Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Rreth nesh

Home > Rreth nesh

Rreth nesh

Jinghui Industry Ltd.

Jinghui Industrisë Kufizuar është një prodhuesi kryesor i produkteve teknike qeramike, ne kemi qenë të angazhuar në zhvillimin, prodhimin, shitjen dhe shërbimin e një shumëllojshmëri të komponentëve qeramike më shumë se 14 vjet që nga themelimi i saj në 2005.

Fusha fokusohet në prodhimin e aluminit, zirconisë dhe komponentëve të qeramikës steatite, duke përfshirë qeramikat e metaltave, grinders qeramike, qeramikat termostatike, vula qeramike, udhëzuesin e qeramikës, izolantin qeramik për kandela dhe pjesë të tjera të pjesëve elektronike dhe industriale të qeramikës. Ato përdoren kryesisht në pajisjet elektronike, pajisjet dhe inxhinieri mekanike, industrinë e automobilave, teknologjinë mjekësore, energjinë e re dhe mbrojtjen e mjedisit, hapësirës ajrore dhe kështu me radhë.

Ndërmarrja fituar ISO9001: 2008 në 2009, të gjithë ne në Jinghui vazhdojnë politikën [No quality, No development ", dhe kjo na ndihmoi të kemi sukses në eksportimin në Evropë, Amerikën e Veriut, Azinë, Amerikën e Jugut dhe Afrikën më shumë se 30 vende nëpër të gjitha Jinghui përpjekjet e njerëzve, inovacionit dhe iniciativës.

Shumë zgjidhje të mahnitshme do t'u ofroheshin klientëve tanë për të arritur sfidat më të vështira teknike të tyre. Qëllimi ynë është të gjejmë një zgjidhje më të mirë dhe optimale për të gjithë klientët tanë nga teknologjia, cilësia, kontrolli i shpenzimeve dhe shërbimet pas shitjes, ne presim të bashkëpunojmë me ju për të krijuar një biznes krejtësisht të ri në fushën tuaj.

Info e kompanisë
 • Lloji i biznesit:
  Manufacturer
 • Gama e Produktit:
  Anticorrosive Material , Ceramics, Porcelain & Enamel , Other Circuit Board
 • Produktet / Shërbimi:
  Qeramikë metalizuar , Komponenta qeramike e zirkonit , Komponenta qeramike e inxhinierisë , Mulli qeramik , Vula qeramike , Nënshtresa qeramike
 • Punonjësit Gjithsej:
  101~200
 • Kapital (Milion US $):
  5,000,000RMB
 • Viti i themeluar:
  2005
 • certifikatë:
  ISO9001 , FDA
 • adresa e kompanise:
  Shangmei Town, Xinhua, Loudi, Loudi, Hunan, China
Kapaciteti tregtar
Informacion tregtar
 • Koha mesatare e kalimit:
  Peak season lead time:0
  Off season lead time :0
 • Vëllimi vjetor i shitjeve (Milion US $):
  US$2.5 Million - US$5 Million
 • Vëllimi vjetor i blerjes (Milion US $):
  Below US$1 Million
Informacion mbi eksportin
 • Përqindja e eksportit:
  71% - 80%
 • Tregjet kryesore:
  Americas , Asia , Europe , Worldwide
Kapaciteti i prodhimit
 • Nr. I linjave të prodhimit :
  5
 • Nr i stafit të QC :
  11 -20 People
 • Shërbimet OEM të ofruara :
  yes
 • Madhësia e Fabrikës (Sq.meters) :
  5,000-10,000 square meters
 • Vendndodhja e fabrikës :
  Yuanzhu Industrial park, Shangmei town, Xinhua, Loudi, Huanan
Contact Us
Email tek ky furnizues