Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Produkte

Home > Produkte > Pllakë qeramike e avancuar > Nënshtresa qeramike > Veshja qeramike e aluminit izolues elektrik me madhësi të madhe

Veshja qeramike e aluminit izolues elektrik me madhësi të madhe
Veshja qeramike e aluminit izolues elektrik me madhësi të madhe
Veshja qeramike e aluminit izolues elektrik me madhësi të madhe

Veshja qeramike e aluminit izolues elektrik me madhësi të madhe

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 100 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

  • Info bazë
  • përshkrim i produktit
  • Email
Info bazë

Numri i modelit.: Customized

Material: Alumina

Color: White, Pink

Max. Size: 250mm

Precision Process: Fine Grinding, Machining

Min. Wall Thickness: 0.25mm

Features: Excellent Wear Resistance, Anti-high Temperature

Application: Ceramic Waser, Ceramic Disc, Heat-sink Plate

Additional Info

paketim: Kartoni i eksportit

prodhimtari: 100,000 sets/month

markë: Qeramika Jinghui

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

certifikatë: RoHS

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Veshja qeramike izoluese e aluminit

Dafina qeramike e aluminit përdoret gjerësisht në shumëllojshmëri të pajisjeve elektrike, elektroneze, gjysmë përcjellëse sepse izolimi i saj i lartë, përçueshmëri e lartë termike, rezistencë ndaj temperaturës së lartë, vetive antikimi.

Gjithashtu, shumëllojshmëria e meshës qeramike të aluminit me formë të komplikuar, trajtim sipërfaqësor me precizion të klasave të ndryshme dhe kërkesë precize dimensionale mund të arrihet përmes bluarjes, lustrimit, lapsit, prerjes, përpunimit të CNC etj.

Produkte të lidhura:

alumina ceramic waferFine polished ceramic substratealuminum nitride ceramic wafer


Pink alumina ceramic substrate

Profili i kompanisë

Company profile


Manufacturing processing flow chart


FAQ:

Q1: A jam në dispozicion për të siguruar produkte të personalizuara?

Përgjigje: Ne gjithmonë mbështesim meshën qeramike të aluminit me porosi sipas dimensioneve të ndryshme, modelimit dhe trajtimit sipërfaqësor.

Q2. Kur mund ta marr çmimin?

Përgjigje: Ne citojmë rregullisht brenda 24 orësh pasi të marrim kërkesën tuaj. Nëse keni nevojë urgjente për të marrë çmimin, ju lutemi na telefononi ose na tregoni në emailin tuaj në mënyrë që ne të vazhdojmë hetimin tuaj si përparësi.

Q3. Sa kohë mund të pres që të marr mostrën?

Përgjigje: Pasi të keni paguar tarifën e mostrës dhe të na dërgoni skedarët e konfirmuar, mostrat do të jenë gati për shpërndarje në 4 javë. Mostrat do t'ju dërgohen përmes ekspresit dhe do të mbërrijnë në 3 ~ 5 ditë pune. Ju nuk mund të përdorni një llogari tuaj të shpejtë të parapagimit nëse nuk keni një llogari.

P4: Sa kohë zhvillohet e gjithë procedura?

Përgjigje: Pasi të vendosni një porosi, koha e prodhimit është rreth 25 ditë pune.

Q5. Si të sigurohet cilësia?

Përgjigje: Dimensioni nga çdo grumbull do të bëhet inspektimi i marrjes së mostrave sipas standardit ndërkombëtar AQL. Do të bëhet inspektimi 100% kozmetik.

Q6. A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?

Një: Ne jemi një prodhues profesional. Jeni të mirëpritur të vizitoni fabrikën tonë.


Na kontaktoni

Contact us


Kategoritë e Produktit : Pllakë qeramike e avancuar > Nënshtresa qeramike

Email tek ky furnizues
  • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Related Products