Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Home > Produkte > Pllakë qeramike e avancuar

Pllakë qeramike e avancuar

Kategoritë e produkteve të Pllakë qeramike e avancuar , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Pllakë qeramike e avancuar , furnizuesit Disk i avancuar qeramik / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Pllakë qeramike e avancuar zjarrduruese R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Pllakë qeramike e avancuar furnizuesit

Ne kemi prodhuar shumë lloje të pllakave të bukura të qeramikës, ose duke avancuar substrate qeramike për moshat me përvojë të mjaftueshme prodhuese në alumin, alumin zirkon dhe alumin të nitridit të lartë.

Një shumëllojshmëri e madhësisë, trashësisë, formës dhe konfirgurimit të veçantë, mund të arrihet me tharjen, lustrim, prerjen me lazer dhe përpunimin e saktë të lustrimeve të sakta sipas vizatimeve të klientëve, ose mostrave praktike.

Advance fletë qeramike substrate / qeramike rreshtim është përdorur zakonisht si pjatë rreshtim, rondele rresht, bordi qark elektrike ose elementet e ngrohjes dhe kështu me radhë.

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta