Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Rreth nesh

Quality is our middle name

Rreth nesh

Jinghui Industry Ltd.

Jinghui Industry Limited është një prodhuesi kryesor i produkteve teknike qeramike, ne kemi qenë angazhuar për zhvillimin, prodhimin, shitjen dhe shërbimin e një shumëllojshmëri të përbërësve qeramikë më shumë se 15 vjet që nga themelimi i saj në 2005. Fokusi i objektit është të prodhojë në aluminin, zirkoninë dhe përbërësit qeramikë steatite, duke përfshirë qeramikën e metalizuar, grirësit qeramikë, qeramikën e termostatit, vulat qeramike, udhëzuesin e telit qeramik, izoluesin qeramik për prizën e shkëndijave dhe shumë të tjera të pjesëve elektronike qeramike elektronike dhe industriale. Ato përdoren kryesisht në pajisjet elektronike, pajisjet dhe inxhinierinë mekanike, industrinë e automobilave, teknologjinë mjekësore, energjinë e re dhe mbrojtjen e mjedisit, hapësirën hapësinore dhe kështu me radhë. Ndërmarrja fitoi ISO9001: 2008 në 2009, të gjithë ne në Jinghui vazhdojmë me politikën [Pa cilësi, pa zhvillim ”, dhe na ndihmoi të kemi sukses në eksportimin në Evropian, Amerikën e Veriut, Azinë, Amerikën e Jugut dhe Afrikën më shumë se 30 vende përmes të gjitha Përpjekja, inovacioni dhe iniciativat e njerëzve të Jinghui . Shumë zgjidhje të mahnitshme duhej t'u jepeshin klientëve tanë për të arritur në sfidat e tyre 'më të vështira teknike. Qëllimi ynë është të gjejmë një zgjidhje më të mirë dhe optimale për të gjithë klientët tanë nga teknologjia, cilësia, kontrolli i kostos dhe shërbimet pas shitjes, ne mezi presim të bashkëpunojmë me ju për të krijuar një biznes krejtësisht të ri në fushën tuaj.

Product Showcase

Crush Grind Alumina Qeramike Mill piper Mill

Crush Grind Alumina Qeramike Mill piper Mill

Crush Grind Alumina Qeramike Mill piper Mill Karakteristikat kryesore të mekanizmit të bluarjes së specave 1. Mekanizmi i bluarjes është bërë nga alumina, një qeramikë teknike super-rezistente ndaj konsumit eko-miqësore 2. eshtë e mundur të bluaj kokërr piperi, fara erëzash, barishte, kripë shkëmbore në mënyrë...

Mekanizmat e Mullirit të Specave 3 ~ 30 Inç të Çertifikuar nga FDA

Mekanizmat e Mullirit të Specave 3 ~ 30 Inç të Çertifikuar nga FDA

Mekanizmat e Mullirit të specave 3 ~ 30 inç të Çertifikuar Ne kemi furnizuar me shumë zgjedhje të modelit standard të kompleteve të mekanizmit të mullirit të piperit. gjatësia tipike e mekanizmit të mullirit të specave qeramikë është diapazoni nga 3 "në 30". Në ndërkohë, ne jemi në gjendje të mbështesim një...

Pllakë 99% BN Qeramike Gjashtëkëndore e Nitritit të Borit

Pllakë 99% BN Qeramike Gjashtëkëndore e Nitritit të Borit

Pllakë 99% BN Qeramike Gjashtëkëndore e Nitritit të Borit Specifikimi i pllakës së nitritit të borit Karakteristikat kryesore të pllakës qeramike të nitritit të borit 1) BN është një përpunim më i lehtë i qeramikës së përparuar se të tjerët, mund të arrijë saktësinë prej 0,01 mm; 2) Fuqia dielektrike është 2300V / cm,...

Produktet e zgjedhura

Na kontaktoni

Dërgo Kërkesë

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta