Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Tub qeramik teknik Industriale me Pastërti të Lartë Alumina Qeramike
Tub qeramik teknik Industriale me Pastërti të Lartë Alumina Qeramike
Tub qeramik teknik Industriale me Pastërti të Lartë Alumina Qeramike

Tub qeramik teknik Industriale me Pastërti të Lartë Alumina Qeramike

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 500 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

Info bazë

  Numri i modelit.: JH.CT.016

  Material: Alumina, Zirconia Optional

  Color: White, Pink, Ivory

  Specification: Small Size To Large Part

  Precision Process: Fine Grinding, Machining

  Features: Excellent Wear Resistance, Anti-high Temperature

  Application: Working As Insulation Support Tube

Additional Info

  paketim: Kartoni i eksportit

  prodhimtari: 100,000 sets/month

  markë: Qeramika Jinghui

  transport: Ocean,Land,Air

  Vendi i origjinës: Kinë

  Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  certifikatë: RoHS

  Kodi HS: 8547100000

përshkrim i produktit

Tub qeramik teknik Industriale me Pastërti të Lartë Alumina Qeramike

Ne kemi qenë të furnizuar me shumë larmi të tub të veçantë qeramike në formë të veçantë, sipas specifikimeve të klientëve, ai përfshin shumë përzgjedhje të materialit, të tilla si alumina të klasës së ndryshme, zirkoni, karbid Silicon, steatite. Të gjitha këto tuba qeramikë industrialë kanë veti të shkëlqyera dielektrike, rezistencë të shkëlqyeshme kimike dhe korrozioni, dhe performancë të qëndrueshme elektrike nën monedhë të lartë dhe gjendje të tensionit të lartë. Ajo i bën njerëzit të zgjedhin këtë lloj tubi qeramik për ta përdorur si një izolant qeramik, mbajtës qeramike, tub mbrojtës qeramik, mbështetje qeramike në shumëllojshmëri të pajisjeve elektrike.
Përveç kësaj, ne mund të arrijmë kërkesë precize shumë të lartë në dimensionale përmes bluarjes së mirë, përpunimit CNC për të përmbushur nevojën e rreptë të klientëve.


Shërbimi ynë

Why choose us


Prezantimi i kompanisë

Ne, në Jinghui Industry Ltd është një prodhuesi kryesor i përparuar i komponentëve qeramikë në Kinë për më shumë se 15 vjet.

Metodat e prodhimit të përzgjedhjes përfshijnë shtypjen e thatë, presionin e nxehtë, presionin izostatik, formimin e injeksionit qeramik, nxjerrjen me përzgjedhjen e materialeve. Gjithashtu, ne kemi përpunimin tonë gjithëpërfshirës të precizionit të lartë dhe linjës së prodhimit të qitjes. Të tilla si metalizim, lustrim, bluarje e imët, përpunim CNC, prerje lazer etj.

Produktet cilësore vijnë nga arti i gjendjes së proceseve prodhuese, gjithashtu ka nevojë për mjet të avancuar të inspektimit. Pajisjet kryesore të inspektimit përfshijnë CMM, projektues etj.

Me produktet tona të besueshme, shërbim profesional dhe kredi të mirë të krijuar me klientët, ne kemi eksportuar produktet tona në Evropë, Amerikën e Veriut, Azi, Amerikën e Jugut, Afrikën e Jugut mbi 50 vende.


Përparësia jonë

Workshop and quality guarantee


Informacioni i kontaktit

Contact us

Kategoritë e Produktit : Tubat qeramike > Alumina qeramike tub

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta