Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Disk valvulash qeramike rezistente ndaj veshjeve të personalizuara
Disk valvulash qeramike rezistente ndaj veshjeve të personalizuara

Disk valvulash qeramike rezistente ndaj veshjeve të personalizuara

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 10000 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

Shkarko:

Info bazë

  Numri i modelit.: Standard or custom-made

  Material: 95% Alumina

  Color: White

  Max. OD: 50mm

  Precision Process: Fine Grinding, Machining

  Norm Flatness: 0.005mm

  Norm Tolerance Of Thickness: 0.05mm

  Norm Verticality: 0.01mm

  Specification: Standard, Customize Type Optional

  Feature: Super Wear Resistant And Eco-friendly

  Application: Ceramic Disc For Water Faucet, Water Diverter

Additional Info

  paketim: Kartoni i eksportit

  prodhimtari: 5,000,000 sets/month

  markë: Qeramika Jinghui

  transport: Ocean,Land,Air

  Vendi i origjinës: Kinë

  Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month

  certifikatë: RoHS

  Kodi HS: 8547100000

  port: Shenzhen,Hongkong,Shanghai

përshkrim i produktit

Disqet e valvulave qeramike të aluminit përcaktohen për të përmbushur një larmi pajisjesh nënshkrimi për shkak të rezistencës së saj të madhe ndaj konsumit dhe anti-kimisë. Fabrika jonë ofron një gamë të gjerë disqesh të valvulave qeramike të personalizuara me dimensione të ngjeshura, cilësi ideale kozmetike dhe kosto konkurruese. Ne mbështesim nga prototipizimi deri tek prodhimi i vëllimit të lartë.

Pse zgjidhni alumina vula dhe disqe qeramike ?

1.Gjajmëri rezistencës së veshin me një jetë më të gjatë shërbimi;

2. Vetitë më të mira mekanike sesa disqet tradicionale të vulave;

3. Rezistencë e lartë korrozioni në lëngje dhe valvula e kontrollit pneumatik;

4. Sipërfaqe e shkëlqyer pune me diamant të lëmuar;

5. Koeficient super i ulët i fërkimit me vetë-vajosje.

Aplikacion:

Valvulat e rrjedhës së dushit

Mikser i vetëm me levë

Disqet e fërkimit të valvulave pneumatike

Pompa uji automobilistik

Pajisjet e kontrollit mjekësor

Pompa të përgjithshme shtëpiake dhe industriale

Shërbimi ynë

Why choose us


Prezantimi i kompanisë


Ne, në Jinghui Industry Ltd, është një prodhuesi kryesor i përparuar i komponentëve qeramikë 'në Kinë për më shumë se 13 vjet.

Metodat e prodhimit të përzgjedhjes përfshijnë shtypjen e thatë, presionin e nxehtë, presionin izostatik, formimin e injeksionit qeramik, nxjerrjen me një përzgjedhje të materialeve. Gjithashtu, ne kemi linjë tonë gjithëpërfshirës të përpunimit dhe precizionit të linjës së lartë të prodhimit. Të tilla si metalizim, lustrim, bluarje të imët, përpunim CNC, prerje lazer etj.

Produktet cilësore vijnë nga arti i gjendjes së proceseve prodhuese, gjithashtu ka nevojë për një mjet inspektimi të përparuar. Pajisjet kryesore të inspektimit përfshijnë CMM, projektues etj.

Me produktet tona të besueshme, shërbim profesional dhe kredi të mirë të krijuar me klientët, ne kemi eksportuar produktet tona në Evropë, Amerikën e Veriut, Azi, Amerikën e Jugut, Afrikën e Jugut mbi 50 vende.

Përparësia jonë

Workshop and quality guarantee


Informacioni i kontaktit

Contact us

Kategoritë e Produktit : Vula qeramike > Disqe qeramike Seal

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta