektrike, Është shumë e zakonshme përdorimi në termostat bimetal. Ne furnizimin me shumë standarde izoluese steatite rast, nëse ju jeni të gatshëm për të na dhënë vizatim teknik, ne do t'ju dërgojmë disa artikuj opsional standarde për...

Kinë Qeramikë Bimetal Termostat furnizuesit

Si linjën tonë të parë të prodhimit për qeramikat termostatike në fabrikën tonë, ne kemi përvojë të mjaftueshme dhe njohuri se si të kontrollojmë cilësinë dhe koston në 11 vitet e fundit.

Ne mund të ofrojmë shumëllojshmëri të qeramikës termostatike bimetal të furrës, qeramikat e hekurit të termostatit dhe qeramikat e termostatëve me llojin standard ose të përshtatur.