Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Produkte

Home > Produkte > Pllakë qeramike e avancuar > Nënshtresa qeramike > Nënshtresa qeramike me aluminë rozë të lëmuar dielektrike të lartë

Nënshtresa qeramike me aluminë rozë të lëmuar dielektrike të lartë
Nënshtresa qeramike me aluminë rozë të lëmuar dielektrike të lartë
Nënshtresa qeramike me aluminë rozë të lëmuar dielektrike të lartë

Nënshtresa qeramike me aluminë rozë të lëmuar dielektrike të lartë

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 100 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

  • Info bazë
  • përshkrim i produktit
  • Email
Info bazë

Numri i modelit.: Customized

Material: Alumina

Color: White, Pink

Max. Size: 300mm X 280mm

Precision Process: Fine Grinding, Machining, Laser Cutting

Min. Wall Thickness: 0.20mm

Certificate: RoHS, ISO9001:2008

Surface Finish: Polished, Glazed Or Metallized

Forming Method: Pressing, Tape Casting

Features: High-dielectric, Excellent Insulation

Application: MIC Ceramic Board, Heat-sink Plate

Additional Info

paketim: Kartoni i eksportit

prodhimtari: 100,000 sets/month

markë: Qeramika Jinghui

transport: Ocean,Land,Air,E-post

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

certifikatë: RoHS

Kodi HS: 8547100000

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Nënshtresa qeramike me aluminë rozë të lëmuar dielektrike të lartë

Oksidi i aluminit, Al2O3 është një material kryesor inxhinierik. Ajo ofron një kombinim të vetive të mira mekanike dhe vetive elektrike që çojnë në një gamë të gjerë aplikimesh.

Aktualisht, ne kemi prodhuar substrate qeramike opsionale të aluminit me ngjyra, të tilla si të bardha, rozë, të zeza. Për më tepër, ekziston një selektiv i lëndës së parë, përfshirë aluminin, zirkoninë, nitrumin e aluminit. Trashësia nga 0.15 mm në 1 mm është në dispozicion për t'u furnizuar.

Produkte të lidhura:

Alumina ceramic substrateLaser cuttting substrateDry pressing 99.5% alumina ceramic substrate


Pink alumina ceramic substrate


Company profile


Manufacturing processing flow chart


FAQ:

Q1: A jam në dispozicion për të siguruar produkte të personalizuara?

Përgjigje: Ne gjithmonë mbështesim kërkesën e bërë me porosi sipas dimensioneve të ndryshme, modelimit dhe trajtimit sipërfaqësor.

Q2. Kur mund ta marr çmimin?

Përgjigje: Ne citojmë rregullisht brenda 24 orësh pasi të marrim kërkesën tuaj. Nëse keni nevojë urgjente për të marrë çmimin, ju lutemi na telefononi ose na tregoni në emailin tuaj në mënyrë që ne të vazhdojmë hetimin tuaj si përparësi.

Q3. Sa kohë mund të pres që të marr mostrën?

Përgjigje: Pasi të keni paguar tarifën e mostrës dhe të na dërgoni skedarët e konfirmuar, mostrat do të jenë gati për shpërndarje në 4 javë. Mostrat do t'ju dërgohen përmes ekspresit dhe do të mbërrijnë në 3 ~ 5 ditë pune. Ju nuk mund të përdorni një llogari tuaj të shpejtë të parapagimit nëse nuk keni një llogari.

P4: Sa kohë zhvillohet e gjithë procedura?

Përgjigje: Pasi të vendosni një porosi, koha e prodhimit është rreth 25 ditë pune.

Q5. Si të sigurohet cilësia?

Përgjigje: Dimensioni nga çdo grumbull do të bëhet inspektimi i marrjes së mostrave sipas standardit ndërkombëtar AQL. Do të bëhet inspektimi 100% kozmetik.

Q6. A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?

Një: Ne jemi një prodhues profesional. Jeni të mirëpritur të vizitoni fabrikën tonë.


Contact us


Kategoritë e Produktit : Pllakë qeramike e avancuar > Nënshtresa qeramike

Email tek ky furnizues
  • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Related Products