Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Produkte

Home > Produkte > Tubat qeramike > Alumina qeramike tub > 99.8% tuba qeramike me alumin të lartë

99.8% tuba qeramike me alumin të lartë
99.8% tuba qeramike me alumin të lartë
99.8% tuba qeramike me alumin të lartë
99.8% tuba qeramike me alumin të lartë
99.8% tuba qeramike me alumin të lartë

99.8% tuba qeramike me alumin të lartë

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 500 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

  • Info bazë
  • përshkrim i produktit
  • Email
Info bazë

Numri i modelit.: Customized

Material: 99.5% Alumina

Color: Ivory

Specification: Small Size To Large Part

Precision Process: Fine Grinding, Machining

Features: Excellent Wear Resistance, Anti-high Temperature

Application: Working As Insulation Support Tube

Additional Info

paketim: Kartoni i eksportit

prodhimtari: 100,000 sets/month

markë: Qeramika Jinghui

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

certifikatë: RoHS

përshkrim i produktit

99.8% tuba qeramike me alumin të lartë

Tubat prej qeramike Alumina janë formuar përmes shtypjes së thatë, është e lehtë për të marrë një sipërfaqe shumë të lëmuar pa asnjë poroz. Për shkak të pastërtisë së lartë të tubit qeramik të oksidit të aluminit të jetë pastërtia 99.8%. Të gjitha tubat qeramike që kemi furnizuar kanë një mekanizëm të madh mekanik.

Si 99.5% alumini kanë vetitë dielektrike të shkëlqyeshme, rezistencë të shkëlqyer kimike dhe korrozioni, dhe performancë të qëndrueshme elektrike nën kushtet e lartë të monedhës dhe tensionit të lartë. Kjo i bën njerëzit të zgjedhin këtë lloj tub qeramike për t'u përdorur si një izolant qeramik në shumë pajisje elektrike.

Përveç kësaj, ne mund të arrijmë kërkesa shumë të larta të saktësisë në dimensionale përmes bluarjeve të mëdha, përpunimit të CNC për të plotësuar nevojat strikte të klientëve.

Produkte të ngjashme

alumina tubesAlumina ceramic tubesSmall diameter alumina ceramic tubesHigh alumina ceramic tubes

Shërbimi ynë

Why choose us


Profili i kompanisë


Ne, në Jinghui Industrisë Ltd, është një prodhuesi kryesor i avancuar qeramike komponentëve në Kinë për më shumë se 11 vjet.

Metodat e prodhimit të përzgjedhjes përfshijnë shtypjen e thatë, shtypjen e nxehtë, shtypjen isostatike, formimin e injektimit me qeramikë, nxjerrjen me përzgjedhjen e materialeve. Gjithashtu ne kemi përpunimin tonë të plotë të saktë të precison dhe të qitjes linjë prodhimi. Të tilla si metallizing, lustrim, bluarje gjobë, machining CNC, prerja lazer dhe kështu me radhë.

Produktet e cilësisë vijnë nga arti i gjendjes së proceseve prodhuese, gjithashtu ka nevojë për mjet të avancuar të inspektimit. Pajisjet kryesore të inspektimit përfshijnë CMM, projektor etj.

Me produktet tona të besueshme, shërbim profesional dhe kredi të mirë të themeluar me klientët, ne kemi eksportuar prodhimet tona në Evropë, Amerikën e Veriut, Azinë, Amerikën e Jugut, Afrikën e Jugut në më shumë se 50 vende.


Avantazhi ynë

Workshop and quality guarantee


Informatat kontaktuese

Contact us

Kategoritë e Produktit : Tubat qeramike > Alumina qeramike tub

Email tek ky furnizues
  • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere