Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Produkte

Home > Produkte > Pllakë qeramike e avancuar > Nënshtresa qeramike > Substrati qeramik izolues YTZP zro2 zirconia

Substrati qeramik izolues YTZP zro2 zirconia
Substrati qeramik izolues YTZP zro2 zirconia
Substrati qeramik izolues YTZP zro2 zirconia

Substrati qeramik izolues YTZP zro2 zirconia

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 100 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

  • Info bazë
  • përshkrim i produktit
  • Email
Info bazë

Numri i modelit.: Customized

Material: Zirconia

Color: White, Black, Bule

Max. Size: 250mm

Precision Process: Fine Grinding, Machining

Min. Wall Thickness: 0.15mm

Features: Excellent Wear Resistance, Anti-high Temperature

Application: Ceramic Waser, Ceramic Disc, Heat-sink Plate

Additional Info

paketim: Kartoni i eksportit

prodhimtari: 100,000 sets/month

markë: Qeramika Jinghui

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

certifikatë: RoHS

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Nënshtresa qeramike e Zirkonisë

Përshkrim:

Objekti ynë angazhohet në R & D, prodhim dhe shitje të produkteve të materialeve të përparuara qeramike, duke përfshirë Alumina, Zirconia, karbid Silicon, dhe materiale të tjera të përparuara. Përmes proceseve të ndryshme prodhuese, ne furnizojmë me komponentë të metalizuar qeramikën, ngrohësin e aluminit, përbërësit e pompës qeramike dhe përbërës të tjerë qeramikë, sipas kërkesës.

Karakteristikat me izolim të shkëlqyeshëm, forcë të lartë mekanike, përçueshmëri të lartë termike, koeficient të ulët zgjerimi, konstantë dielektrike të vogël, rezistencë ndaj temperaturës së lartë, erozion të shkëlqyeshëm dhe rezistencë ndaj konsumit, cilësi të mirë në nxehtësinë e shokut kimik dhe të ftohtin.

Produkte të lidhura:

Zirconia seramik substrateUltra thin film zirconia ceramic substrateAlumina ceramic substrate


Pink alumina ceramic substrate


Company profile


Manufacturing processing flow chart


FAQ:

Q1: A jam në dispozicion për të siguruar produkte të personalizuara?

Përgjigje: Ne gjithmonë mbështesim kërkesën e bërë me porosi sipas dimensioneve të ndryshme, modelimit dhe trajtimit sipërfaqësor.

Q2. Kur mund ta marr çmimin?

Përgjigje: Ne citojmë rregullisht brenda 24 orësh pasi të marrim kërkesën tuaj. Nëse keni nevojë urgjente për të marrë çmimin, ju lutemi na telefononi ose na tregoni në emailin tuaj në mënyrë që ne të vazhdojmë hetimin tuaj si përparësi.

Q3. Sa kohë mund të pres që të marr mostrën?

Përgjigje: Pasi të keni paguar tarifën e mostrës dhe të na dërgoni skedarët e konfirmuar, mostrat do të jenë gati për shpërndarje në 4 javë. Mostrat do t'ju dërgohen përmes ekspresit dhe do të mbërrijnë në 3 ~ 5 ditë pune. Ju nuk mund të përdorni një llogari tuaj të shpejtë të parapagimit nëse nuk keni një llogari.

P4: Sa kohë zhvillohet e gjithë procedura?

Përgjigje: Pasi të vendosni një porosi, koha e prodhimit është rreth 25 ditë pune.

Q5. Si të sigurohet cilësia?

Përgjigje: Dimensioni nga çdo grumbull do të bëhet inspektimi i marrjes së mostrave sipas standardit ndërkombëtar AQL. Do të bëhet inspektimi 100% kozmetik.

Q6. A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?

Një: Ne jemi një prodhues profesional. Jeni të mirëpritur të vizitoni fabrikën tonë.


Contact us


Kategoritë e Produktit : Pllakë qeramike e avancuar > Nënshtresa qeramike

Email tek ky furnizues
  • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Related Products