Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Produkte

Home > Produkte > Vula qeramikeDisqe qeramike Seal

Disqe qeramike Seal

Kategoritë e produkteve të Disqe qeramike Seal , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Alumina Ceramic Seal Disc , furnizuesit Alumina Industriale Disk Seal Ceramic / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Alumina elektrotermalike Seal Disc qeramike R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

View :

  • Disqe të qepura me qeramikë të aluminit të ndriçuar industrial
  • Disqe të qepura me qeramikë të aluminit të ndriçuar industrial
  • Disqe të qepura me qeramikë të aluminit të ndriçuar industrial
  • Disqe të qepura me qeramikë të aluminit të ndriçuar industrial
  • Disqe të qepura me qeramikë të aluminit të ndriçuar industrial

  Disqe të qepura me qeramikë të aluminit të ndriçuar industrial

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month
  Me përvojën tonë të prodhimit veteran dhe avantazhin e teknologjisë inxhinierike të kualifikuar, të gjitha disqet qeramike që kemi furnizuar kanë një sipërfaqe të jashtëzakonshme rrëshqitëse, fortësi si diamanti. Ato gjithashtu ofrojnë rezistencë kimike të jashtëzakonshme ndaj acideve dhe mjediseve alkaline. Dhe këto...
  • Disk Customized Wear Resistant Alumina Valve qeramike
  • Disk Customized Wear Resistant Alumina Valve qeramike
  • Disk Customized Wear Resistant Alumina Valve qeramike
  • Disk Customized Wear Resistant Alumina Valve qeramike
  • Disk Customized Wear Resistant Alumina Valve qeramike

  Disk Customized Wear Resistant Alumina Valve qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month
  Disqet e valvulave qeramike Alumina janë të destinuara për të përmbushur një shumëllojshmëri të pajisjes nënshkrimin për shkak të rezistencës së saj të super veshin dhe anti-kimisë. Fabrika jonë ofron një gamë të gjerë të disqeve të valvulave qeramike të përshtatura me përmasa të kompaktuara, cilësi ideale kozmetike...
  • Alumina me ngjyra speciale Disqe qeramike për pompën e ujit
  • Alumina me ngjyra speciale Disqe qeramike për pompën e ujit
  • Alumina me ngjyra speciale Disqe qeramike për pompën e ujit
  • Alumina me ngjyra speciale Disqe qeramike për pompën e ujit
  • Alumina me ngjyra speciale Disqe qeramike për pompën e ujit

  Alumina me ngjyra speciale Disqe qeramike për pompën e ujit

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month
  Për të dalluar statorin qeramik dhe rotorin qeramik në pajisjet nënshkrimin në prodhim, disa konsumatorë kanë nevojë për një ngjyrë të veçantë për këto disqe qeramike. Ne jemi në gjendje të prodhojmë një shumëllojshmëri të diskeve të qeramikës së aluminit me ngjyra të veçanta për pompën e ujit, tipike është rozë ose e...
  • Seal qeramike për Valve Shut-Off
  • Seal qeramike për Valve Shut-Off
  • Seal qeramike për Valve Shut-Off
  • Seal qeramike për Valve Shut-Off
  • Seal qeramike për Valve Shut-Off

  Seal qeramike për Valve Shut-Off

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month
  Disqe qeramike rezistente ndaj veshin Me fortësinë e saj të jashtëzakonshme si diamanti, vulën e tejkaluar, dhe ngushtësinë e jashtëzakonshme të rrjedhjes në montim sanitar. Ka qenë shumë e zakonshme për ta gjetur atë. Në këtë fushë, njerëzit përdorin rezistencën e shkëlqyer të veshin, anti-korrozioni,...
  • Seal Standard & Disc Ceramic për rrjedhjet qeramike
  • Seal Standard & Disc Ceramic për rrjedhjet qeramike
  • Seal Standard & Disc Ceramic për rrjedhjet qeramike
  • Seal Standard & Disc Ceramic për rrjedhjet qeramike
  • Seal Standard & Disc Ceramic për rrjedhjet qeramike

  Seal Standard & Disc Ceramic për rrjedhjet qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month
  Ne ofrojmë një përzgjedhje të vulës standarde të tipit qeramik dhe disk për rrjedh qeramike, si pllaka qeramike 1/2 ", disk 3/4 " qeramike. Të gjitha këto vulë dhe disqe qeramike janë me shtrirje të përmasave, çmim perfekt kozmetik dhe konkurrues. Ata luajnë një rol kritik në mbylljen e kuvendeve, si një...
  • Custom 95 Disk Alumina qeramike për Valve
  • Custom 95 Disk Alumina qeramike për Valve
  • Custom 95 Disk Alumina qeramike për Valve
  • Custom 95 Disk Alumina qeramike për Valve
  • Custom 95 Disk Alumina qeramike për Valve

  Custom 95 Disk Alumina qeramike për Valve

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month
  Në mënyrë që të plotësojnë kërkesat e veçanta teknike të klientëve. Ne jemi të aftë të merremi me një shumëllojshmëri të diskut qeramik 95 të aluminit me porosi për valvul. Këto disqe qeramike të aluminit kryesisht aplikohen në valvulën modulatore të temperaturës, valvula e konvertimit, valvula modulatore e shporetit...
  • Disqe qeramike Alumina High Purity për Diverter Valve
  • Disqe qeramike Alumina High Purity për Diverter Valve
  • Disqe qeramike Alumina High Purity për Diverter Valve
  • Disqe qeramike Alumina High Purity për Diverter Valve
  • Disqe qeramike Alumina High Purity për Diverter Valve

  Disqe qeramike Alumina High Purity për Diverter Valve

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month
  Lidhur me diskun qeramike të aluminit, përveç ofrimit të madhësive të ndryshme të rregullta, ne gjithashtu ofrojmë një shumëllojshmëri të disqeve të qepjes me qeramikë të personalizuar. Ato përdoren gjerësisht në valvulë diverter, dush valvul, valvula mikser, pompë uji, pajisjet e kontrollit mjekësor dhe kështu me...
  • Disqe qeramike Alumina High Purity për rubinetin e ujit
  • Disqe qeramike Alumina High Purity për rubinetin e ujit
  • Disqe qeramike Alumina High Purity për rubinetin e ujit
  • Disqe qeramike Alumina High Purity për rubinetin e ujit
  • Disqe qeramike Alumina High Purity për rubinetin e ujit

  Disqe qeramike Alumina High Purity për rubinetin e ujit

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month
  Disqe qeramike për një rubinet uji, ndërrues uji, rubinet dush është bërë normalisht prej aluminit 95%. Në këtë fushë, njerëzit përdorin rezistencën e shkëlqyer të veshin, anti-korrozioni, një shumëllojshmëri rezistente të karakteristikave të ashpra të mjedisit, ndërkohë, me fortësinë e jashtëzakonshme si diamanti,...
  • Seals qeramike dhe disqe për pompë uji të automobilave
  • Seals qeramike dhe disqe për pompë uji të automobilave
  • Seals qeramike dhe disqe për pompë uji të automobilave
  • Seals qeramike dhe disqe për pompë uji të automobilave
  • Seals qeramike dhe disqe për pompë uji të automobilave

  Seals qeramike dhe disqe për pompë uji të automobilave

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month
  Vula qeramike dhe disqe për pompën e ujit të automobilave kanë një avantazh të jashtëzakonshëm teknik në krahasim me pjesët tradicionale të nënshkrimit (si PTFE, çeliku, karboni). Sidomos, rezistenca mekanike e veshin (qeramika është më shumë se 5 herë se alternativat e tjera). Gjithashtu, vulat qeramike dhe disqet...
  • Seal Ceramic Seal dhe Regulator Disc Alumina
  • Seal Ceramic Seal dhe Regulator Disc Alumina
  • Seal Ceramic Seal dhe Regulator Disc Alumina
  • Seal Ceramic Seal dhe Regulator Disc Alumina
  • Seal Ceramic Seal dhe Regulator Disc Alumina

  Seal Ceramic Seal dhe Regulator Disc Alumina

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month
  Ne kemi furnizuar me qindra vulë qeramike të aluminit të lëmuar me diamant dhe disk rregullator, këto komponente qeramike përdoren në shumë lëngje dhe valvula pneumatike të kontrollit dhe kuvendet e vulave. Pse të zgjidhni vulën qeramike të aluminit dhe disk rregullator? 1. Rezistencë e madhe e veshin me një jetë më...
  • Disqet e bukura të qeramikës për nënshkrimin e mirë
  • Disqet e bukura të qeramikës për nënshkrimin e mirë
  • Disqet e bukura të qeramikës për nënshkrimin e mirë
  • Disqet e bukura të qeramikës për nënshkrimin e mirë
  • Disqet e bukura të qeramikës për nënshkrimin e mirë

  Disqet e bukura të qeramikës për nënshkrimin e mirë

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month
  Çdo vit, më shumë se 30 milionë disqe qeramike janë instaluar në një shumëllojshmëri të ndryshme përzierësish të tipit të vetëm, përzierjen e fishekëve, rregullatorit, shpërndarësit. Gjithashtu, ne furnizimin me pllaka qeramike të përshtatur për pompat e ujit, pajisjet e kontrollit mjekësor dhe industritë e valvulave...
  • Disk Fine Ceramic për fishek qeramike
  • Disk Fine Ceramic për fishek qeramike
  • Disk Fine Ceramic për fishek qeramike
  • Disk Fine Ceramic për fishek qeramike
  • Disk Fine Ceramic për fishek qeramike

  Disk Fine Ceramic për fishek qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month
  Përveç karakteristikave të larta mekanike, kimike të qeramikës së oksidit të aluminit, për më tepër me përmasa të sakta, shaminë super dhe vrazhdësinë e diamantit në sipërfaqen e punës të diskeve të qeramikës së qeramikës, këto disqe qeramike të qeramikës që ne prodhojmë ofrojnë një efekt të përsosur të vulosjes....
  • Disqe prej alumini të lustruar me diamantë për pompat
  • Disqe prej alumini të lustruar me diamantë për pompat
  • Disqe prej alumini të lustruar me diamantë për pompat
  • Disqe prej alumini të lustruar me diamantë për pompat
  • Disqe prej alumini të lustruar me diamantë për pompat

  Disqe prej alumini të lustruar me diamantë për pompat

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month
  Disqet e vulosjeve qeramike, si një komponent kryesor i nënshkrimit, kanë avantazhe të shumta. Kjo mundëson zëvendësimin e disqeve tradicionale të vulosjes në valvulën e pompave, rregullatorëve, rubinetave, devijuesve për shkak të përmasave të sakta të montimit, rezistencës së pashoqe të veshin, fortësisë madhështore,...
  • Dyes qeramike nënshkrimin e valvulave rubineti
  • Dyes qeramike nënshkrimin e valvulave rubineti
  • Dyes qeramike nënshkrimin e valvulave rubineti
  • Dyes qeramike nënshkrimin e valvulave rubineti
  • Dyes qeramike nënshkrimin e valvulave rubineti

  Dyes qeramike nënshkrimin e valvulave rubineti

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month
  Ne jemi të aftë për të hartuar shumëllojshmëri të gjeometrash të posaçme, disqe të ndryshme qeramike me precizion të nivelit të lartë. Të gjitha këto disqe qeramike vulosje kanë optimizuar, përmirësuar dhe provuar si ngurtësinë diamanti sipërfaqe më të lartë lëmuar rrëshqitje, performanca superiore nënshkrimin dhe...
  • Disku Rregullues në Montime Sanitare
  • Disku Rregullues në Montime Sanitare
  • Disku Rregullues në Montime Sanitare

  Disku Rregullues në Montime Sanitare

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month
  Disqe qeramike rezistente ndaj veshin Në këtë fushë, njerëzit përdorin rezistencën e shkëlqyer të veshin, anti-korrozioni, një shumëllojshmëri rezistente të karakteristikave të ashpra të mjedisit, ndërkohë, me fortësinë e jashtëzakonshme si diamanti, duke kapërcyer vulën dhe ngushtësinë e jashtëzakonshme të rrjedhjes...
  • Vula qeramike në montim sanitar
  • Vula qeramike në montim sanitar
  • Vula qeramike në montim sanitar
  • Vula qeramike në montim sanitar
  • Vula qeramike në montim sanitar

  Vula qeramike në montim sanitar

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month
  Disqe qeramike rezistente ndaj veshin Disqe qeramike e vulosjes për një rubinet uji, ndërrues uji, rubinet dush është bërë normalisht prej aluminit 95%. Në këtë fushë, njerëzit përdorin rezistencën e shkëlqyer të veshin, anti-korrozioni, shumëllojshmërinë rezistente të karakteristikave të ashpra të mjedisit, ndërkohë,...
  • Seal qeramike në Single-handle Mixer

  Seal qeramike në Single-handle Mixer

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month
  Ne kemi ofruar dhjetëra dizajne standarde, gjithashtu ne jemi në gjendje të ofrojmë shërbime prototyping sipas kërkesave të veçanta të klientëve dhe nevojës specifike dimensionale. Disqe qeramike për rubinet uji , shndërrues uji, rubinet dush është bërë normalisht prej aluminit 95%. Në këtë fushë , njerëzit përdorin...
  • Montimi i qeramikës në dysheme me dy anë
  • Montimi i qeramikës në dysheme me dy anë
  • Montimi i qeramikës në dysheme me dy anë

  Montimi i qeramikës në dysheme me dy anë

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month
  Disqe qeramike rezistente ndaj veshin Disqe qeramike për një rubinet uji, ndërrues uji, rubinet dush është bërë normalisht prej aluminit 95%. Njerëzit përdorin veshin e shkëlqyer të qëndrueshme, anti-korrozioni, një shumëllojshmëri rezistente të karakteristikave të ashpra të mjedisit, ndërkohë, me fortësinë e...
  • Qeramike Seal Disc për dushe me shumë funksione
  • Qeramike Seal Disc për dushe me shumë funksione
  • Qeramike Seal Disc për dushe me shumë funksione

  Qeramike Seal Disc për dushe me shumë funksione

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month
  Unaza qeramike e silic karabit Unaza qeramike e vulës është lloji më i zakonshëm në pajisje të ndryshme vulë. Ne jemi në gjendje të furnizojmë dimensione shumë të gjera nga diametri 1mm deri 300mm. Mund të ndërtohet sipas vizatimeve dhe specifikimeve të klientëve. Një grumbull shumë i vogël është në dispozicion për të...
  • Disqe qeramike me rezistencë të lartë të veshjes
  • Disqe qeramike me rezistencë të lartë të veshjes
  • Disqe qeramike me rezistencë të lartë të veshjes

  Disqe qeramike me rezistencë të lartë të veshjes

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month
  Disqet qeramike me rezistencë të lartë ndaj veshin Pllakë qeramike ose rubinet uji, ndarës uji, rubinet dush është bërë normalisht prej aluminit 95%. Në këtë fushë, njerëzit përdorin rezistencën e shkëlqyer të veshin, anti-korrozioni, shumëllojshmërinë rezistente të karakteristikave të ashpra të mjedisit, ndërkohë, me...

Kinë Disqe qeramike Seal furnizuesit

Disk Alumina qeramike përdoret kryesisht në valvula rubinet, shndërrues uji si një komponent kyç i sistemit të vulosjes.

Ne kemi furnizuar me qindra disqe qeramike nga klientët e brendshëm dhe të huaj, duke përfshirë seritë e plotë të specifikimit standard. Përveç kësaj, ne mund të punojmë së bashku me klientët tanë për të mbështetur nevojën e tyre të veçantë për vizatimin dhe specifikimin e tyre.