Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Produkte

Home > Produkte > Vula qeramike > Disqe qeramike Seal > Disqe të qepura me qeramikë të aluminit të ndriçuar industrial

Disqe të qepura me qeramikë të aluminit të ndriçuar industrial
Disqe të qepura me qeramikë të aluminit të ndriçuar industrial
Disqe të qepura me qeramikë të aluminit të ndriçuar industrial
Disqe të qepura me qeramikë të aluminit të ndriçuar industrial
Disqe të qepura me qeramikë të aluminit të ndriçuar industrial

Disqe të qepura me qeramikë të aluminit të ndriçuar industrial

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 10000 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

Shkarko:

  • Info bazë
  • përshkrim i produktit
  • Email
Info bazë

Numri i modelit.: Standard or custom-made

Material: 95% Alumina

Color: White

Max. OD: 50mm

Precision Process: Fine Grinding, Machining

Norm Flatness: 0.005mm

Norm Tolerance Of Thickness: 0.05mm

Norm Verticality: 0.01mm

Specification: Standard, Customize Type Optional

Feature: Super Wear Resistant And Eco-friendly

Application: Ceramic Disc For Water Faucet, Water Diverter

Additional Info

paketim: Kartoni i eksportit

prodhimtari: 5,000,000 sets/month

markë: Qeramika Jinghui

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month

certifikatë: RoHS

Kodi HS: 8547100000

port: Shenzhen,Hongkong,Shanghai

përshkrim i produktit

Me përvojën tonë të prodhimit veteran dhe avantazhin e teknologjisë inxhinierike të kualifikuar, të gjitha disqet qeramike që kemi furnizuar kanë një sipërfaqe të jashtëzakonshme rrëshqitëse, fortësi si diamanti. Ato gjithashtu ofrojnë rezistencë kimike të jashtëzakonshme ndaj acideve dhe mjediseve alkaline. Dhe këto prona zgjasin për të siguruar një jetë superiore të shërbimit gjatë.

Të gjitha disqet qeramike të detit që kemi furnizuar mund të kontrollojnë sasinë e lëngut, gazin shumë mirë edhe në qoftë se miliona cikle. Ju nuk do të gjeni ndonjë rrjedhje pas një kohë të gjatë pune.

Pse të zgjidhni vulën qeramike të aluminit dhe disk rregullator?

1. Rezistencë e madhe e veshin me një jetë më të gjatë shërbimi ; 2. Vetitë mekanike më të mira se disqet tradicionale të vulosjes; 3. Rezistencë të lartë korrozioni në lëngje;

4. Sipërfaqja e shkëlqyer e punës me diamant të lëmuar; 5. Koeficienti i fërkimit super të ulët me vetë lubrifikim.

Aplikacion:

Ventilatorët e rrjedhjes së dushit, Përzierës me një levë, Disqet e fërkimit të valvulave pneumatike, Pompa të ujit automotive, Pajisjet e kontrollit mjekësor , Pompat e përgjithshme industriale dhe industriale

Shërbimi ynë

Why choose us


Avantazhi ynë

Workshop and quality guarantee


Informatat kontaktuese

Contact us

Kategoritë e Produktit : Vula qeramike > Disqe qeramike Seal

Email tek ky furnizues
  • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere