Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Produkte

Home > Produkte > Tubat qeramike > Alumina qeramike tub > Tub me qeramikë të madhësisë së aluminit

Tub me qeramikë të madhësisë së aluminit

Tub me qeramikë të madhësisë së aluminit

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 500 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

  • Info bazë
  • përshkrim i produktit
  • Email
Info bazë

Numri i modelit.: JH.CT.011

Material: 95% Alumina

Color: White

Outer Diameter: Up To 100mm

Precision Process: Fine Grinding

Features: Excellent Wear Resistance, Anti-high Temperature

Application: Ceramic Lining Tube, Ceramic Housing

Additional Info

paketim: Kartoni i eksportit

prodhimtari: 1,000,000 sets/month

markë: Qeramika Jinghui

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

certifikatë: RoHS

përshkrim i produktit

Disa tub me madhësi të madhe nevojiten për të përmbushur nevojat e një makine të madhe. Ne kemi aftësi për t'u marrë me varietetin e tubave qeramike të ndryshme të mëdha me presion të lartë të presionit të thatë dhe Iso të ngutshme. C urrently, ne kemi qenë të furnizuar me shumë klasa aluminit tub të ndryshme qeramike, që mbulon nga 95% në 99,7% pastërtisë.

Ne jemi në gjendje të arrijmë shumëllojshmërinë e konfigurimit kompleks të tubave qeramike si rrumbullakët, katrorët, retangularët, magjitë, dyfushat e dyfishtë, tri-bores, një fund i hapur etj. Në ndërkohë, ne mund të arrijmë kërkesa shumë të larta precize në dimensionale nëpërmjet tharjes së hollë , Machining CNC.

Shërbimi ynë

Why choose us


Prezantimi i kompanisë


Ne, në Jinghui Industrisë Ltd, është një prodhuesi kryesor i avancuar qeramike komponentëve në Kinë për më shumë se 11 vjet.


Metodat e prodhimit të përzgjedhjes përfshijnë shtypjen e thatë, shtypjen e nxehtë, shtypjen isostatike, formimin e injektimit me qeramikë, nxjerrjen me përzgjedhjen e materialeve. Gjithashtu ne kemi përpunimin tonë të plotë të saktë të precison dhe të qitjes linjë prodhimi. Të tilla si metallizing, lustrim, bluarje gjobë, machining CNC, prerja lazer dhe kështu me radhë.


Produktet e cilësisë vijnë nga arti i gjendjes së proceseve prodhuese, gjithashtu ka nevojë për mjet të avancuar të inspektimit. Pajisjet kryesore të inspektimit përfshijnë CMM, projektor etj.


Me produktet tona të besueshme, shërbim profesional dhe kredi të mirë të themeluar me klientët, ne kemi eksportuar prodhimet tona në Evropë, Amerikës së Veriut, Azi, Amerikën e Jugut, Afrikën e Jugut, mbi 50 vendeAvantazhi ynë

Workshop and quality guarantee


Informatat kontaktuese

Contact us

Kategoritë e Produktit : Tubat qeramike > Alumina qeramike tub

Email tek ky furnizues
  • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere