Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Produkte

Home > Produkte > Vula qeramike > Disqe qeramike Seal > Custom 95 Disk Alumina qeramike për Valve

Custom 95 Disk Alumina qeramike për Valve
Custom 95 Disk Alumina qeramike për Valve
Custom 95 Disk Alumina qeramike për Valve
Custom 95 Disk Alumina qeramike për Valve
Custom 95 Disk Alumina qeramike për Valve

Custom 95 Disk Alumina qeramike për Valve

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 10000 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

Shkarko:

  • Info bazë
  • përshkrim i produktit
  • Email
Info bazë

Numri i modelit.: Standard or custom-made

Material: 95% Alumina

Color: White

Max. OD: 50mm

Precision Process: Fine Grinding, Machining

Norm Flatness: 0.005mm

Norm Tolerance Of Thickness: 0.05mm

Norm Verticality: 0.01mm

Specification: Standard, Customize Type Optional

Feature: Super Wear Resistant And Eco-friendly

Application: Ceramic Disc For Water Faucet, Water Diverter

Additional Info

paketim: Kartoni i eksportit

prodhimtari: 5,000,000 sets/month

markë: Qeramika Jinghui

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month

certifikatë: RoHS

Kodi HS: 8547100000

port: Shenzhen,Hongkong,Shanghai

përshkrim i produktit

Në mënyrë që të plotësojnë kërkesat e veçanta teknike të klientëve. Ne jemi të aftë të merremi me një shumëllojshmëri të diskut qeramik 95 të aluminit me porosi për valvul. Këto disqe qeramike të aluminit kryesisht aplikohen në valvulën modulatore të temperaturës, valvula e konvertimit, valvula modulatore e shporetit dhe vaskës masazh, valvola GLN.

Pse të zgjidhni vulën qeramike të aluminit dhe disk rregullator?

1. Rezistencë e madhe e veshin me një jetë më të gjatë shërbimi;

2. Vetitë mekanike më të mira se disqet tradicionale të vulosjes;

3. Rezistenca korrozioni e lartë në lëngjet dhe valvula pneumatike e kontrollit;

Sipërfaqja e shkëlqyer e punës me diamant të lëmuar;

5. Koeficienti i fërkimit super të ulët me vetë lubrifikim.

Aplikacion:

Valvulat e rrjedhjes së dushit

Mikser me levë të vetme

Disqet e fërkimit të valvulave pneumatike

Pompat e ujit të automobilave

Pajisjet e kontrollit mjekësor

Pompat e përgjithshme industriale dhe industriale

Shërbimi ynë

Why choose us


Prezantimi i kompanisë


Ne, në Jinghui Industrisë Ltd, është një prodhuesi kryesor i avancuar qeramike 'prodhuesit në Kinë për më shumë se 13 vjet.

Metodat e prodhimit të përzgjedhjes përfshijnë shtypjen e thatë, shtypjen e nxehtë, shtypjen isostatike, derdhjen me injeksion qeramike, nxjerrjen me një përzgjedhje të materialeve. Gjithashtu, ne kemi përpunimin tonë të plotë të saktë të lartë dhe të qitjes linjë prodhimi. Të tilla si metalizing, lustrim, bluarje gjobë, machining CNC, prerja lazer dhe kështu me radhë.

Produktet e cilësisë vijnë nga arti i gjendjes së proceseve prodhuese, gjithashtu ka nevojë për mjet të avancuar të inspektimit. Pajisjet kryesore të inspektimit përfshijnë CMM, projektor etj.

Me produktet tona të besueshme, shërbim profesional dhe kredi të mirë të themeluar me klientët, ne kemi eksportuar prodhimet tona në Evropë, Amerikën e Veriut, Azinë, Amerikën e Jugut, Afrikën e Jugut në më shumë se 50 vende.

Avantazhi ynë

Workshop and quality guarantee


Informatat kontaktuese

Contact us

Kategoritë e Produktit : Vula qeramike > Disqe qeramike Seal

Email tek ky furnizues
  • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere