Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Disqe me rakord qeramike nënshkrimin e mirë
Disqe me rakord qeramike nënshkrimin e mirë

Disqe me rakord qeramike nënshkrimin e mirë

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 10000 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

Shkarko:

Info bazë

  Numri i modelit.: Standard or custom-made

  Material: 95% Alumina

  Color: White

  Max. OD: 50mm

  Precision Process: Fine Grinding, Machining

  Norm Flatness: 0.005mm

  Norm Tolerance Of Thickness: 0.05mm

  Norm Verticality: 0.01mm

  Specification: Standard, Customize Type Optional

  Feature: Super Wear Resistant And Eco-friendly

  Application: Ceramic Disc For Water Faucet, Water Diverter

Additional Info

  paketim: Kartoni i eksportit

  prodhimtari: 5,000,000 sets/month

  markë: Qeramika Jinghui

  transport: Ocean,Land,Air

  Vendi i origjinës: Kinë

  Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month

  certifikatë: RoHS

  Kodi HS: 8547100000

  port: Shenzhen,Hongkong,Shanghai

përshkrim i produktit

Yeardo vit, më shumë se 30 milion disqe rubinetash qeramike janë instaluar në një shumëllojshmëri të mikserit me një dorezë të llojit të ndryshëm, duke përdorur miksera, fishekë përzierës, rregullues, devijues. Gjithashtu, ne furnizojmë disk të mbyllur qeramike të personalizuar për pompat e ujit, pajisjet e kontrollit mjekësor dhe industritë e valvulave pneumatike të kontrollit.

Pse zgjedhni vulën qeramike të aluminit dhe diskut të rregullatorit?

1.Gjajmëri rezistencës së konsumit me një jetë më të gjatë shërbimi;

2. Karakteristikat më të mira mekanike sesa disqet tradicionale të vulave;

3. Rezistencë e lartë korrozioni në lëngje;

4. Sipërfaqe e shkëlqyer pune me diamant të lëmuar;

5. Koeficienti i ultë i fërkimit me vetë-vajosje.

Aplikacion:

Valvulat e rrjedhës së dushit

Mikser i vetëm me levë

Disqet e fërkimit të valvulave pneumatike

Pompa uji automobilistik

Pajisjet e kontrollit mjekësor

Pompa të përgjithshme shtëpiake dhe industriale

Shërbimi ynë

Why choose us


Prezantimi i kompanisë


Ne, në Jinghui Industry Ltd, është një prodhuesi kryesor i përparuar i komponentëve qeramikë 'në Kinë për më shumë se 13 vjet.

Metodat e prodhimit të përzgjedhjes përfshijnë shtypjen e thatë, presionin e nxehtë, presionin izostatik, formimin e injeksionit qeramik, nxjerrjen me një përzgjedhje të materialeve. Po ashtu, ne kemi linjën tonë gjithëpërfshirëse të përpunimit dhe precizionit të lartë. Të tilla si metalizim, lustrim, bluarje të imët, përpunim CNC, prerje lazer etj.

Produktet cilësore vijnë nga arti i gjendjes së proceseve të prodhimit, gjithashtu ka nevojë për një mjet të përparuar inspektimi. Pajisjet kryesore të inspektimit përfshijnë CMM, projektues etj.

Me produktet tona të besueshme, shërbim profesional dhe kredi të mirë të krijuar me klientët, ne kemi eksportuar produktet tona në Evropë, Amerikën e Veriut, Azi, Amerikën e Jugut, Afrikën e Jugut mbi 50 vende.

Përparësia jonë

Workshop and quality guarantee


Informacioni i kontaktit

Contact us

Kategoritë e Produktit : Vula qeramike > Disqe qeramike Seal

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta