Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Produkte

Home > Produkte > Tubat qeramikeAlumina qeramike tub

Alumina qeramike tub

Kategoritë e produkteve të Alumina qeramike tub , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Alumina qeramike tub , furnizuesit Tub termoelement qeramike Alumina / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Tuba qeramike me shtresë të thatë alumini R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

View :

  • Tubat qeramike industriale të aluminit

  Tubat qeramike industriale të aluminit

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Tub alumini përdoret gjithmonë si tub mbrojtës ose izolues qeramike në shumë fusha të ndryshme. Është bërë nga qeramika të oksidit të aluminit të ndryshme të pastërtisë së klasave të ndryshme, të tilla si 95%, 99%, 99.5% ose 99.5%. Ne jemi në gjendje të arrijmë shumëllojshmërinë e konfigurimit kompleks të tubave...
  • Flanged 96 alumini al2o3 tub qeramike

  Flanged 96 alumini al2o3 tub qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Ne ofrojmë një përzgjedhje të materialit të përmbajtjes të ndryshme për tub alumini qeramike, të tilla si 96%, 99%, 99.5% dhe 99.7%. Mund të formësohet përmes shtypit të nxehtë, shtypit të thatë, mykut me injeksion qeramik ose nxjerrjes. Një shumëllojshmëri e konfigurimit kompleks të tubave qeramike, si rrumbullakët,...
  • Tub me qeramikë prej alumini me cilësi të lartë
  • Tub me qeramikë prej alumini me cilësi të lartë
  • Tub me qeramikë prej alumini me cilësi të lartë

  Tub me qeramikë prej alumini me cilësi të lartë

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Me qëllim të përmirësimit të vetive elektrike të komponentëve qeramikë në përdorimin e tyre. Ndonjëherë, ajo do të jetë xham në seksionin e veçantë të tub alumini qeramike. Ne kemi linjën tonë të prodhimit të lustrimeve, është e lehtë për të arritur sipërfaqen e xhamit me anë të instalimit të posaçëm. Shërbimi...
  • Tub i qeramikës së aluminit të rrumbullakët
  • Tub i qeramikës së aluminit të rrumbullakët

  Tub i qeramikës së aluminit të rrumbullakët

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Shumë llojllojshmëri të tubave me ngjyra të ndryshme qeramike janë në dispozicion për të furnizuar të cilat shtojnë disa pigmente shumëngjyrëshe në përbërjen qeramike të oksidit të aluminit. Ne kemi vet tonë lustrim, linja metalizimi prodhimit. Ndërkohë, ne mund të arrijmë kërkesa shumë të larta të saktësisë në...
  • Tub alumini katror qeramike
  • Tub alumini katror qeramike
  • Tub alumini katror qeramike

  Tub alumini katror qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Ne kemi qenë të furnizuar me shumë diversitetin e formës së veçantë gjobë tub qeramike si për specifikimet e konsumatorëve, ajo përfshin shumë përzgjedhjen e materialit, të tilla si alumini klasën e ndryshme, zirconia, silic karabit, steatite. Të gjitha këto tuba qeramike industriale kanë vetitë dielektrike të...
  • Tub oksid alumini qeramike

  Tub oksid alumini qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Ajo është bërë nga qeramika të oksidit të aluminit, duke përfshirë material të klasës së ndryshme nga 95% në 99.7% .. Ne jemi në gjendje të arrijmë shumëllojshmërinë e konfigurimit kompleks të tubave qeramike, si rrumbullakët, katrorët, retangularët, një fund i hapur etj. Ne kemi vet tonë lustrim, linja metalizimi...
  • 99.8% tuba qeramike me alumin të lartë
  • 99.8% tuba qeramike me alumin të lartë
  • 99.8% tuba qeramike me alumin të lartë
  • 99.8% tuba qeramike me alumin të lartë
  • 99.8% tuba qeramike me alumin të lartë

  99.8% tuba qeramike me alumin të lartë

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  99.8% tuba qeramike me alumin të lartë Tubat prej qeramike Alumina janë formuar përmes shtypjes së thatë, është e lehtë për të marrë një sipërfaqe shumë të lëmuar pa asnjë poroz. Për shkak të pastërtisë së lartë të tubit qeramik të oksidit të aluminit të jetë pastërtia 99.8%. Të gjitha tubat qeramike që kemi furnizuar...
  • Tub izolues qeramike me pastërti të lartë
  • Tub izolues qeramike me pastërti të lartë

  Tub izolues qeramike me pastërti të lartë

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Ky tub izolues qeramik është bërë nga qeramika të oksidit të aluminit në pastërtinë 99.5%. Për të përmbushur aplikimin e veçantë, kjo sipërfaqe e brendshme duhet të jetë e lëmuar. Si 99.5% alumini kanë vetitë dielektrike të shkëlqyeshme, rezistencë të shkëlqyer kimike dhe korrozioni, dhe performancë të qëndrueshme...
  • Strehim me izolim të lartë qeramike
  • Strehim me izolim të lartë qeramike

  Strehim me izolim të lartë qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Strehim alumini me tub qeramike Futja e Brife: 1. Materiali opsional: 95%, 99%, 99.5% dhe 99.7% qeramikë të oksidit të oksidit të aluminit 2. Specifikimet: Madhësia standarde ose shërbimi i përshtatur janë në dispozicion 3. Procesi i saktësisë: Sipërfaqja e rëndë, cilindrike bluarje 4. Sipërfaqja e sipërfaqes:...
  • Tub me qeramikë të madhësisë së aluminit

  Tub me qeramikë të madhësisë së aluminit

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Disa tub me madhësi të madhe nevojiten për të përmbushur nevojat e një makine të madhe. Ne kemi aftësi për t'u marrë me varietetin e tubave qeramike të ndryshme të mëdha me presion të lartë të presionit të thatë dhe Iso të ngutshme. C urrently, ne kemi qenë të furnizuar me shumë klasa aluminit tub të ndryshme...
  • Tubat mbrojtëse prej alumini qeramike me termoelement

  Tubat mbrojtëse prej alumini qeramike me termoelement

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Tubat mbrojtëse qeramike me termoelement Për shkak të përdorimit të ndryshëm me temperaturë të ndryshme, duhet të përdoret një përzgjedhje e pastërtisë së aluminit për prodhimin e tubave mbrojtës të termoelementit qeramik, siç janë tubat mbrojtëse me termoelement 95%, tuba qeramike prej 99% dhe tubi mbrojtës qeramik...
  • Tub me qeramikë të aluminit me diametër të vogël
  • Tub me qeramikë të aluminit me diametër të vogël
  • Tub me qeramikë të aluminit me diametër të vogël
  • Tub me qeramikë të aluminit me diametër të vogël

  Tub me qeramikë të aluminit me diametër të vogël

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Në disa përdorime speficike, tub qeramike me diametër të vogël në qeramikë të oksidit të aluminit është i nevojshëm, si mbajtëse qeramike, mëngë qeramike dhe kështu me radhë. Ne mund të bëjmë që diametri të jetë 0.80mm. Ekziston një përzgjedhje e materialit të klasës së ndryshme të tubit të qeramikës së aluminit, duke...
  • 99% mëngë qeramike aluminit
  • 99% mëngë qeramike aluminit
  • 99% mëngë qeramike aluminit

  99% mëngë qeramike aluminit

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Tub 99% qeramike aluminit ka një cilësi më të mirë mechnical, termike dhe elektrike se aluminit 95%. Pra, është gjithmonë që të përshtatet për disa industri me kërkesa më të larta. Në shumë industri moderne, një dimension shumë të lartë precizioni është e nevojshme për të arritur në asamblenë dhe montim me komponentë...
  • Tub i qeramikës së aluminit të filetuar
  • Tub i qeramikës së aluminit të filetuar

  Tub i qeramikës së aluminit të filetuar

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Tub 99% qeramike aluminit ka një cilësi më të mirë mechnical, termike dhe elektrike se aluminit 95%. Pra, është gjithmonë që të përshtatet për disa industri me kërkesa më të larta. Në shumë industri moderne, një dimension shumë të lartë precizioni është e nevojshme për të arritur në asamblenë dhe montim me komponentë...
  • Tub qeramike për gjeneratorin e ozonit

  Tub qeramike për gjeneratorin e ozonit

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Tub qeramike për gjeneratorin e ozonit është zëvendësuar gjatë nga tubi kuart në këto pajisje, pasi materiali gjobë qeramik ka vetitë shumë të mëdha elektrike, fizike dhe termike, siç janë izolimi i shkëlqyeshëm, forca mekanike e lartë dhe përçueshmëria shumë e ulët termike. Për shkak të karakteristikave të tij të...
  • Tub me qeramikë të rrumbullakët të dyfishtë
  • Tub me qeramikë të rrumbullakët të dyfishtë

  Tub me qeramikë të rrumbullakët të dyfishtë

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Tub alumini përdoret gjithmonë si tub mbrojtës ose izolues qeramike në shumë fusha të ndryshme. Është bërë nga qeramika të oksidit të aluminit të ndryshme të pastërtisë së klasave të ndryshme, të tilla si 95%, 99%, 99.5% ose 99.5%. Ne jemi në gjendje të arrijmë shumëllojshmërinë e konfigurimit kompleks të tubave...
  • Një fund i mbyllur tub qeramike
  • Një fund i mbyllur tub qeramike

  Një fund i mbyllur tub qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Një fund i mbyllur tub qeramike Siç kemi aftësinë e dizajnit të mykut, kjo do të na ndihmojë të dizajnohemi me moulds të duhur të prodhimit për disa tuba qeramike të veçanta. Një tub i mbyllur në fund të një qeramike është një formë e veçantë, ne mund të merremi shumë mirë me saktësi të niveleve të ndryshme. Ne kemi...
  • Tub gjysëm në qeramikë

  Tub gjysëm në qeramikë

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Për të përmbushur disa kërkesa të veçanta, disa konsumatorë kanë dizajnuar disa shtresa qeramike si tub gjysëm. Ne kemi shtet të procesit të prodhimit të artit, si injeksion, presion të nxehtë dhe shtypje të thatë. Ne jemi në gjendje të furnizojnë tub gjysëm të ndryshme qeramike grade në materiale të ndryshme, niveli...
  • Shkurre izoluese qeramike e veshur

  Shkurre izoluese qeramike e veshur

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Bush qeramike Alumina kanë një përdorim shumë të popullarizuar në elektrike dhe elektrike të ndryshme të paraqitura si vetitë e tij të pazgjidhura, të tilla si: 1. Fuqia e larte e izolimit 2. Temperaturë të lartë, tension të lartë, rezistencë të lartë të monedhës 3.Anti-kimia me jetë shumë të gjatë shërbimi...
  • 99.7% tub dhe tub qeramike aluminit
  • 99.7% tub dhe tub qeramike aluminit
  • 99.7% tub dhe tub qeramike aluminit

  99.7% tub dhe tub qeramike aluminit

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Ne kemi prodhuar 99.7% tuba AL2O3 të cilat mund të shërbejnë nën maks. temperatura e punës 1800 ℃ 1 . Pastërti e lartë, pastërtia e aluminit 99.7% sigurojnë temperaturë të lartë të punës dhe ambient të lartë izolues elektrik.

Kinë Alumina qeramike tub furnizuesit

Ne ofrojmë një pastërti të ndryshme të tubit qeramike të aluminit, si 95%, 99%, 99.5% dhe 99.7% që lidhet me kërkesën dhe aplikimin specifik.

Ne jemi të aftë të merremi me shërbimin e përshtatur nëpërmjet bluarjeve të mëdha, maching, lustrim sipas vizatimeve, specifikimeve dhe mostrave praktike të klientëve.