Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Produkte

Home > Produkte > Tubat qeramike > Alumina qeramike tub > 99.7% tub dhe tub qeramike aluminit

99.7% tub dhe tub qeramike aluminit
99.7% tub dhe tub qeramike aluminit
99.7% tub dhe tub qeramike aluminit

99.7% tub dhe tub qeramike aluminit

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 500 Piece/Pieces
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

  • Info bazë
  • përshkrim i produktit
  • Email
Info bazë

Numri i modelit.: JH.CT.021

Material: 99.7% Alumina Oxide Ceramics

Color: Ivory,White

Max. OD: 300mm

Max. Overall Length: 1000mm

Precision Process: Fine Grinding, Machining

Min. ID: 1mm

Min. Wall Thickness: 0.6mm

Features: Excellent High Dielectric, Anti-high Temperature

Application: Ceramic Lining Sleeve, Protective Ceramic Tube

Additional Info

paketim: Kartoni i eksportit

prodhimtari: 100,000 sets/month

markë: Qeramika Jinghui

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

certifikatë: RoHS

Kodi HS: 6914100000

port: Shenzhen Port,HK Port

përshkrim i produktit

Ne kemi prodhuar 99.7% tuba AL2O3 të cilat mund të shërbejnë nën maks. temperatura e punës 1800

1 . Pastërti e lartë, pastërtia e aluminit 99.7% sigurojnë temperaturë të lartë të punës dhe ambient të lartë izolues elektrik.

2. Tolerancë e ngushtë, ne mund të bluajmë OD për të bërë tolerancë të ngushtë për izolim të lehtë

Përputhje me përdorim të ndryshëm, tubat tona janë përdorur gjerësisht për tub furre, tub mbrojtës termoelement, izolues termoelement dhe aplikime të tjera


Shërbimi ynë

Why choose us


Prezantimi i kompanisë


Ne, në Jinghui Industrisë Ltd, është një prodhuesi kryesor i avancuar qeramike komponentëve në Kinë për më shumë se 11 vjet.


Metodat e prodhimit të përzgjedhjes përfshijnë shtypjen e thatë, shtypjen e nxehtë, shtypjen isostatike, formimin e injektimit me qeramikë, nxjerrjen me përzgjedhjen e materialeve. Gjithashtu ne kemi përpunimin tonë të plotë të saktë të precison dhe të qitjes linjë prodhimi. Të tilla si metallizing, lustrim, bluarje gjobë, machining CNC, prerja lazer dhe kështu me radhë.


Produktet e cilësisë vijnë nga arti i gjendjes së proceseve prodhuese, gjithashtu ka nevojë për mjet të avancuar të inspektimit. Pajisjet kryesore të inspektimit përfshijnë CMM, projektor etj.


Me produktet tona të besueshme, shërbim profesional dhe kredi të mirë të themeluar me klientët, ne kemi eksportuar prodhimet tona në Evropë, Amerikës së Veriut, Azi, Amerikën e Jugut, Afrikën e Jugut, mbi 50 vendeAvantazhi ynë

Workshop and quality guarantee


Informatat kontaktuese

Contact us

Kategoritë e Produktit : Tubat qeramike > Alumina qeramike tub

Email tek ky furnizues
  • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere