Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Produkte

Home > Produkte > Pllakë qeramike e avancuar > Nënshtresa qeramike > Fletë qeramike alumini të përpunueshme

Fletë qeramike alumini të përpunueshme
Fletë qeramike alumini të përpunueshme
Fletë qeramike alumini të përpunueshme
Fletë qeramike alumini të përpunueshme
Fletë qeramike alumini të përpunueshme

Fletë qeramike alumini të përpunueshme

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 500 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

  • Info bazë
  • përshkrim i produktit
  • Email
Info bazë

Numri i modelit.: Customized

Material: 95%, 99% Or 99.5% Alumina

Color: White, Pink, Balck, Ivory

Max. OD: 300mm

Max. Overall Length: 500mm

Min. Wall Thickness: 0.3mm

Precision Process: Fine Grinding,maching,laser Cutting

Tolerance: Best To Be 0.01mm

Certificate: ISO9001:2008, SGS

Features: Excellent Insulation, Heat Dissipation

Application: Ceramic Liner Plate, Ceramic Circuit Board

Additional Info

paketim: Kartoni i eksportit

prodhimtari: 100,000 sets/month

markë: Qeramika Jinghui

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

certifikatë: RoHS

port: Shenzhen Port,Hongkong Port

përshkrim i produktit

Fletë alumini qeramike

Ne furnizimin me varietete të fletëve qeramike të aluminit, fletëve prej qeramike të zirkonit, fletëve të qeramikës AlN dhe fletëve qeramike Si3N4 për bordet e trasha të filmit të filmit dhe bordit të integruar të qarqeve për moshat.

Këto fletë qeramike janë formuar nga hedhja e kasave, shtypja e thatë. Të gjithë kanë një sipërfaqe ideale. Një përzgjedhje e fletëve standarde qeramike janë në dispozicion, si 0,38 mm të trasha, 0,50 mm të trasha, 0,635 mm të trasha, 0,8 mm të trasha dhe 1,0 mm të trasha. Përveç kësaj, ne mbështesim fletët e qeramikës të përshtatur në specifikime të ndryshme, ngjyra të ndryshme nëpërmjet prerjes me lazer, bluarje precize dhe përpunim CNC.

Çfarëdo, ju jeni në fazën e prototipimit, apo kushtoni rasteve. Ne besojmë se ne jemi në gjendje t'ju ndihmojmë.


Produkte të ngjashme


Laser cuttting ceramic substrateAlumina ceramic substratealumina substrateRound ceramic substrateShërbimi ynë

Why choose us


Prezantimi i kompanisë


Company Profile

Workshop and quality guarantee


Informatat kontaktuese

Contact us

Kategoritë e Produktit : Pllakë qeramike e avancuar > Nënshtresa qeramike

Email tek ky furnizues
  • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Related Products